Květen 2015

Klábosení v trávě 8. - Konec?

26. května 2015 v 22:30 | Emily Nightmare |  Klábosení v trávě
Ahoj,
nerada to říkám, ale na nějakou dobu bude blog pozastaven.
Děkuji za pochopení.

5th part

20. května 2015 v 19:58 | Emily Nightmare |  Velvet eyes
--- POKRAČOVÁNÍ ---

Leon zvedl hlavu a vytřeštěnýma očima se na mě díval. Byl překvapen, že jsem vykřikl. V celé místnosti se rozléhala moje ozvěna.
"Kdo to tedy udělal?" a utíral si slzy z tváře.
"Začnu tedy od začátku." snažil jsem se zaujmout jeho uslzenou tvář a zároveň mu ukázat, že už není důvod k slzám.
Druhý den jsme se vydali na prohlídku městem, bylo slunečné dopoledne, všichni byli venku a starali se o svoje majetky.
Já, Leon a pak farář s hrobníkem jsme se vydali k domu zavřežděné. Pan Frigg se svojí ženou seděli na zahradě. Pan Louis, hrobník, zabavil pana Frigga a jeho ženu, abychom se nepozorovaně vplížili do jejich domu. Odvedl je zároveň pryč s tím, že pak farář posvětí půdu okolo domu a odežene tak zlé duchy z jejich blízkosti. Když už zmizeli za horizontem, vtrhl jsem do pokojů, nos jsem měl přilepený na zemi a čenichal, zda-li se tu nestalo něco ještě před smrtí. Ozvala se velká rána. Znělo to, jako kdyby někomu spadl velký kámen na nohu. Přiběhl jsem k zadnímu vchodu. Viděl jsem Leona, jak drží tajná dvířka do sklepa. Aktivně a bez úvahy, co tam dole může být, jsem se rozběhl skrze tmu. Nebyl to však jeden z mých nejlepších nápadů, protože jsem došlapnul tam, kde už schod nebyl a spadl jsem na zem. Leon se chvilku bavil nad tím, že si zapálil svíčku a pozoroval mě rozprsknutého na zemi jako malinu.
Oklepal jsem se a zapálil si druhou svíčku. Cítil jsem zvláštní atmosféru, přece ten tajný vchod tu musí být z nějakého důvodu. Přece to není jen odkladní prostor. Lepil jsem se ke stěnám a pozoroval každý koutek, každou skulinku.
"Je to jen sklep se spoustou nářadí a harampádí, nic zvláštního. odvětil Leon a odcházel ke schodům.
"Nemůže to být jen sklep, kdyby byl, nebyl by tu tak ukryt. Proč by někdo ukrýval sklep? Protože se stydí za svoje nářadí? To asi ne. Musí tu něco být, něco, co jsme jen tak přehlédli. Prsty jsem zjížděl po nerovné zdi, která se kroutila jako had.
"Mám to! Honem, pojď sem!" zakřičel jsem na Leona - ten se lekl a se silným tlukotem srdce se vracel ke mně.
"Co řveš, nemáš snad ponětí, že o nás nikdo nesmí vědět? A ty si tu hulákáš jako na lesy! Víš jaký by to byl malér, kdyby se o nás někdo dozvěděl? Vypadali bychom jako zloději, ne jako detektivové. A navíc, nikdo by potom nechodil k nám, abychom mu pomáhali řešit ty záhady, které se tu dějí, uvědomuješ si.."
"Hele, teď buď chvilku zticha, něco ti ukážu." skočil jsem mu do řeči a prstem ukazoval na zeď.
"Tudy proudí vzduch, takže tu musí být nějaký prostup, polož svíčku sem, ať vidíme co to je." a Leon přiložil svíčku ke zdi. Byla tam menší dvířka, něco jako nouzový východ o rozměrech metr krát metr.
Oba dva jsme se rozzářili, když jsme uviděli naši novou motivaci. Oba jsme položili svíčky blízko dvířek a snažili se do nich dostat. Nebylo jednoduché se tam dostat, když sme otevřeli dvířka,padl na nás až dusivý závan, bylo to něco jako kombinace zdechliny a vůně čerstvého krvavého masa. Uslyšeli jsme ze zahrady hlasy. Oba dva jsme ztuhli. Nemohli jsme být prozrazeni. Ačkoli se to skoro nedalo, vyběhli jsme schody a dvířka od tajného vchodu zabouchli.
Poté jsme se procházeli po zahradě a sledovali květiny, které zrovna kvetly.
Pan Frigg vyběhl na zahradu, poprosil Leona, aby šel s ním. Já jsem se procházel po zahradě a sledoval okolí. Přišla manželka pana Frigga. Rukavičkou přejela po mé tváři, chytila mě za ruku a vedla na lavici. Seděl jsem jako přikovaný. Sledoval jsem její něžné rty, malý nosánek, vše, co bylo tak dokonalé. Ano, zcela jsem jí podlehl. Byl jsem udiven, že mé myšlenky o tajném vchodu se vypařily. Byla tu jen ona!
"Můj muž odjíždí na dva dny z města. Nechci být doma sama. Myslíte, že by bylo troufalé, zeptat se vás, zda-li se mnou můžete strávit alespoň jednu noc?" dodala a přejela si jazykem rty.
Kýval jsem jako zjašený, byl jsem poblouzněn, na vše jsem zapomněl, i na to, kvůli čemu jsem byl schopen riskovat.

BFMV - No way out

19. května 2015 v 2:15 | Emily Nightmare |  Bullet for my valentine
Ahoj čumáci,
při každodením prohledávání Youtube jsem našla, že Bullet for my valentine uveřejnili nové video, ano píšu trošku odpožděně (17.5), s písničkou NO WAY OUT. Co si budeme povídat, tahle písnička mě přesvědčila o tom, že se kluci neflákají a pořád pracují na nové a stále dobré muzice. Připadá mi to, že to zapadlo do starých kolejí, kdy vydali album THE POISON (2006). Dokonalá ochutnávka toho, co přijde! Enjoy it!


Looking out standing over the edge
Too numb to feel alive
So why the fuck are these thoughts in my head
Reach in and pull them out

Still nothing feels the same
Too late to hesitate
Why can't I run and escape from myself
And live again
Why can't I run and escape from myself

Tell me why I feel like there's no way out
Trying hard to heal as the pain pours out
I don't wanna feel this way but it's hard
'Cos I know that in the end
There's no way out

Oh my god is this really the end
I guess I'm not alright
I just can't tell what is real anymore
I'm trapped in my own hell

I know this can't be real
This negativity
Is dominating and smothering me
I just can't breathe

And I just can't tell what is real any more

Tell me why I feel like there's no way out
Trying hard to heal as the pain pours out
I don't wanna feel this way but it's hard
'Cos I know that in the end
There's no way out

There's nothing left for me
Just tainted memories
There's no one here for me
Just let me be

Why can't I run and escape from myself
I just can't tell what is real any more

Tell me why I feel like there's no way out
Trying hard to heal as the pain pours out
I don't wanna feel this way but it's hard
'Cos I know that in the end
There's no way out

Oh my god is this really the end

I hate people!

18. května 2015 v 21:53 | Emily Nightmare |  Critical Mondays

Ahoj čumáci!
Ozývám se vám tu s novým formátem, který nese název "Critical mondays". Přišlo mi fajn, dát prostor své velmi negativní stránce a každým ošklivým pondělkem Vás možná trochu pobavit, povzbudit, nebo vám nasadit brouka do hlavy, aby se každý z nás, kdo zrovna článek čte, zamyslel nad tím, nad čím se tu bohaplně rozplývám zlostí. Na druhou stranu mě v těchto kritických a písacích článcích poznáte trošku blíže, než kdybych psala stále recenze na filmy. Možná se bude zase struktura s přibývajícím počtem rubrik měnit. Ovšem, pokud ano, napíšu o tom. Konečně se hodlám dokopat a pokračovat v psaní Anežky i detektiva, takže se máte na co těšit.

Prvním článkem v této rubrice bude možná trošku zvláštní článek. Nenávidím lidi, ne, v angličtině to bude znít o mnoho lépe a bude to takové, gangsterské.
Ten kdo mě zná, ví jak se chovám, jak vycházím s ostatními, se bude asi hodně divit. Je plno věcí, kterou lidská mysl neotevře úplně okolí.
Proč jsem si vlastně vybrala jako první téma zrovna tohle? Vlastně ani nevím, čím dál více si uvědomuji silnou nenávist ke svému klanu.

Představte si, že jste kapitánem smečky, je jedno jestli tygří, lví a nebo beruščí. Rozhodujete o nějtěžších rozhodnutích, určuteje kdo přežije a kdo ne. Popřípadě i to, koho vyloučíte ze smečky, protože ulovil málo jídla pro vaší smečku.
Já, kdybych byla tím velkým šéfem, vyvraždila bych svoji smečku. Ano, je to hodně zvláštní, že to právě říkám, ale je to tak. Nač živit něco, co se samo o sobě brzy pohltí? Proč nemůžeme být jako normální, kultivovaní lidé, kteří se k sobě chovají alespoň trošku slušně? Když to řeknu na plná ústa, nebo na pár vytlačených kláves, NEMŮŽEME SE K SOBĚ KUR*A CHOVAT SLUŠNĚ A MUSÍME SE CHOVAT JAKO NEVÍM CO A PODRÁŽET JINÝM NOHY, PROTOŽE PÁD DRUHÉHO NÁM PŘINÁŠÍ VLASTNÍ UKOJENÍ ZE ZOUFALSTVÍ DRUHÉHO?
Přijde mi líto chudáků, kteří podrážejí ostatní a chovají se jako bezcitně nenasycené cosi. Nemůžu nás, vyhladovělé lidstvo, které sílí a roste s oslabením druhých jako druh zvířete. Nejde to, protože bych se do smrti musela těm zvířatům vyhýbat. Neexistuje nic horšího než je lidská rasa, která nezpůsobila nic dobrého!

Příkladem jsou zničené pralesy, absolutně porušená rovnováha, střelba zvířat ze zábavy, chování zvířat v podmínkách neslučitelných se životem, ozonovou dírou, která ostatně otepluje naši matičku Zem, neusnadňuje život na zamrzlých částech, neusnadňuje nic. Stydím se za lid, který přišel na planetu, která nám byla propůjčena a kterou zároveň vracíme jako popel z nádherného bukového dřeva.
Co je ještě smutnější, že všichni, kteří tomu mohou pomoci, vláda, celý stát, všechny ty rádoby vyšší úrovně raději zavřou oči a hodí si pár tisíc do kapsy, než aby udělali něco pro to, aby se z buku nestal popel.

Nenávidím lidi, protože jsou nenasytní, odporní a nevidí si na dno kapsy. Neustále jen berou a nic nedávají! Nesnáším svoje okolí, protože chování některých lidí je opravdu na vrcholku toho, co si člověk mohl a může dovolit. Proč před padesáti lety byl život jiný než teď? Proč tě doslova vyf*ckuje i malý kluk na ulici? Nechápu to, jsme ve vývoji, všechno se přizpůsobuje tomu, co my zničíme nebo vytvoříme. Všechno se vyvýjí, jen my, hnusná a odporná lidská rasa, stále stojí na stejném místě, nebo se spíše vrací k začátkům vývoje.

Ucházíte se o práci vedoucího skladu, je nábor nových potencionálních zaměstanců. Snažíte se, myslíte si, že jste docela zapůsobili. Cítili jste vidinu dobré práce na konečku prstů. Ovšem na email vám přijde zpráva, že se omlouvají, ale že vybrali nakonec někoho jiného. Poté, když si zjistíte, kdo a co pracuje na vašem potencionálním místě, možná se dozvíte mnohé. Že je to bestie, která se prorve a prohryže kamkoli. Proč si mnozí z nás vybírají potencionální svi*ě, kteréje dostanou rapidním, ale neslušným způsobem nahoru? Nejde nalézt alternativa?

Lišíte se? UKAMENUJEME TĚ! To je nejlepší způsob jak vyřešit lidskou odlišnost. Co nežije, nemá šanci se rozmnožit. Nechápu, proč když je někdo odlišný, se k němu ostatní chovají jako kdyby byl povl? Proč? Klesli jsme vážně tak nízko?

Ačkoli nevím, co všechno jsem napsala, mrzí mě, že to dopadlo až takhle. Netušila jsem, že můžeme tak nízko klesnout. Divím se, že když se koukám na různé sociální experimenty, že jsou lidi raději slepí, než aby pomohli. Já chápu, posílat peníze nadaci, která je údajně dává dětem v Africe, je to těžké, ale pokud vidím na ulici někoho, kdo mrze, donesu mu alespoň starý kus oblečení nebo jakkoli jinak pomohu. Přijde mi, že MY SAMI JSME SI VYTVOŘILI SVĚT PODLE NAŠICH PŘEDSTAV A POKUD NĚKDO PODLE NAŠICH PŘEDSTAV NENÍ, NEPATŘÍ DO NAŠEHO SVĚTA A RADĚJI ZAVŘEME OČI, NEŽ ABYCHOM VIDĚLI TU ODPORNOU KRUTOU PRAVDU.
Ano, nejsem andílek, nedělám všechno ideálně, ale snažím se, oblečení dáváme na charitu, třídíme, nemyslím si, že bychom nevycházeli úplně s ostatními. Jde o přístup, který každý k životu máme. Bohužel na tohle téma by se dalo diskutovat miliony let, ale to je jen ztráta času..

Na krátké zhrnutí. Jsem znechucena tím, co člověk dokázal. Jsem znechucená chováním některých lidí k ostatním.
Asi bych se měla raději omluvit. OMLOUVÁM SE ZA NESPOČET SPROSTÝCH, VYPÍPANÝCH SLOV, ALE BOHUŽEL, JINAK BY TO NEŠLO, PUSTILA JSEM NERVY NA UZDU.

Závěrem chci říct jen jedno. NEHOŇME SE ZA ČASEM, KTERÝ NÁM STEJNĚ PROPLOUVÁ MEZI PRSTY. ZKUSME SE ZASTAVIT A UŽÍVAT SI KAŽDOU VTEŘINU. ZMĚNIT ALESPOŇ NA PÁR HODIN SVĚT A UDĚLAT HO NĚČÍM HEZČÍ, I KDYŽ TO BUDE ÚPLNÁ MALIČKOST NEBO PRKOTINA. ZAMYSLEME SE NAD TÍM, CO VŠECHNO JSME UDĚLALI ŠPATNĚ, CO V ŽIVOTĚ ŠPATNĚ DĚLÁME. UKONČEME VZTAH S LIDMI, KTEŘÍ SI NEZASLOUŽÍ VAŠI POZORNOST. VYČIŠTMĚ SI NAŠE ŽIVOTY OD PŘEBYTEČNÝCH STAROSTÍ A NAHRAĎME JE RADOSTMI.
(PŘIPADÁM SI JAKO NĚJAKÝ BLÁZEN, ALE PŘECE JEN, JDE O TO, ABYCHOM MY BYLI ŠŤASTNI NA TOMTO SVĚTĚ.)

NAPSALA E/N

Beartooth - In between

17. května 2015 v 22:20 | Emily Nightmare |  Beartooth
Tahle písnička je druhá srdcovka, kterou si opravdu zaslouží poslechnout. Je klidnější než ostatní o trochu, takže pokud hledáte něco lehčího, tady to máte. Je to něco, co mě chytilo a nepustilo, rozhodně u tohoto refrénu umírám při sluchovém orgasmu, ano, čtete dobře. Není nic lepšího od tého skupiny, než dvě písně, které jste si mohli dnes poslechnout. Album Disgusting.Life just sucks when all you know is the bottom
It's not your choice there's no escaping it
Get up and run as far as you can
Head to higher ground while there's a chance to live

Don't run away

Up on the mountain I see down below
It's easy to lose yourself I know
Can't hear what your shouting
I'm deaf to your show
It's easy to lose your self control
Everybody gets high
Everybody gets low
Life can be such overdose
Up on the mountain I see down below
It's easy to lose yourself I know
In the in between

Life's so dark when every day is a struggle
Why go out and see the world on fire
Don't let your mindset become what controls you
Speak right now and make the choice to grow

Don't run away

Up on the mountain I see down below
It's easy to lose yourself I know
Can't hear what your shouting
I'm deaf to your show
It's easy to lose your self control
Everybody gets high
Everybody gets low
Life can be such overdose
Up on the mountain I see down below
It's easy to lose yourself I know
In the in between

I won't let pain get in my way
I can't have silence claiming me
We have strength in numbers to get us through the day

No compromises to be made
This is a war we're gonna win
We have strength in numbers to get us through the day

Up on the mountain I see down below
It's easy to lose yourself I know
Can't hear what your shouting
I'm deaf to your show
It's easy to lose your self control
Everybody gets high
Everybody gets low
Life can be such overdose
Up on the mountain I see down below
It's easy to lose yourself I know
In the in between

Osudový dotek 2

17. května 2015 v 20:01 | Emily Nightmare |  Films

USA

Butterfly Effect 2, The

  • SK název

    Osudový dotyk

Drama / Thriller / Sci-Fi
USA, 2006, 92 min

Scénář:

Michael D. Weiss
  • Každý z nás zažil okamžik, kdy si přál změnit kousek minulosti. Napravit křivdu. Opravit omyl. Získat lásku... nebo moc. Co kdyby to opravdu šlo... Mladík Nick Larson (Eric Lively) objeví způsob, jak cestovat časem, a vrací se do minulosti, aby napravil chyby své i svých přátel. Nebezpečný experiment se mu však vymkne z rukou, což vede k fatálním důsledkům...(H.C.E.)


Moje hodnocení: Tenhle film nebyl přímo pro mě. Myšlenka, že se něco může změnit, my ovlidníme svůj osud a dokážeme si s ním hrát, to mě moc nenadchlo. Neviděla jsem jedničku, takže to bohžel nemůž tolik posoudit, ale ne, nelíbí se mi.
-2/5
- CSFD: 47%


A jaký je váš názor na tento film? :)
Napsala E/N

Beartooth - Beaten in lips

17. května 2015 v 16:25 | Emily Nightmare |  Beartooth
Když už jsem mluvila o tom, jak dokonalé dokážou být refrény u této skupiny, nedokáži si představit, co ve mě budí tato píseň. Přijde mi hodně propracovaná a hodně emociálně zakomponovaná, rozhodně jedna z dvou srdcovek.
Není potřeba dalších slov. Album Disgusting.


Everything that I say won't mean anything
When I'm down in a grave
And you've put me to rest
Everything that I say won't mean anything
When I'm down in a grave
And you've put me to rest

Will the story end
Will it ever change
I never knew a person could be so deranged
Does it make you feel good
Do you feel strong ruining the lives of everyone you love

As if life isn't hard already
Add it to the list of things to forget
With one chance to define ourselves
We're gonna keep on living
Keep on living

This is for the kids with the beaten in lips
Whose parents try to shut them up using their fists
Keep living loud and proud
They never can hold you down

This is for the kids with a soul like mine
When people tell you living is a waste of your time
Keep living loud and proud
They never can hold you down

Pull the plug with a single decision
Your way of life is a contradiction
Go to rehab celebrate with ketamine
Mend the wounds and light it with kerosene

Light my wounds with kerosene

As if life isn't hard already
Add it to the list of things to forget
With one chance to define ourselves
We're gonna keep on living
Keep on living

This is for the kids with the beaten in lips
Whose parents try to shut them up using their fists
Keep living loud and proud
They never can hold you down
This is for the kids with a soul like mine
When people tell you living is a waste of your time
Keep living loud and proud
They never can hold you down

Listen to the sound of your children revolting
Listen to the sound of the lives you're ruining

This is for the kids with the beaten in lips
Whose parents try to shut them up using their fists
Keep living loud and proud
They never can hold you down

This is for the kids with the beaten in lips
Whose parents try to shut them up using their fists
Keep living loud and proud
They never can hold you down

This is for the kids with a soul like mine
When people tell you living is a waste of your time
Keep living loud and proud
They never can hold you down

Everything that I say won't mean anything
When I'm down in a grave
And you've put me to rest
Everything that I say won't mean anything
When I'm down in a grave
And you've put me to rest
Vše, co řeknu, nebude znamenat nic,
až budu v hrobě
A vy mě uložíte k odpočinku
Vše, co řeknu, nebude znamenat nic,
až budu v hrobě
A vy mě uložíte k odpočinku

Skončí ten příběh?
Změní se to někdy?
Nevěděl jsem, že člověk může být tak šílený
Cítíš se dobře?
Cítíš se silný, když ničíš životy všech, které miluješ?

Jako by život nebyl už tak dost těžký
Přidáváme to na seznam věcí k zapomenutí
S jedinou šancí definovat sami sebe
Budeme pokračovat v životě
Pokračovat v životě

Tohle je pro děti s ranami na rtech
Jejichž rodiče se snaží je umlčet za použití pěstí
Pokračujte v životě nahlas a hrdě
Nikdy vás neudrží dole

Tohle je pro děti s duší, jako mám já
Když vám lidé říkají, že život je jen ztráta času
Pokračujte v životě nahlas a hrdě
Nikdy váš neudrží dole

Zastav to jediným rozhodnutím
Tvůj způsob žití je úplně jiný
Běž rehabilitovat a oslavit ti ketaminem
Zahojit jizvy a zapálit to petrolejem

Zapálím své jizvy s petrolejem

Jako by život nebyl už tak dost těžký
Přidáváme to na seznam věcí k zapomenutí
S jedinou šancí definovat sami sebe
Budeme pokračovat v životě
Pokračovat v životě

Tohle je pro děti s ranami na rtech
Jejichž rodiče se snaží je umlčet za použití pěstí
Pokračujte v životě nahlas a hrdě
Nikdy vás neudrží dole
Tohle je pro děti s duší, jako mám já
Když vám lidé říkají, že život je jen ztráta času
Pokračujte v životě nahlas a hrdě
Nikdy váš neudrží dole

Poslouchej zvuk odporu tvého dítěte
Poslouchej zvuk životů, které ničíš

Tohle je pro děti s ranami na rtech
Jejichž rodiče se snaží je umlčet za použití pěstí
Pokračujte v životě nahlas a hrdě
Nikdy vás neudrží dole

Tohle je pro děti s ranami na rtech
Jejichž rodiče se snaží je umlčet za použití pěstí
Pokračujte v životě nahlas a hrdě
Nikdy vás neudrží dole

Tohle je pro děti s duší, jako mám já
Když vám lidé říkají, že život je jen ztráta času
Pokračujte v životě nahlas a hrdě
Nikdy váš neudrží dole

Vše, co řeknu, nebude znamenat nic,
až budu v hrobě
A vy mě uložíte k odpočinku
Vše, co řeknu, nebude znamenat nic,
až budu v hrobě
A vy mě uložíte k odpočinku

DIY 11. - Lucernička

17. května 2015 v 12:25 | Emily Nightmare |  DIY
Druhým a posledním DIY bude dnes lucernička. Viděla jsem jí asi v Jysku, nejsem si jistá, ale někde v těchto bytových obchodech, jsem to stoprocentně našla. Inspirovalo mě to a myslím si, že by šlo udělat DIY.
Stačí si jen vzít barvu (možná bych zkusila nějakou lehkou/světlou, popřípadě něco jako lak, čím zafixujete barvu). Nebo vymyslet přechod barev (ze světle modré do fialové). Na skleničku přilepíte papír se vzorem a zbytek omalujete. Po zaschnutí sundáte papírový obrázek. Obmotáte drátkem, popřípadě dozdobíte korálky a je hotovo! Stačí jen svíčka a může se jít zkoušet :)
Hurá do kreativity! Pokud něco podobného vyzkoušíte, nebojte se dát do komentářů odkaz na fotku vašich výtvorů.
E/NDIY 10. Žmolkovač

17. května 2015 v 5:20 | Emily Nightmare |  DIY
Ahoj!
Dneska to bude hned zezačátku trošku nuda pro ty, kteří tento trik znají.
Máte legíny, na kterých máte žmolky a nechcou se vám vrážet peníze do speciálních strojků, které stejně nefungují? Mám tu řešení! (Ne, opravdu to není reklama :D)
Stačí na tyto materiály vzít nabroušenou žiletku na holení. Lehce přejedete po oblečení a žmolky jsou pryč. Pokud je hodně ostrá, stračí málo, pokud je tupější, raději ji zahoďte, ať zbytečně oblečení neponičíte.

Hurá do kreativity! Pokud něco podobného vyzkoušíte, nebojte se dát do komentářů odkaz na fotku vašich výtvorů.
E/NPathology

17. května 2015 v 1:11 | Emily Nightmare |  Films

USA

Pathology

  • SK název

    Patológia

Thriller / Horor / Krimi
USA, 2008, 93 min
  • Proč lékařské univerzity praskají ve švech? Co vede lidi studovat medicínu? Konkrétněji pak obory jako je patologie a soudní lékařství? Že by chuť nořit prsty do mrtvého masa? Láká je přítomnost smrti? U party nadaných mladých patologů z Philadelphia's University Hospital tomu tak už nejspíš bude. No a uznejte. Kdo by tak skvělé postavení nevyužil ke zkoumání čerstvých vzorků? Nehody se přece stávají každý den a když jste tím, kdo určuje zda to opravdu nehoda byla nebo ne, máte jedinečnou šanci rozřezat si, jen tak ze zvědavosti, i živého človíčka. Do téhle fajn party si to napochoduje i vynikající student Ted Gray (Milo Ventimiglia), který měl díky svým skvělým výsledkům možnost, zapsat se do tohoto speciálního programu pro mladé patology. A protože je Ted sympaťák, vezme ho "parta" téměř okamžitě mezi sebe. Hned na to mu samozřejmě vysvětlí, jaké jedinečné možnosti mu členství v téhle speciální skupině nabízí. Ted bohužel udělá tu fatální chybu, že couvne a z ničeho nic se tak dostává na první místo žebříčku hitparády s názvem "tomuhle se brzo stane nehoda". Zbývá mu proto jediné. Porazit mladé patology ve vlastní hře a dostat je tam kam patří. Do márnice.(3DD!3)Moje hodnocení: Děj byl výborný!Líbil se mi námět a film je dokonale natočen, takže se mi dost líbil. ALE! Podle mě by vůbec nevadilo, kdyby se vytvořila ještě jedna verze, kde není vidět úplně všechno. Popravdě se mi z těch až nechutných anatomických detailů zvedal kufr. Na mě moc krve a otevřených těl, jinak super!
- 4/5
- CSFD: 58%


A jaký je váš názor na tento film? :)
Napsala E/N