Březen 2015

Crisis In Victory ft. Craig Mabbitt - "Crossroads"

31. března 2015 v 3:10 | Emily Nightmare |  Craig Mabbitt
Ahoj,
po delší době jsem se rozhodla zase napsat o Craigovi. Mrzí mě, že skupiny střídá jak se mu zlíbí, ale líbí se mi, jak se přidává "nezávisle" k některým skupinám jako je tato. V této písničce se mi líbí jen Craigova pasáž, která doslova naporcuje dílo na neuvěřitelně dokonale prožitý zážitek. Škoda, že je tam tak málo. Enjoy it!I can't suffice with my current life
It's time for me to stand and strive
I'll sell my soul just to not be unknown
Through these words I will ten fold

I will live ten fold

I'd sacrifice everything that I love
To scream my heart out at the top of my
Lungs

I'd sell my soul
I'd give my whole life
Embrace the dark
Forsake the sun light
I'd give up everything that I love
I want it all
My soul is sold

I will not be left unknown

I would give up everything
I would do what ever it takes
To feel like I'm on top of the
World

I'd sacrifice everything that I love
To scream my heart out at the top of my lungs

I'd sell my soul
I'd give my whole life
Embrace the dark
Forsake the sun light
I'd give up everything that I love
I want it all
My soul is sold

I'll raise my hands to the sky and scream your name
I'll slam my fist to the ground bargain my life for fame

Raise your hand to the sky and scream my name
Slam your fist to the ground bargain your life for fame
Sell me your souls give me your whole life
Embrace the dark and forsake the sunlight.

Give up everything that you love
You have to fall to have it all

I'd sell my soul
I'd give my whole life
Embrace the dark
Forsake the sun light
I'd give up everything that I love
I want it all
My soul is sold

I've sold my soul
For an eternity
I've sold my soul
For fucking everything

Poslední píseň

30. března 2015 v 1:12 | Emily Nightmare |  Films
 • USA

  Last Song, The

 • SK název

  Posledná pieseň

Drama / Romantický
USA, 2010, 103 min

Předloha:

Nicholas Sparks (kniha)

Scénář:

Nicholas Sparks

Kamera:

John Lindley
 • Život sedmnáctileté Veroniky 'Ronnie' Millerové je najednou vzhůru nohama, když se její rodiče rozvedou a její otec se odstěhuje z New Yorku do města Tybee Island ve státě Georgia. O tři roky později si se svými rodiči stále nerozumí a zlobí se na ně, zvláštně na svého otce, dokud se její matka nerozhodne, že by bylo v nejlepším zájmu všech zúčastněných, aby strávila léto v Tybee Island se svým otcem. Její otec je bývalý koncertní pianista a učitel a žije tichý život v pobřežním městě. Je plně ponořen do tvorby uměleckého díla, které se stane hlavní ozdobou místního kostela. Nezapomenutelný příběh o lásce v jejích nesčetných podobách - první láska, láska mezi rodiči a dětmi - který ukazuje, jak jen to román Nicholase Sparkse umí, mnoho způsobů, jak hluboce procítěné vztahy mohou naše srdce zlomit a zase je uzdravit.(oficiální text distributora)
Moje hodnocení: Je pravda, že mě trailer, který jsem viděla zaujal. Písnička, kterou jsem slyšela mě taky dostala do kolen. Bylo to bezkonkurenční. Ani nevím co jsem čekala, ale dostala jsem to, co dostávám vždy od romantických filmů. Příšerně velkou náhodu,. To, že si bohatý kluk všimne rebelky, kterou jde těžko zkrotit. Co na to říct, na mě asi moc sladké, ale pro milovníky tohoto žánru rozhodně pecka.
-3/5
- CSFD: 67%

A jaký je váš názor na tento film? :)
Napsala E/N

Část 9.

29. března 2015 v 1:12 | Emily Nightmare |  Anežka, příběh naděje
--- POKRAČOVÁNÍ ---


S tou slzou přišly vzpomínky, bolest, kterou jsem prožívala, když mě znásilnil. Myslela jsem si, že mu nikdy neodpustím, ale odpustila jsem. Nebyla jsem naštvaná na to, co udělal, byla jsem naštvaná na to, co se ze mě stalo. Hyena, která vyžaduje denní dávku. Podala jsem mu kapesník a odebrala jsem se do šatny, kde na mě všechno to co se stalo spadlo.
Někdo zaťukal na dveře. Vylekala jsem se. Vzala kapesníček a utírala si oči, byly červené, ale snažila jsem se tvářit jakože nic. Stál tam, pozoroval mě a v rukách držel dvě skleničky s whiskey. Jednu nabídl mě.
"Jsi volná? Chtěl bych tě mít zase pro sebe, koťátko." pošuškal mi do ucha.
Bylo to zvláštní. Zachvěla jsem se, projelo mnou horko. Vzrušovalo mě, že bych s ním něco měla. Pohledla jsem na něj.
"Ano, mám čas, ale asi jen hodinku a půl, potom jdu zase domů." dodala jsem a pohledem jsem sjela na zem.
Chytil mě za ruku a na recepci požádal Marry o klíčky. S úsměvem nám je podávala, při odchodu na mě mrkla a usmála se.
Marry je vlastně jediná, které se se svými problémy svěřuji. Cítím se uvolněnější a vím, že je tu někdo se mnou, někdo, na kom mi záleží.

Odemknul dveře, zavedl mě dovnitř, na kliku dal cedulku "Nerušit, tady se pracuje." a zamknul. Přišel ke mně už s rozepnutými kalhoty. Byla jsem udivená tím, jak rychle zvládne zapůsobit a nadchnout.
Jeho mužné ruce se dotýkaly mých nohou, bot, které pomalu sundaval a silonek, které nadrthnul od rozkroku. Samým zděšením jsem se na něj podívala. Cítil se spokojeně, i tak vlastně vypadal.

"Chci, aby to bylo jako minule!" zakřičel.
"Nevím o čem to mluvíš." dodala jsem trochu rozklepaným hlasem.
"Byla si tak nevinná, ale teď, hřešíš a pícháš s každým, kdo si na tebe ukáže. Našel jsem si tě, abych ti připomněl, co jsem chtěl já." a hlavu mi zabořil do polštáře.

Strhnul roztrhnuté silonky a svázal mi nohu k posteli. Ruce mi dal nad hlavu. Cítila jsem se bezradně. Jeho silné paže mě odrovnaly. Přestala jsem sebou škubat. Neměla jsem sílu se bránit. To bylo to, co chtěl. Bylo to jako poprvé. Rychlé a bolestivé. Nevím, zda bolela myšlenka na první sex nebo to, jak se mnou zacházel. Připadala jsem si jako kus hadru, který pro něj nic neznamená. Po aktu si lehnul vedle mě a ležet. Se slzami v očích jsem se k němu otočila zády.

Cítila jsem ruku, která přejížděla po mém boku hladila ho. Poté sjela na bříško. Cítila jsem mužské tělo, přimáčknuté k tomu mému. Chvěla jsem se, ale nic jsem neříkala.
"Promin, neměl jsem se vracet, ale...Nedokázal jsem ti odolat. Byla jsi tak sladká." dodal a zabořil hlavu do mých vlasů.

Po sprše a další půl hodině ležení v posteli odešel. Spadl mi kámen ze srdce. Byl pryč, konečně. Sebrala jsem si věci a dolámaná jsem se vrátila domů. Napustila jsem si vanu a relaxovala.
Když jsem byla uvolněná a uklidněná, rozzvonil se mobil. Zvedla jsem ho, i když jsem byla překvapená tím, kdo volal.
Adam, muž, který nám pomáhá s připravováním a nošením oblečení z čistírny.
"Ahoj Anežko, já vím, že je docela pozdě večer, ale jdu kolem tvého bytu a tak mě napadlo, že bych se za tebou mohl na chvilku zastavit. Pokud nemáš čas, tak tomu rozumím, jen jsem tě chtěl zase vidět.." a bylo dlouhé ticho.
Po tichu, které se ozývalo z telefonu jsem souhlasila a pozvala ho nahoru. Když jsem otevřela dveře, stál tam.
Měl na sobě černé sako klobouk, bílou košili s velmi pěkným černým motýlkem a pugetem růží v ruce. Vyrazil mi dech, neměla jsem co říct.
"Pojď dál, tady si odlož, skočím se ještě obléknout, byla jsem ve vaně,takže se omlouvám." a zmizela jsem v pokoji.
Oblékla jsem si červené šaty. Adama beru jako starého dobrého kamaráda, před kterým nemám co skrývat.
Otevřela jsem víno. Po půl hodině byla lahev prázdná a já už docela v náladě. Adamovi jsem nabídla přespat, protože jsem věděla, že ráno vstává se mnou. Nabídku přijal. Rozložili jsme gauč a položili se na něj.
Adamovi nešlo jen o to přespal. Ležela jsem na boku, otočená čelem k němu. Koukal se mi do očí a rukou mi hladil stehno. Poté zajížděl trochu výš, vykulila jsem na něj oči.
"Děje se něco? Je tohle špatně?" zeptal se mě.

Zoufalství

28. března 2015 v 1:02 | Emily Nightmare |  Suspects
Ahoj,
ani nevím jak mě to napadlo, ale přijde mi, že v poslední době vídám své blízké, jak dělají ze zoufalství hloupé chyby.

Když se tak zamyslím. Představte si fungující rodinu, která je pohromadě už několik desítek let.
Manželé si sice zevšední, ale je skoro nutností ten stereotyp opakovat, protože jste to slíbili na svatbě. Děti vám odrůstají, mají své zájmy, vídáte je jen málokdy, protože jsou na vysoké.
Za a) spadnete do nadměrných dluhů. Každý den budete žít s pocitem, že na vás někdo kouká a číhá na vás, aby z vás vymlátili peníze. Nebo se bojíte, že k vám vtrhnou do domu a všechno vám zabaví.

Za b) vaše manželka/manžel začne flirtovat a dostávat se do druhé mízy puberty. Vy budete už méně atraktivní a hlavně budete všední, proto si váš protějšek začne hledat jiné okruhy. Vy si vyjdete s kamarády do hospody na sraz po několika letech, opijete se a vyklopíte všechno vašim kamarádům, kteří na vás budou zírat jako smyslů zbavení.

Za c) spadne na vás spousta problémů. Nebudete mít okolo sebe nikoho, kdo je s vámi bude řešit, nebo se za ně budete stydět, a proto je nikomu nesvěříte. Všechno má svůj konec a vaše sklenka nervů se buď převrátí nebo zoufale zbavíte svoji utrápenou duši od vašeho těla.

Ani nevím, proč tento článek zveřejňuji. Myslím si, že je vhodné zamyslet se nad tím, co je a není vhodné. Popřípadě to změnit. Nechci číst ve zprávách, že se zabil další člověk. Nechci číst statistiky o tom, že každé páté manželství končí rozvodem. Mrzí mě, že dnešní doba si žádá své. Stačilo by trochu změnit svět a všichni by se měli o něco lépe. Ale bohužel jsem takhle maličká oproti celé zeměkoli.

Zamyslete se alespoň vy, co můžete změnit, změňte.Krvavý potok

27. března 2015 v 3:31 | Emily Nightmare |  Films


 • Ve svém zatím posledním celovečerním filmu o tajuplném čísle "23" vsadil režisér Joel Schumacher na mysteriózní atmosféru. A zdá se, že jinak tomu nebude ani v nejbližší budoucnosti. Na světová plátna se totiž chystá snímek s názvem "TOWN CREEK", který nás zasvětí do příběhu jednoho muže a jeho bratra, ocitajících se na misi pomsty, při které však spadají do spárů mučivého okultního experimentu, jenž sahá až do dob samotné Třetí říše. V jedné z hlavních rolí se po boku Henry Cavilla objeví i známy seriálový bratr Michaela Scofielda (Wentworth Miller) Dominic Purcell, ztělesňující v seriálu "PRISON BREAK" postavu Lincolna Burrowse.(Struhy)Moje hodnocení: Tenhle film se mi nelíbil, myslela jsem si, že v tom bude něco lepšího, něco co tomu dodá šmrc, ale bohužel, naivně jsem doufala, že herec, který hrál v Útěku z vězení tomu dá nějakou ránu. Naprosto souhlasím s komentářem od uživatele verbala: "7, 6, 5, 4, 3 herci(ů) pronásledováno a postupně požíráno SS mumií, která se dle účelu scény chová buď jako strategický génius nebo jako totální "ženské zevní rodidlo vulgárně na čtyři". Efekty místy jako z roku 1939 (hořící kůň). Téma nacistického okultismu a ševcovský mistr na režiserské židli, to by jeden řekl, že se z toho dá vytřískat kulantnější filmeček..."
- 1/5
- CSFD: 45%
A jaký je váš názor na tento film? :)
Napsala E/N

Black Veil Brides - Heart Of Fire

26. března 2015 v 3:05 | Emily Nightmare |  Black Veil Brides
Čaute,
v úterý to byli naši sousedi, tentokrát se přesuneme trošku jinam. Je to sice nějaký ten pátek, co tato písnička vyšla, ale to si myslím že nevadí.
Klip je ve stejném duchu jako ty všechny předešlé. Myslím si, že kdyby někdo vymazal Andyho hlas, poznala bych, že jde o skupinu BVB, protože dělají stejnou hudbu. Nevím, jestli mě to nudí, nebo jestli mě to vzrušuje, ale co vím, že se mi líbí více písničky z Wretched and divine než tyto. Je to jen osobní názor :).


Driving through this world unknown,
I've built my life of broken bones
Not living for this anymore,
you want a fight... I'll bring a war
I feel alive inside, I won't be terrorized
I'll take all the blame

This heart of fire is burning proud
I'm every dream you lost and never found
This heart of fire is stronger now
Built your walls but you can't keep me out
I'll burn them down!

I am every vow you broke,
they left for dead and turned to smoke
Arm yourself with words of hate,
I'm ripping through the souls you take
I feel alive inside, I won't be terrorized,
I'll stand up to the pain

This heart of fire is burning proud
I'm every dream you lost and never found
This heart of fire is stronger now
Built your walls but you can't keep me out
I'll burn them down!

This heart of fire is burning proud
I'm every dream you lost and never found
This heart of fire is stronger now
Built your walls but you can't keep me out

This heart of fire, fire, fire
This heart of fire, fire, fire
This heart of fire!
Projíždím tímto neznámým světem,
postavil jsem svůj život ze zlomených kostí.
Nebudu pro toto dál žít,
chtěl jsi boj... Já přináším válku
Cítím se uvnitř naživu, nechci být zastrašován
Vezmu všechnu vinu

Toto srdce v ohni je hořící pýcha
Jsem každý sen, co jsi ztratil a nikdy nenašel
Toto srdce v ohni je nyní silnější
Postav si svoje zdi, ale nemůžeš mě udržet venku
Spálím je!

Jsem každý slib, co jsi porušil
odešly na věčnost a změnily se v kouř
Vyzbroj se slovy nenávisti,
já uháním skrz duše, které jsi vzal
Cítím se uvnitř naživu, nechci být zastrašován
Budu stát až do bolesti

Toto srdce v ohni je hořící pýcha
Jsem každý sen, co jsi ztratil a nikdy nenašel
Toto srdce v ohni je nyní silnější
Postav si svoje zdi, ale nemůžeš mě udržet venku
Spálím je!

Toto srdce v ohni je hořící pýcha
Jsem každý sen, co jsi ztratil a nikdy nenašel
Toto srdce v ohni je nyní silnější
Postav si svoje zdi, ale nemůžeš mě udržet venku

Toto srdce v ohni, v ohni, v ohni
Toto srdce v ohni, v ohni, v ohni
Toto srdce v ohni!

Third part

25. března 2015 v 5:55 | Emily Nightmare |  Velvet eyes
--- POKRAČOVÁNÍ ---

Čekal až někdo promluví, protože jsem si nebyl jist, zda by moje slova, které jsem chtěl říci byla vhodná. Jason, bratr Leona povstal a pronesl řeč, po dlouhém probírání plánů cesty a vyšetření jsem ulehl do postele, která na mě čekala.
Druhý den ráno jsem byl mírně znaven, proto jsem polovinu cesty prospal. Probudilo mě drncání kočáru, který už byl skoro v cíli. Byli jsme ubytováni u Stuarta, který bydlel ve větším sídle se zahradou. Byl bohatý, vypracoval se až na vrchol, ne, teď bych opravdu lhal. Nikdo z Collinsů nebyl chudý, jen se o tom nemluvilo.
Měli jsme společný pokoj, který vypadal luxusně, přepychem se to jen hemžilo. Vše uklizené, vyleštěné, nebyl to zrovna můj šálek čaje. Celé odpoledne jsem prospal, Leon zjišťoval veškeré informace, které by mu mohl Stuart povědět.
Večer nás Stuart vzal do nedaleké krčmy. Bylo mi hloupé se přiznat k tomu, že jsem nikdy nepil. Nedoznal jsem se a taky jsem špatně skončil. Mok, který tekl proudem, křik hostů a hlasitý smích, to je krčma. Místo, které mi nikdy nebylo známé.
Nevzpomínám si ničehož nic, jen to, že mě Leon v zatáčce u Stuartova sídla štípal do ruky, abych neusnul. Nevěděl jsem proč, ale docela to lechtalo.
Ráno jsem se probudil na zahradě s trávou v puse. Prý to byla velmi veselá podívaná, škoda že jsem ji neviděl.

Vydali jsme se zpět do města a k sousedům. Ve městě jsme vyzvedli papíry na zdokumentování smrti. Když jsme se vraceli zpět k sídlu a k sousedům, u kterých se ta strašná věc udála, pročítal jsem zprávu o smrti.
"Chlapec byl pravděpodobně uškrcen, měl na krku otisky po provazu. Jizvy na zádech - už zahojené, když byl zabit. Rozříznuté rty, které pokračovaly do konců lícních kostí. Oči, vyříznuté. Shoda s předešlím případem.
Tělo ohledal a prověřil Minnel" byl jsem zděšen shodou případů.
V Anglii máme psychopatického vetřelce, kterému nevadí zabíjení malých dětí. Pohlédl jsem na Leona, ale než jsem stačil cokoli říci, kývl hlavou a obličej otočil vpřed. Byli jsme na místě.

Celé odpoledne probíhalo pomalu, neustále jsem si dělal zápisky z odpovědí rodičů Johna. Nevěděl jsem co jiného dělat. Případ mě zajímal, ale Leon některé věty a otázky opakoval, aby si psychologicky prověřil pravdivost výpovědí rodičů. Sledoval jsem obrazy, které byly pověšeny na stěnách. Fascinoval mě nevýznamný podtext těchto kreseb.
Všiml jsem si pár nepodstatných detaulů. Svíčky, vždy po pěti položené na skříních a stolech. Židle připraveny v každé místnosti pro pět osob, ale v rodině jsou jen tři členové.
Dobu strávenou sezením jsem dostal křeč, zamotala se mi hlava a z bujného moku, který jsem vypil včera ve větší míře se ozvalo hlasité "Ble". Všechno šlo ven. Naštěstí jsem stačil vyběhnout na verandu a neupustit to už vevnitř.

Leon naznal, že bude lepší přijít v hodnější dobu a proto jsme se odebrali zpět k sídlu. Cítil jsem se trapně, protože s malými dětmi nemám zkušenosti a ten mok, všechno to padlo do jednoho.
Další den brzy ráno jsme se vydali za Minnelem, mužem, který momentálně vlastní a ukrývá tělo Johna. Po příjezdu mi bylo mírně nevolno z dalšího drncovacího výletu a proto jsem si se vstupem k panu Minnelovi dal na čas.

Vešel jsem do temného domu, ve kterém mě čekalo něco malého, ale ne pěkného. Viděl jsem, že je Leon otočen čelem ke dveřím a přikrývá si obličej rukou. Byl zděšen tím co viděl. Přistoupil jsem k němu. Netušil jsem, že to bude tak zlé.
Mladé nevyvinuté tělo leželo na stole. Okolo lítalo nespočetně much. John byl zabit už před dvěma týdny, čekalo se jen na nás, než se tělo pohřbí. Pohlédl jsem na místa, která byla zapsána ve zprávě.
"Ruce měl překřížené, nevím, jestli vám to k něčemu pomůže, ale jen abych něco nezatajil. Vypadá to že hodně trpěl, když se kouknete na ten krk." a poukázal na chlapcův krk.
Byl zamodralý, až skoro failovo černý. Do očních důlků mu sedaly mouchy. Bylo cítit mokvající maso, ze kterého se mi pomalu ale jistě zvedal žaludek. V puse měl nakladená vajíčka od masařek, už je na čase ho pohřbít, aby netrpěli rodiče z pohledu na jejich zohavené dítě.
Otočil jsem se, když v tu chvíli mi dal Minnel ruku na rameno, otočil jsem se k němu čelem.
"To ještě není všechno, pane Jamesi." dodal a pohlédl na zem.

Rammstein - Mein herz brennt

24. března 2015 v 7:20 | Emily Nightmare |  Rammstein
Ahoj, ahoj!
Dneska zvesela, i když písnička tak veselá není. Pro dnešek jsem si vybrala pecku, která mě dokáže rozbrečet, protože je prostě dokonalá. Tahle píseň má dvě verze. Mě se samozřejmě líbí více ta, která je depresivnější, ale obě dvě stojí za to, i je poslechnout. Je ze stejného alba Made in Germany.


Moje oblíbená ↓

Nun liebe Kinder gebt fein Acht
ich bin die Stimme aus dem Kissen
ich hab euch etwas mitgebracht
hab es aus meiner Brust gerissen
mit diesem Herz hab ich die Macht
die Augenlider zu erpressen
ich singe bis der Tag erwacht
ein heller Schein am Firmament

Mein Herz brennt!

Sie kommen zu euch in der Nacht
Dämonen, Geister, schwarze Feen
sie kriechen aus dem Kellerschacht
und werden unter euer Bettzeug sehen.

Nun liebe Kinder gebt fein Acht
ich bin die Stimme aus dem Kissen
ich hab euch etwas mitgebracht
ein heller Schein am Firmament

Mein Herz brennt!
Mein Herz brennt!

Sie kommen zu euch in der Nacht
und stehlen eure kleinen heissen Tränen
sie warten bis der Mond erwacht
und drücken sie in meine kalten Venen

Nun liebe Kinder gebt fein Acht
ich bin die Stimme aus dem Kissen
ich singe bis der Tag erwacht
ein heller Schein am Firmament

Mein Herz brennt!
Mein Herz brennt!
Mein Herz brennt!
Mein Herz brennt!

Mein Herz brennt!
Mein Herz brennt!
Mein Herz brennt!
Mein Herz brennt!
Nyní milé děti dávejte dobrý pozor
jsem hlas z polštáře
něco jsem vám s sebou přinesl
vytrhl jsem to ze svých prsou
s tímto srdcem mám moc
vydírat oční víčka
zpívám, dokud se den neprobudí
jasná záře na nebi

Mé srdce hoří!

Přicházejí k vám za noci
Démoni, duchové, černé víly
plazí se z šachty ve sklepě
a uvidí pod vaše peřiny

Nyní milé děti dávajte dobrý pozor
jsem hlas z polštáře
něco jsem vám s sebou přinesl
jasná záře na obloze.

Mé srdce hoří!
Mé srdce hoří!

Přicházejí k vám za noci
a kradou vaše malé horké slzy
čekají, dokud nevyjde měsíc
a tlačí je do mých studených žil.

Nyní milé děti dávejte dobrý pozor
jsem hlas z polštáře
zpívám, dokud se den neprobudí
jasná záře na obloze

Mé srdce hoří!
Mé srdce hoří!
Mé srdce hoří!
Mé srdce hoří!

Mé srdce hoří!
Mé srdce hoří!
Mé srdce hoří!
Mé srdce hoří!

Kletba Bratří Grimmů

23. března 2015 v 5:20 | Emily Nightmare |  Films
 • USA

  Brothers Grimm, The

 • SK název

  Kliatba bratov Grimmovcov

Dobrodružný / Fantasy / Horor / Komedie
USA / Česko / Velká Británie, 2005, 118 min

Scénář:

Ehren Kruger
 • Dobrodružný příběh o dvou legendárních bratrech německého původu Jakobovi a Wilhelmovi Grimmových se začal natáčet v Praze v červnu 2003. Režie se ujal známý režisér Terry Gilliam (Monty Pythonův létající cirkus, Strach a hnus v Las Vegas) a scénář zpracoval Ehren Kruger (Kruh). Smyšleným dějem provází sběratelé bájí a pověstí, nyní nazvaní Jake a Will, kteří cestují od vesnice k vesnici, sbírají tajemné kletby a předpokládají, že tak dokáží ochránit lidi z města před kouzelnými příšerami a zaklínadly. Budou však potřebovat notnou dávku odvahy, když se osobně střetnou se skutečnými čarodějnými stvůrami a zaříkávadly.(oficiální text distributora)Moje hodnocení: Popravdě tohle je jeden z filmů, u kterých nevím co mám říct. Film je natočen podle inspirace. Myslím si, že kvalita filmu se mi více než zamlouvá, líbí se mi využití herců z Čech, i když mi tam někteří moc nesedí, ale i tak je to dobré. Námět filmu mi přijde trošku začarovaný, jediné, co se mi z tohoto filmu opravdu líbilo byl herec, který už mezi námi bohužel není. Pěkná role, strašně se mi do ní hodí.
- 3/5
- CSFD: 60%


A jaký je váš názor na tento film? :)
Napsala E/N

Část 8.

22. března 2015 v 1:33 | Emily Nightmare |  Anežka, příběh naděje
--- POKRAČOVÁNÍ ---

Snažila jsem se tvářit, že jeho pohled mě nezaujal. Byla jsem udivená jeho přítomností. Nevěděla jsem, že navštěvuje bary a místa, které se točí okolo neřesti. Ano, byl to on! Byl to Vincent, muž, kterému Berta s Arturem dovolily styk se mnou.
Poznal mě, usmíval se a s doutníkem v jeho rtech se lehce usmál. Byla jsem čím dál více nervóznější než předtím, hlava mi šla kolem.
Zkušební show pro nezadané chlípné muže se povedla báječně. Všichni čekali na vyvrcholení celého večera. Poslední část proběhla v klidu. Uvolnila jsem se a šla s chutí do toho. Z profilu jsem seděla v železném houpacím křesle. Jolly seděla na mě a líbala mě na krku. Byl slyšet povyk. Jeana mi potala ruce, abych se nehýbala. Hrála zvláštní hudba, muži seděli jako přibití. Kalhoty měly napnuté k prasknutí. Cítíla jsem, jak mi Jolly jazykem přejíždí po krku před dekolt. Měla jsem husí kůži. Ne proto, že by mi byla zima, ale chvěla jsem se vzrušením. Chvilku mi ještě Jolly přejížděla jazykem po rtech, ale když se povyk pomalu utlumil, stoupla si přede mě a Jolly mě i s křeslem otočila na naše diváky. Světla mi svítily do očí, že jsem měla pohledy rozněžněných a roztoužených můžu polorozmazané. Jolly otevřela šampaňské a polévala mě s ním. Cítila jsem se jako bych vyhrála. Vyhrála sama nad sebou a nad ostudou, které jsem se bála.

Po show jsem se odebrala převléct. Než jsem došla ke dveřím, přišel za mnou můj nadřízený a zadržel dveře, které jsem chtěla otevřít.
"Kam pak, kam pak. Ty nikam nejdeš kočičko, čeká tě práce, za deset minut ať jsi na pětce." dodal a pustil dveře.
Ani mě neudivilo, že by mi potom všem nechal volno. Věděla jsem, že půjdu pracovat, takže jsem se převlékla do pohodlnějšího oblečení a vyrazila.
Otevřela jsem dveře do pokoje, byl prázdný, proto jsem připravila postel, zapálila vanilkovou svíčku, kterou mám ze všech nejraději a připravila se na večerní práci. Zanedlouho někdo zaklepal na dveře. V krajkové košilce a lehkém županu jsem přišla ke dveřím a lehce je pootevřela. Když je otvíral, viděl jak odcházím k posteli a spouštím ze sebe rudý župan. Neotáčela jsem se, protože jsem chtěla být překvapená a natěšená na to, co mě čeká. Cítila jsem silné ruce, které mě objaly a přejížděly po mých bocích. Cítila jsem něžné polibky, které dopadaly na moje ramena. Chvěla jsem se úplně stejně, jako když jsem uviděla Vincenta. Vanilkovou vůni, která létala vzduchem v pokoji přebila pánská osobitá vůně, kterou jsem si na první nádech zamilovala.

Otočila jsem se, abych viděla tvář muže, který se mnou stráví dnešní noc. Byl to mladý kluk. Mohlo mu být asi dvacet. Pozoroval mě. Cítila jsem, že se mu líbím a to, co právě udělal dělal poprvé. I když jsem to vycítila, snažila jsem se tvářit jakoby se nic nedělo. Jeho doteky padaly na moje záda, stehna. ruce i vlasy. Užíval si každý dotek i pohled, jako by byl jeho poslední.
"Jsem Filip, strašně se mi líbilo jak si tančila. Byla jsi uvolněná a tak krásná." dodal a dál líbal moje stehna.
Poprvé jsem si uvědomila, že se někomu líbím. Taková jaká jsem. Po sametově narůžovělé tváři mi přejela slza. Slza dojetí.
Celá noc proběhla v poklidu. Nic zvláštního, co by rozrušilo slečnu jako jsem já. Poprvé jsem si užila to, co mě nikdy nedokázalo naplnit. Potom, co Filip odešel jsem se sbalila a odešla domů. Hodinu jsem ležela ve vaně a přemýšlela nad tím, co se vše za tento teoreticky krátký den událo.
Druhý den jsem přišla do práce o tři hodiny dříve nabitá energií. Rozdávala jsem papíry, pomáhala DžíDží týmu a Marry jsem donášela alkohol ze skladu, protože po včerejší noci se vypili zásoby, které byly připraveny na poslední nouzi. Okolo dvanácté jsem měla všechno hotovo. Čekala jsem, až začne moje "směna".
Vešla jsem do šatny, sundala si svoje oblečení, které nosím při úklidu po doma, ale někdy si je vemu i do práce a dala si vydatnou sprchu. Po sprše jsem se nalíčila a upravila, abych byla připravená na další klienty. Vlasy jsem měla rozpuštěné a obmotané jedním pramínkem copánku, který vytvořil velmi elegantní účes. Na sobě jsem měla černé uplé šaty, které tvarovaly mojí siluletu.
Chtěla jsem odnést klíč Marry, ale při odchodu jsem vrazila do Vincenta. Díval se mi přímo do očí.
"Nevěděl jsem, že tu děláš, myslel jsem že fotíš. Za to minule, omlouvám se ti, byl jsem odpornej, nebylo to vůči tobě fér." odvětil se slzou, která mu stékala po tváři.
Nebyla to slza dojetí, ale slza soucitu, která měla přijít už dříve.

Napsala E/N - Kopírovat se zdrojem