Červenec 2014

Babovřesky 2

31. července 2014 v 22:05 | Emily Nightmare |  Films


Komedie, Česko, 2014,110 min

Režie:

Scénář:

Kamera:

Hudba:

Hrají:  • Letní komedie Zdeňka Trošky je úsměvným obrázkem ze života v současné vesnici, která s nadhledem a komediální nadsázkou, tak trochu v duchu Slunce, seno, sleduje kupící se nedorozumění a souhry náhod, které pořádně zamotají hlavu její obyvatelům. V příběhu nechybí láska, žárlivost, závist, intriky a zejména vtipné okamžiky, v nichž se někteří i najdou. Příběh začíná tam, kde první díl skončil: drbna Horáčková vybíhá z domu naproti mladým hokejistům, kteří přijeli navštívit svého dobrého kamaráda a spoluhráče na nedalekou chalupu, aby tu aspoň pár dní trénovali i odpočívali. Horáčkovou okamžitě napadne pozvat svou vnučku, šikovně ji narafičit sportovcům do cesty - třeba se jí nějaký všimne a holka udělá terno. Nevydrží a pochlubí se svým nápadem ostatním babkám. Zápletka se dále točí okolo pomsty Horáčkové starostovi Stehlíkovi, kvůli kterému musela opustit místo tajemnice na místním úřadě..... do vesnice přichází kontrolor z "kraje" a netuší, co tu na něj čeká, co všechno bude muset řešit a právě díky tomu se odehrává spousta humorných situací... A nad tím vší bdí mladý farář s trochu netradičním a dvojsmyslným jménem...(Falcon)

CSFD: 30%

Můj názor:

Mám ráda Slunce seno, mám ráda plno českých komedií, ale mezi moje oblíbené nebude patřit komedie Babovřesky. Už asi docházejí nápady nebo inspirace selhává. Nedá se svítit. Já alespoň vím, že film už si nepustím, nějak mě nenadchnul, ale ani úplně neselhal.

Moje hodnocení: 25%Duch žraloka/Ghost Shark

30. července 2014 v 22:22 | Emily Nightmare |  Films

Horor / Sci-fi

Usa,2013, 85 min

Režie:

Hrají:  • Z malého městečka se za tajemných okolností ztrácejí lidé. Svědci tvrdí, že na vlastní oči viděli ducha žraloka, který se vždy objevuje tam, kde se nachází voda.(LIVINGDEAD)


Moje hodnocení:
Film byl výborný,možná pro někoho kdo má rád fantasy. Nenaskočila ani šestá minuta a film jsem musela vypnout, nic tak příšerně smyšleného a trapného jsem neviděla. Nejhorších pět minut v mém životě. Škoda že to vypadalo nadějně.
5% za nápaditost.

CSFD: 16%


(o.o)

29. července 2014 v 17:07 | Emily Nightmare |  Games

••• Minecraft


Klábosení v trávě 3.

28. července 2014 v 22:02 | Emily Nightmare |  Klábosení v trávě

Ahoj všichni,
tak jsem konečně dokončila práci na druhém blogu a všechny příspěvky/články a recenze jsem přemístila zpět na tento blog (ten druhý je už smazaný). Jsem ráda, že se po náročném dni dostanu k pc a na chvilku si odpočinu. Vidím to na minecraft do noci :3. Protože mi v pátek skončila brigáda, mám konečně volno a můžu si užívat prázdnin :).
Ale k věci. Za delší dobu co jsem se neozvala se změnilo, přibylo a nebo zmizelo pár věcí ANEB Kdo chce, najde.
Ale abych Vám urychlila hledání, jdu do toho za Vás.
První jsou dost viditelné změny na blogu - Vzhled,...
Jako druhé bych chtěla poděkovat za krásných 28 400 návštěvníků, jsem potěšena :3. Díky moc těm, kteří čtou moje články nebo jim tento blog pomohl najít něco, co hledali.
Jako třetí bych chtěla zmínit video s Edou a Ájou, které jsem natočila dnes. Nic moc, vím.


A pak bych chtěla zmínit sociální sítě a jiné stránky, na které se můžete podívat. ANO, já vím, dlouho jsem blog i vše okolo zanedbávala, ale já se zlepším, slibuji 3:)...možná :3

Facebook na facebook jsem přidala pár nových fotek, máte se na co těšit.
Instagram Ano, i tady něco málo přibylo.
Youtube kanál Yeah, tak tady bych měla pokračovat.
Rajče Here you are.

Tunel

28. července 2014 v 16:06 | Emily Nightmare |  Films


Drama/ Thriller / Akční
Německo, 2001, 150 min
Režie:

Hudba:

Hrají:

  • Harry Melchior (Heino Ferch) už má s despotickou východonemeckou tajnou službou STASI svoje skúsenosti. Ako plavecký majster sa zo všetkých síl usiluje dostať tam, odkiaľ sa už dlhší čas šíri neprehliadnuteľný závan slobody. Píše sa trok 1961 a uprostred Berlína vyrastá kolosálna stavba z kameňa a betónu známa ako berlínsky múr. Jediná cesta, ako sa pri úteku vyhnúť takmer istej smrti, je uskutočniť útek pod zemou. Práce na tuneli však nepokračujú tak rýchlo, akoby si Harry a jeho spojenci mohli želať. Naviac, stále viac hrozí ich prezradenie. V časoch neslobody sa môže stať zradcom aj váš najlepší priateľ...(oficiální text distributora)
CSFD: 82%
Moje hodnocení: Už od samého začátku víte kdo přežil a kdo ne. Film je poutavý a hned od začátku se připoutáte k ději. Abych pravdu řekla, docela mě zaujal i přes bubáka, který byl v tunelu. Ale přesto tomu chybělo něco, co by mě donutilo si to pustit znovu :).
Moje: 70%

Slimák

28. července 2014 v 16:05 | Emily Nightmare |  Films
2. května 2014 v 18:23 | Emily Nightmare | Films
Sci-Fi/ Horor / Komedie
USA / Kanada, 2006, 92 min
  • Slimák je mixem teroru, černého humoru a překvapivé lidskosti od scénáristy Jamese Gunna, jehož Úsvit mrtvých se stal hitem roku 2004. Wheelsy je obyčejné městečko plné přátelských lidiček, kteří se starají jen o své vlastní problémy. Jenže pod tímto milým povrchem se začínají dít divné věci...(oficiální text distributora)
Csfd: 58%
Moje hodnocení: Zařazení do komedie by bylo o mnoho lepší. Film se mi nelíbil, protože to nebyl horor, ale scifi-komedie a já scifi nemám moc v lásce. Proto je moje hodnocení tak procentově nízké.
Procenta: 20%

Pod Kůží

28. července 2014 v 16:03 | Emily Nightmare |  Films

Horor / Drama / Thriller
USA, 2008, 82 min
  • Mladý pár se vydává do divočiny, kde chce strávit romantický víkend - výlet se ovšem rychle mění v noční můru, protože jejich auta se zmocní uprchlý trestanec a jeho přítelkyně. Nikdo z nesourodé čtveřice, kterou svedla dohromady náhoda, si ale nedokáže představit strašlivou hrůzu, která na ně čeká u zapadlé a opuštěné benzínové stanice.(oficiální text distributora)
Hodnocení CSFD: 54%
Moje hodnocení:
Já bych k zařazení přidala ještě něco. Je pravda, že v prvcích hororu se objevují neuvěřitelné a nechutné věci, ale co bylo tohle proboha? Ne, můj názor je, že je to úplná pytlovina. Denně se tu objevují prvky, které vsávají krev do sebe a bla bla bla. No, prostě Amerika. Film se mi nelíbil, obzlášť když celou dobu šlo jen o malinkou potvoru, prakticky řečeno.
Procenta: 30%

Dům hrůzy/ Mustang Sally

28. července 2014 v 16:01 | Emily Nightmare |  Films

Horor/Akční
USA/Kanada, 2006, 85 min

Režie:

Hrají:

  • Šest vysokoškolských studentů zaslechne v restauraci útržek hovoru tří mužů, kteří si pochvalují služby jisté Sally a jejich děvčat. Shodnou se, že už jsou také ve věku, kdy by měli navštívit nevěstinec. Vydají se na tajuplné místo, kde jim majitelka Mustang Sally přestaví šest svých děvčat. Věci ale nejdou podle očekávání. Sally má totiž nevyřízené účty s otci všech šesti chlapců z doby, kdy jí bylo 16 let.(oficiální text distributora)
Hodnocení CSFD: 22%
Moje hodnocení: Ehm, spojit něco jako velikou pravděpodobnost, že se něco takového stane a něco jakože ženy získají schopnost zabíjet...no, je to film, na který se možná ještě někdy podívám, ale to jen v důvodu odreagování.Tenhle film bych doporučila lidem, kteří se bojí krve nebo "strašidelných" efektů.Čili, počeštinsky řečeno,strašpytlům. Tenhle film není ani tak strašidelný jako móda děvčat v něm. Toť můj názor.
Hodnocení: 31% za tu sílu a schopnost žen :3

Oživlá mumie

28. července 2014 v 16:00 | Emily Nightmare |  Films
Akční / Dobrodružný / Fantasy
USA, 2005, 86 min
  • Amón, padlý anděl ničitel neboli anděl smrti, se po několika tisíciletích probouzí, aby oživil svého syna. Obra, který se má dle proroctví postarat o zánik lidstva...(oficiální text distributora)
Hodnocení CSFD: 13%
Moje hodnocení: Sakra, že já blbec jsem se prvně nekoukla na recenzi. Film je velmi "propracovaný", obzvlášť speciální efekty. Na to, že si tento projekt vzala pod ruku USA, mě to docela dojalo. Lituju svých 86 minut trávení u tohoto filmu. Velký přerostlý obludný zabalený mumiec, který je cca vysoký jak váš dům se znenadání vytratí.
Jediné co asi zaujme je prakticky převyprávění náboženství. Docela jsem byla šokovaná tím, co se do tohoto filmu všechno vešlo. Elá, konec ty mumijci.
Moje hodnocení: 20% za mumijce :D


Vratné lahve

28. července 2014 v 15:58 | Emily Nightmare |  Films

Komedie

Česko, 2006,99 min


Režie:

Scénář:

Kamera:

Hudba:

Hrají:

  • Snímek podle scénáře Zdeňka Svěráka. Hrdinou příběhu je učitel v důchodu, který přijme brigádnické místo ve výkupu lahví v jednom pražském supermarketu. "Nová verze scénáře se víc točí kolem hlavní postavy a jeho rodiny. Táta zapojil do příběhu osobní zkušenost s podzimem života a teď to funguje - je to osobní, pravdivé a je to smutnoveselé," charakterizuje obnovený projekt filmu Vratné lahve režisér a producent Jan Svěrák.(oficiální text distributora)
Hodnocení CSFD: 76%
Můj názor: Film se mi líbí, hlavně proto, že poukazuje na myšlenky a touhy muže z jehož života se vytratil sex a krása. Přijde mi vtipný v pasážích, kde se hlavnímu hrdinovi zdají příjemné sny. Tento film se mi velmi líbil a doporučuji ho ostatním :).
89%