Červenec 2015

Zazděná

30. července 2015 v 19:20 | Emily Nightmare |  Films

Horor / Thriller
USA / Francie / Kanada, 2009, 100 min

Režie:

Předloha:

Scénář:

Kamera:

Hrají:

 • Mladá inžinierka Sam Walczaková len nedávno doštudovala na technickej univerzite. Na oslave promócií jej dá otec, majiteľ demolačnej firmy, svojský dar - má dohliadnuť na demoláciu starej budovy, ktorá je doslova uprostred ničoho. Ak akciu dovedie do úspešného konca, stane sa jeho partnerkou. Sam teda odcestuje do vzdialenej lokácie, aby riadila na demolačné práce domu Malestrazza, ktorý je pomenovaný podľa svojho architekta. Čoskoro však odhalí hrozné tajomstvo, ktoré záhadný dom skrýva. Jeho bývalí nájomníci sa totiž stali obeťami brutálneho vraha, ktorý ich zaživa pochoval v stenách domu. Teraz musí byť pred zabijakom o krok napred, inak skončí ako jeho predchádzajúce obete...(oficiální text distributora)


Moje hodnocení:
Zezačátku jsem si myslela, že půjde o docela dobrý námět na film, ale to co bylo po velkém začátku? Jejky, hrůza a děs. Film se z takového pěkného, dobrého a šťavnatého námětu stával propadákem. Padal hlouběji a hlouběji. Podle mě, kdyby se autor zaměřil více na ty vraždy a ne na psychopatického chlapečka, který potřebuje někoho vlastnit, film by se povedl o dost lépe.
Ve zkratce - Dům bude držet do té doby, dokud bude dostatek mrtvých těl zabetonovaných. Prostě shit.

- 1/5
- CSFD: 43%
A jaký je váš názor na tento film? :)
Napsala E/N

Lidská choroba

20. července 2015 v 0:43 | Emily Nightmare |  Critical Mondays
V TOMTO ČLÁNKU SE MOHOU VYSKYTOVAT OBRÁZKY JATEK, NÁSILÍ A MRTVÝCH ZVÍŘAT. NENÍ PRO SLABÉ POVAHY!!!

Takhle Pink protestuje proti zabíjení zvířat.
(Raději půjdu nahá, než abych na sobě měla kožešinu.)


Ahoj,
dnes se konečně vrátíme do starých kolejí a v dnešním Kritickém pondělí vám popovyprávím o něčem, co mě v poslední době štve. Minulo mě to zrovna před chvilkou a vlastně to mě i dokopalo napsat tenhle článek.
Odkaz na šokující pravdu je zde - jen pro silné povahy.

(Doba Ledová - Film, který zná asi skoro každý, film, o zvířatech, které se vzájemně baví, prožívají dobrodružství, kamarádí se.)

Jako malé dítě si asi každý z nás dokáže vzpomenout, jaké pohádky nám rodiče vyprávěli. Například o známé Červené Karkulce, která koneckonců vysvětluje dětem, jak to tady vlastně chodí. Tak jako by se našlo plno jiných pohádek například o zvířátkách, o lidech, o věcech, vlastně skoro o všem. Většina pohádek bere na sebe živou vlastnost, když uvedu třeba Krásku a zvíře, ve které jsou živé věci, mluvící svíce.
Vytváříme si jakousi ideu o tom, jak to na světě chodí. Učíme děti, že zvířátka spolu komunikují, podnikají veškeré akce a já nevím co ještě. Vtloukáme jim do hlavy hřebíky s naivitou. Nemůžeme se divit, že jsou potom rozjuchané a naivní. Netvrdím, že máme ukazovat dětem krutou realitu, ale alespoň si nemusíme hrát na to, že svět, do kterého jsme je přivedli je zcela ideální!


Nejen Pink je proti nošení kožešiny. Nemluvě o tom, co všechno se na zvířatech testuje. Kosmetika a doslova další sajrajty. Přijde mi smutné, že ti nemluvní drobečci nemohou mluvit, tak je zneužijeme a alespoň k něčemu nám budou dobří. Pokud máte zájem, můžete si tady přečíst článek o tom, jak žena ve výloze trpěla, aby ukázala ostatním, jak moc zvířata trpí.


Nedělej druhému to, co nechceš aby on dělal tobě!
Dokážete si představit, že místo těch dvou velmi šťastných mužů by tam seděly například dvě srnky a držely zbraně, usmívaly se do fotoaparátu a u nohou by měly dvě mrtvá mužská postřelená nehybná těla? (Ať už je toto zvíře jakkoli zabité, jde o pointu.)
Ne, určitě si to nedokážete představit, já taky ne. Bohužel nejsem žádný photoshoperský ajťák, takže se o to ani nepokusím, ale jak řečení praví, nedělej druhému to, co nechceš aby on dělal tobě.
Myslíte si, že lovení zvířat je pro zábavu? Já si nemyslím, pro ty, co si osobně myslí, že je to velká zábava, něco vám vzkážu - Pokud si myslíte, že je velmi vtipné a pro vás vzrušující, jak zvířata před vámi bezmocně pobíhají a snaží se před vámi utéct, zkuste si jednu věc. Zavřete se na dvě/tři hodinky do výběhu k hladovým lvům, uvidíte, zda-li je to bude bavit. Pokud ne, máte mojí poklonu. Alespoň doufám, že vás sežerou!


Na tuhle další fotku nemám ani slov, myslíte si, že žijete ve celkem uspořádaném světě? Já ne. Omlouvám se za tu smršť slov, která přijde, ale to se prostě nedá.


Můžu tu krávu blbou velmi pohlednou slečnu vykuchat poklepat na rameni? Myslím si, že tohle je třešnička na mým dortě. Když se lovci chtějí fotit s mrtvým zvířetem, fotí se u padlého zvířete, ale když se kouknu na tuhle fotku, ona vážně drží jen hlavu? Já bych jí propleskla za to, že by se probudila. V některých článcích jsem se dokonce dozvěděla, že se vychloubá a ukazuje, jak se porcuje lev (koupě zabití lva stojí okolo 1 milionu korun - podle internetových údajů, což si myslím, že je ještě málo).

(Tuleň zabitý kvůli své kůži, přijde vám to normální?)

Jsme odporným odpadem tohoto světa. Nejen, že mučíme spoustu zvířat, hrajeme si a pak je pro náš úspěch, slávu a pro naše uspokojení zabijeme, ale dokážeme udělat tolik jiné škody, vyhubit několik druhů, nemluvě o jiných věcech, které připravují další zvířata o život (oteplování- naší vinnou - likvidace ledních medvědů). A to jsem ještě nezačala psát o tom, co všechno lidé dokážou. Vybírají si zvířata, která dostanou, seberou jen to, co se jim doslova "hodí do kšeftu" a zbytek polomrtvého nebo dokonce umírajícího a doslova prosícího zvířete zůstane jako mršina.


(Taky vám přijde velmi vtipné chytit lva, přivázat ho takto v kleci a pomalu ho zabíjet? Potrestat toho, kdo dokáže takto mučit zvířata! Zasraná Čína!)


Když už jsme u těch zvířat. Přijde vám normální, že toto rádoby čínské prasátko máte doma? Mě třeba ne, ale pokud už je trend chovat prasata doma, chovat se k nim jako k vlastnímu dítěti a doslova mu lízat půlky, proč si doma třeba nechovat hříbě? Co? Na to je názor, že bude moc velké? Nebo že se nedá tak dobře uskladnit? Nu dobrá a co třeba ovce? Dokážete si představit, že se v zimě nezabalíte do teplých ponožek, ale přitulíte se rovnou k ovečce, která vás zahřeje? Nu proč ne, když to bude trendy a IN, tak se člověk rychle nadchne pro každou hloupost.
Podle mého názoru, zvířata patří ven, kde mají volnost, místo a prostor napást se, nadechnout se a užívat si doslova pohodu.

(Ne, toto opravdu není způsob jak správně pěstovat zvířata.)

Ne, opravdu ještě není konec, když se koukám, kolik dalších fotek vám chci dát do tohoto článku, musím oznámit, že konec ještě není. Pokud si myslíte, že další fotky už nepřežijete, raději článek zavřete.

Nejen, že máme určité domácí mazlíčky, které opečováváme jako oko v hlavě, ale vlastníme zvířata, která se mohou lehko stát našimi mazlíčky, i když většími, ale mohou! Je pravda, že ne každý si zaslouží mít doma zvíře, všechna zvířata jsou od nás svým způsobem týráná, jak domácí, tak ve volné přírodě.Chobot, pro pytláky je to velmi dobrý úlovek. Za mě je to jen odporná práce, nad kterou chce někdo lehko zbohatnout.


Když už jsme u těch domácích mazlíčků. Pokud opominu to, že tito psi byli možná připraveni na psí festival, ve kterém je pointa nakoupit si ve stáncích psí maso, je to svým způsobem taky mučení a tyranie.

Brutální mučení psa - 2

Tohle je jen jeden z mnoha co takto dopad. Ačkoli je to domácí mazlíček, nedopadl o nic lépe než hodpodářské zvíře. Tento případ je z Jižní Karolíny, fenka měla slepenou tlamu páskou asi 2 DNY, do jazyka ani čenichu jí po celou dobu neproudila krev. Organizace vyhlásily pátrání po osobě, co to udělala. Odměna za toho tyrana je v přepočtu asi 150 tisíc korun.

Štěně Jessie
(Stejný případ se stal i v Česku. Čtyřměsíční štěně někdo přivázal v lese a tlamu mu obmotal elektrikářskou páskou. Naštěstí ji lidé našli a momentálně je v útulku.)

Selátka jsou spokojená, když mají podestlanou slámu a dostečně velký výběh.

Řekněte mi, v čem se tyto dvě zcela roztomilá prasátka liší? Vzhledově podle ničeho, tak proč je soudíme? Proč první chováme doma, dáváme mu lásku, péči a já nevím co a druhé držíme v zajetí jen proto, že se z něj až vyroste pomějeme. Buď mějme stejnou lásku ke všem zvířatům, nebo k ani jednomu. Dokážete si to přestavit mezi lidmi?
"Jakože Káju, který je můj kamarád zabiju a Adama, protože to je "jinej" kluk, toho si nechám? Ehm, nenenenene, to by nefungovalo."


Celé moje snažení v dnešním článku je dokonáno. Je pravda, že jsem nad tímto článkem strávila asi 2 hodiny, ale opravdu to za to stálo. Na závěr chci říct, že zvířata nám dávají svojí důvěru a proto se nebojme jim ukázat naši lásku. Chápu, že hodně lidí, se tím co v tomto článku viděli ani nebudou zabývat, ale stačí mi jen chvilka, aby se každý z nás zamyslel nad tím, co bude dál a zda-li není třeba na místě změnit svůj styl. Všechno je jen na nás, i malý krok je krok k úspěchu.

Vaše E/N

BFMV - Army of noise

19. července 2015 v 22:34 | Emily Nightmare |  Bullet for my valentine
Ahoj,
tuhle písničku uvedli na youtube BFMV už před dvěma dny, bohužel jsem se o ní a ještě o nějaké zapomněla zmínit. Myslím si, že nejsem člověk, co poslouchá Bullety krátkou chvíli a tomu přidává, že když si pustím písničku téhle skupiny, přijde mi, že mají hodně, skoro většinu písniček stejnou, ale jen jí něčím jiným ozvláštní. Samozřejmě mi to nevadí, protože je mám ráda a Matt má dokonalý hlas :).


So here we are
Weapons in arms
Army of noise has come to destroy
We will not fall
Brothers in arms
We will deploy our army
An army of noise

Anticipation we're on the attack
Just keep pushing forward
Theres no turning back
There is a tension that hangs in the air
So take a deep breath
Theres no time to be scared
Lights out, fist raised
Adrenaline rushing infecting our veins
Now feel the heat as the temperature spikes
Bodies are thrashing the fire ignites

We're gonna watch it burn
Let it turn to dust

Behold the madness
Such a beautiful sight
It will never get old
Here's to chaos tonight

Embrace the noise letit rip through your brain
A legion of snakes that are shedding their skin
A new aggression is starting to breed
Theres no holding back
Are you ready to bleed
Scream out, eyes wide
A venomous mainline infects you inside
So feel the sound as it pounds in your chest
Eardrums exploding bodies possessed

Were laying down our souls
Lay them down to rest

Svatá čtveřice

17. července 2015 v 5:00 | Emily Nightmare |  Films

SK název

Svätá štvorka

 • EN název

  Holy Quaternity, The

Komedie
Česko, 2012, 78 min

Režie:

Jan Hřebejk

Scénář:

Michal Viewegh
 • Nudíte se v posteli? Inspiraci můžete načerpat u režiséra Jana Hřebejka a scenáristy Michala Viewegha. Ti spolu stvořili příběh o dvou párech, které se rozhodly vyřešit ubíjející stereotyp manželské erotiky poměrně originálním způsobem. To vše v exotickém prostředí karibského ostrova, kde se komedie Svatá čtveřice z velké části odehrává.
  Hrdinové Svaté čtveřice, kolegové elektrikáři Ondra (Hynek Čermák) a Vítek (Jiří Langmajer), dostanou nabídku na exotickou "brigádu" na karibském ostrově, kde hurikán poničil elektrické vedení. Ondra s Vítkem jsou kamarádi a navíc sousedi z dvojdomku, ve kterém oni a jejich rodiny žijí v naprosté harmonii. Jejich manželky, Dita (Viktorie Čermáková) a Marie (Marika Procházková), se mají rády, Ondrovi dospívající synové chodí s Vítkovými dospívajícími dcerami, prostě všeobjímající idyla, kterou narušuje jediná věc. V úvodu zmíněná postelová nuda. Když tedy osud hodí mužům rukavici v podobě zahraniční služební cesty, zvednou ji i ženy a do Karibiku je doprovodí. A právě tam, v exotickém ráji, se v jejich hlavách zrodí plán, po kterém už jejich sexuální život nebude nikdy stejný. A nudný.(oficiální text distributora)
Moje hodnocení: Tenhle film je dost netradiční už svým začátkem. Sousedi, co souloží společně. Jak nad tím přemýšlím, rovnou můžou udělat pokračování o tom, že jejich děti zkusí to samé. Podle mě, film jen o tom, jak je super souložit ve čtyřech a jak je super, spát se svojí sousedkou, plánovat akce a jak trapné dokáže být, když svým dětem ukazujete fotky z dovolené a na nich jsou vaši nazí sousedé a vy. Za mě film nic moc. Nezaujal mě, ani nepohoršil.

- 2/5
- CSFD: 44%A jaký je váš názor na tento film? :)
Napsala E/N


Pasti, pasti, pastičky

16. července 2015 v 16:27 | Emily Nightmare |  Films
 • EN název

  Traps

Drama / Komedie
Česko, 1998, 124 min

Scénář:

Věra Chytilová
 • Na počátku je architekt Petr a vadnoucí zájem o sex zkorumpovaného poslance a bývalého spolužáka Dohnala. Ten totiž s Petrovou asistencí znásilní mladou veterinářku Lenku. Dívka však využije své profese, oba muže uspí a profesionálně vykastruje. Všichni tři se tak dostávají do eskalující spirály problémů. Dohnal se snaží celou věc ututlat před veřejností, Petr se jen s velkým vypětím zbavuje dívek, které mu víc než zřetelně dávají najevo svou přízeň a Lenka, ta se zhroutí vinou svého přítele, ekologického aktivisty Michala, který ji nejprve raní svým necitlivým přístupem, poté zradou, když se stane milencem její nejlepší kamarádky Anny a nakonec bezohledným pokusem využít znásilnění Lenky k vydírání Dohnala, náměstka ministra pro životní prostředí, kterým by zabránil výstavbě nového dálničního obchvatu.(oficiální text distributora)
Moje hodnocení: Asi jsem na kombinaci pana Hanáka a Davida Vávry trošku alergická. Nevím proč, ale i když se tam Vávra objevuje jen zřídka, přijde mi, že ten film padá na úrovni. Při tom horším je to film stejné režisérky, jako film Kopytem sem, kopytem tam, kde vystupují taktéž oba herci. Pro mě to byla snůžka moc informací. Zezačátku se nám ukázala skupinka pracujících lidí, co je na vyšší úrovni. Strach má ovšem každá úroveň, pokud jde o znásilnění. Hned po ukázání hlavních postav se vyklube z ničehož nic znásilnění, což mě motivovalo k tomu, zakoukat se do filmu. Po hrubé a přísné odplatě film opět upadá. Za mě nic moc, znám o dost lepší filmy.
- 2/5
- CSFD: 53%
A jaký je váš názor na tento film? :)
Napsala E/N

Pontyhool

10. července 2015 v 5:58 | Emily Nightmare |  Films

Horor / Thriller
Kanada, 2008, 95 min

Předloha:

Tony Burgess (kniha)

Scénář:

Tony Burgess
 • Rozhlasový moderátor Grant Mazzy (Stephen McHattie) prichádza jedného rána do štúdia, kde sa spolu so svojimi dvomi kolegyňami chystajú odvysielať rutinnú show. Čoskoro sa k nim však dostanú informácie od kolegu z terénu o nepokojoch v uliciach, pre ktoré zatiaľ nikto nepozná žiadny rozumný dôvod. Podľa všetkého sa nejedná ani o politické protesty, ani o žiadne vzbury či akty terorizmu. Jediný fakt je, že násilie narastá a počet obetí priamo úmerne s ním. Dostane sa šialený dav až do budovy rádia? Môže s tým Mazzy niečo urobiť? A čo je príčinou tohto nevysvetliteľného správania väčšiny ľudí?(gfrusvk)


Moje hodnocení:

Představte si, že sedíte v práci a najednou vám začnou přicházet divné hovory, lidé se zblázní a vy nevíte co se děje. Komunikujete s ostatnímu zcela normálně, dokud nepřijde někdo, kdo řekne, že některá slova jsou nakažená. Film mi přijde jako ukázková kravina. Nejde o to, že jsou slova nakažená, to by byla ještě ta lepší varianta, ale o to, že film je absolutně o ničem a v půlce vás přestane bavit, protože stále nevíte co se děje.

-1/5
- CSFD: 63%

A jaký je váš názor na tento film? :)
Napsala E/N


Dlouhý polibek na dobrou noc

9. července 2015 v 3:06 | Emily Nightmare |  Films
 • USA

  Long Kiss Goodnight, The

 • SK název

  Dlhý bozk na dobrú noc

Akční / Thriller / Drama / Mysteriózní / Krimi
USA, 1996, 114 min

Režie:

Scénář:

Kamera:

Hudba:

Hrají:

 • Ztracená paměť může být pro G. Davisovou smrtelně nebezpečná! Přesvědčí se o tom v okamžiku, kdy jí někdo usiluje o život. Režisérova manželka hraje učitelku, která trpí ztrátou paměti. Záhadná minulost však začne narušovat její klidný život, proto se rozhodne znovuobjevit vlastní zapomenutou identitu. S pomocí soukromého detektiva se noří pořád hlouběji do minulosti zahalené rouškou tajemství. Během intenzivního pátrání zjistí, že ve skutečnosti se jmenuje úplně jinak, dokonce je tajnou agentkou, zapletenou do komplotu, namířeného proti nejvyšším vládním kruhům.(oficiální text distributora)Moje hodnocení:

Pro moje velké chutě bylo tohle asi moc velké, ale odporně nechutné sousto. Film mě doslova nudil. Myslela jsem, že žánr triller mě nikdy nudit nebude, pravda je opakem, bohužel. Nejen, že jsem se nudila, měla jsem chuť film vypnout, nebylo tam nic, co by mě chytlo. Pro mě jen podprůměrný film.

- 1/5
- CSFD: 65%

A jaký je váš názor na tento film? :)
Napsala E/N


Misery nechce zemřít

8. července 2015 v 3:01 | Emily Nightmare |  Films

USA

Misery

 • SK název

  Misery nechce zomrieť

Thriller / Horor
USA, 1990, 107 min

Režie:

Rob Reiner

Předloha:

Stephen King (kniha)

Scénář:

William Goldman
 • Paul Sheldon (James Caan) je úspěšným spisovatelem, který se proslavil především řadou románů s totožnou hlavní postavou, Misery. V zimě si opět vyjede do hor, aby začal psát další knihu a její dokončení zapije alkoholem. V bouři skončí s ošklivými zraněními a v bezvědomí v havarovaném autě kdesi uprostřed nehostinné krajiny. Má štěstí, zachrání jej ta na první pohled nejvhodnější osoba, jeho "fanynka číslo jedna", jak sama říká. Annie Wilkisová (Kathy Bates) miluje příběhy o Misery a žije jimi tak moc, že pomalu není schopna přijmout, že jde pouze o fiktivní postavu. Čerstvý rukopis románu, který si sebou Sheldon vezl, už však s Misery nemá nic společného. Nenáviděnou postavu totiž zabil v posledním díle série, který jde do prodeje zrovna v době, kdy se léčí u své největší obdivovatelky. Jenže zkuste jí zavraždit jediný smysl života a uvidíte, jak rychle můžete umřít sám. Existuje jen jediný způsob... zahrajte si na Šeherezádu a vykupte si svůj život vyprávěním příběhů. Oživte Misery a doufejte, že se k poslední kapitole dostanete se všemi končetinami. Hostitelka totiž mívá své nálady.(Douglas)
Moje hodnocení:

Pokud si pustíte tento film, nečekejte krvák, ale pěkně napínavý film, u kterého se budete modlit, aby se všechno vyřešilo a dopadlo dobře. Kategorie Thrilleru je rozhodně správná, myslím si, že žádný horor to není, ale rozhodně napínavým a krásným snímkem, u kterého si vážně dost zažijete. Je opravdu těžké být slavným spisovatelem, když máte obdivovatelky, které vás místo pomoci vlastní u sebe doma a zhoršují váš stav, aby s vámi trávili co nejvíce času.
Pro mě numero uno. Klasa pro sobotní večer.

- 4/5
- CSFD: 84%
A jaký je váš názor na tento film? :)
Napsala E/N

Nurse 3D

7. července 2015 v 7:25 | Emily Nightmare |  Films

 • USA

  Nurse 3-D

  (USA)
Thriller / Horor
USA, 2013, 84 min
 • Přes den je Abby Russell oddanou zdravotní sestrou, které by jste klidně svěřili vlastní život. Její skutečné poslání však začíná až v noci, kdy pomocí svých ženských zbraní láká nevěrné muže do pasti, aby se jim krutě pomstila.(oficiální text distributora)Moje hodnocení:

Po zhlédnutí traileru mi tekly sliny. Byla jsem odhodlaná, že se na tento film musím co nejdříve podívat. Bohužel chyba byla na mojí straně, neměla jsem se nechat tolik unést a věřit, že si tento film zamiluji. Po zjištění, že mladá (a ho zvláštní) sestřička zabíjí, jsem si říkala, že je to něco na způsob Dextra, ale co mě zarazilo ještě víc? Při aždé vraždě se svlékla skoro do naha. A to jako proč? zkazilo to můj hororový dojem a přišlo mi, že se opět dívám na pornografické snímky. Konec byl třešničkou na dortě, protože pokazil všechno, co mohl. Přijde mi to jako škoda, mohl to být dobrý film.

- 1/5
- CSFD: 49%A jaký je váš názor na tento film? :)
Napsala E/N

Kluci to chtěj taky...a pořád!

6. července 2015 v 2:54 | Emily Nightmare |  Films

 • Německo

  Knallharte Jungs

 • SK název

  Chalani to tiež chcú... a stále

 • SK název

  Chlapci to chcú tiež... a stále

Komedie
Německo, 2002, 85 min

Režie:

Granz Henman
 • Středoškolák Flo (Tobias Schenke) přestál pohnutou pubertu a pomalu začíná tušit, že ani v další části svého sexuálního života nebude mít na ňadrech ustláno. Jeho penis se nevybíravě dožaduje pozornosti a Flo sice velmi dobře ví co by měl a chtěl dělat, zato vůbec neví jak na to. Každá jeho sebepromyšlenější snaha končí v lepším případě trapasem a přátelské rady spolužáka Red Bulla (Axel Stein), který si dokáže bezproblémově užívat nad tatínkovým pornofilmem či erotickým časopisem z 50. let, spadají do kategorie "Udělej si sám!". Z frustrovaného Floa se stává ideální pacient zkušené psychoterapeutky. Její rada je jednoduchá - Flo musí najít dívku, která pro něj nebude pouhým sexuálním objektem. Tento požadavek beze zbytku splňuje hezká spolužačka Maja Paradisová (Diana Amft). Flo už pár příležitostí sblížit se s ní beznadějně trapně zazdil, ale teprve nápad proniknout do domu dívčiných rodičů jako dobrovolný pečovatel o senilní babičku Paradisovou roztáčí kolotoč bláznivých a neodolatelně komických situací...(oficiální text distributora)Moje hodnocení:

Film je asi na stejné úrovni jako Holky to chtěj taky 2, bohužel, prostě jedničku nic nezlomí. Je pravda, že některé vtipné scény se tu najdou (dost často) a že jich tam není zrovna málo, ať už to, že je zde zastoupen mluvící penis nebo jiné věci, ale prostě ne. Asi se musí stát něco, co mě úplně nakopne, ale tenhle film není zrovna nejzdařilejší.

- 2/5
- CSFD: 16% - 55. nejhorší film
A jaký je váš názor na tento film? :)
Napsala E/N