Září 2015

Interview #1 - CROSSdressing

30. září 2015 v 15:44 | Emily Nightmare |  Intim stories
Ahoj, jsem ráda, že si přijal tento rozhovor. Nebudu to zdlouhavě okecávat, vrhneme se na to. (Rozhovor KVĚTEN 2015)
Úplně na úvod mi prosím řekni něco o sobě, něco, co nevyzradí tvojí identitu, ale přiblíží nás to k tomu, kdo vlastně jsi
Odpověď: Jsem student 2ho ročníku střední školy obor elektirkář a baví mě se převlíkat za ženu.
1.) Díky za úvod, můžeš mi vysvětlit jakou úchylku máš a čím se ta úchylka vyznačuje?
Odpověď: Crossdressing, v překladu to znamená převlékat se .. Vyznačuje se to tím, že například muž se oblíká do ženského prádla a tudíž si hraje na ženu.
2.) Aha, o tom jsem ještě neslyšela:). Kdy jsi objevil, že máš tuhle úchylku?
Odpověď: Plně sem to pocítil někdy v 16ti kdy sem byl osamocen a měl sem chut něco zkusit nového a necejtil sem se jako normální člověk ale cejtil sem že se v mě budí něco jiného..ale už sem to tušitl protže v mých 12ti sem si porpvé zkusil podprsenku ale až v 16 ti se to projevilo úplně.
3.) Takže to trvalo delší dobu, chápu. Co tě na tom nejvíc vzrušuje, když se nad tím zamyslíš?
Odpověď: Asi to že se cítím uplně jako někdo jiný prostě něco jiného.
4.) Proč tohle vůbec děláš?
Odpověď: Protože mě to baví, nějak mě to naplňuje.
5.) Jak to ovlivnilo tvůj život:)?
Odpověď: Zatím nijak. Vše držím pod pokličkou, ale bojím se toho že to praksney ale nevím jak to budu řešit až to praksne.
6.) Tím si skoro odpověděl na další otázku, kolik lidí o tom ví?
Odpověď: Zatím jen 2 osoby, kterým plně důvěřuju.
7.) Jak se k tobě ty osoby chovají? Podporují tě?
Odpověď: První osoba to moc neřeší .. a druhá mě velice moc pomáhá a docela mě podporuje a někdy mám pocit že má i z toho radost.
8.) To jsem ráda, že v tom nejsi sám:).Je důležité mít někde oporu. Je nějaký způsob jak se ukazuješ nebo prezentuješ světu?
Odpověď: Zatím ne nemám na to dostatek odvahy.
9.) Máš nějaký pseudonym, pod kterým se ukrýváš?
Odpověď: Ano, Barča S.
10.) Sice jsme odbočili jinam, ale zapomněla jsem se ještě na pár otázek zeptat :P. Plánuješ tuto aktivitu prohlubovat v budoucnu?
Odpověď: Ano chtěl bych.
11.) Myslíš, že nastane den, kdy to řekneš veřejnosti?
Odpověď: Možné je vše ale nejspíše ano.
12.) Kolik dámského oblečení a bot máš?
Odpověď: Mám jeden komplet a žádné boty.
13.) Zkoušel si se někdy už líčit?
Odpověď: Ne, nemám dost zkušeností a prostředků.
14.)To se může brzy změnit, nemáš zájem se to naučit:)? Plánuješ si pořídit příčesky/paruku?
Odpověď: Mám zájem. Ano, plánuji si pořídit.
15.) Co ti v šatníku ještě chybí, když nebudeme počítat boty?
Odpověď: Velká spousta věcí.
16.) Co si plánuješ koupit aneb co si nejvíc přeješ aby sis v nejbližší době pořídil?
Odpověď: Umělá prsa do podprsenky.
17.) Mám tu už poslední otázku. Co by si vzkázal lidem, co si tento článek čtou? Co bys chtěl říct světu, ale máš strach to říct nahlas?
Odpověď: Vzkázal bych jim at lidi jako sem já neodsuzujou sme taky lidé jako vy jen sme maličko jiní ..

Po stopách zabijáka

30. září 2015 v 10:25 | Emily Nightmare |  Films


 • USA

  Primeval

 • SK název

  Prvotné zlo - Primeval

 • SK název

  Po stopách zabijaka

Dobrodružný / Horor / Thriller
USA, 2007, 90 min
 • Skupina novinárov sa vydá do Južnej Afriky po stopách 10-metrového krokodíla-ľudožrúta, ktorý ohrozuje miestnych obyvateľov. Ich cieľom je dostať netvora živého. Producent Tim Freeman (Dominic Purcell, "Prison Break"), kameraman Steven Johnson (Orlando Jones) a zvyšok ich tímu však netuší, že v okamihu, keď sa vydávajú na nebezpečnú cestu proti prúdu pralesnej rieky, hrozí im dvojaké nebezpečenstvo. Na jednej strane obludný krokodíl, ktorému zachutilo ľudské mäso, a na druhej strane znepriatelené kmene v ničivej občianskej vojne zúriacej v džungli. Z novinárov sa stávajú prenasledovaní a jedinou cestou k prežitiu je preľstiť smrtiaceho plaza i možno ešte nebezpečnejšieho diktátora a jeho ľudí.(oficiální text distributora)
Moje hodnocení:
Pokud si chcete pustit film, který bude stát za něco, pusťte si film "Black water", ale rozhodně ne tohle. I když je pointa těchto filmů rozdílná, film Black water má něco do sebe a je o dost lepší než tento film!
V tomto filmu se sice také dozvíte, že je film podle skutečné události, ale chytat gigantického krokodýla, no sory, nevím, ale nepřijde mi to až tak reálné a už vůbec ne, animace toho chudáčka ve filmu.

-1/5
- CSFD: 51%


A jaký je váš názor na tento film? :)
Napsala E/N


Hostel 2

29. září 2015 v 10:12 | Emily Nightmare |  Films

 • USA

  Hostel: Part II

 • SK název

  Hostel 2

Horor / Thriller
USA, 2007, 93 min
 • Ve filmu Hostel II sledujeme tři mladé Američanky, které pod vedením exotické a okouzlující známé z Evropy vydávají z Říma na společný víkendový výlet do lázní s příslibem odpočinku, zotavení a posílení svých přátelských pout. Najdou dívky to, co hledají? Nebo se staly obětí klamu, následkem kterého se z nich stanou pouhé loutky v rukou úchylných a privilegovaných lidí z celého světa, kteří na stejné místo cestují potají za účelem ukojení svých příšerných potřeb a tužeb?(oficiální text distributora)Moje hodnocení:
Nuda, nuda, nuda. To co nám ukázali v jedničce se lehce opakuje ve dvojce, poznáváme pár nových dějů, ale nic, co by vyřešilo otázky, které si pokladete po prvním díle. Za mě je to opravdu slabota. Pokud vás jednička neuspí, tak dvojka rozhodně. Film na zabití jednoho odpoledne, rozhodně ne víc :).

- 2/5
- CSFD: 36%


A jaký je váš názor na tento film? :)
Napsala E/N

Hostel 1

28. září 2015 v 12:02 | Emily Nightmare |  Films

 • USA

  Hostel

 • SK název

  Hostel

 • SK název

  Hostel: Hrôza na Slovensku

Horor / Thriller
USA, 2005, 95 min
 • Hostel vypráví příběh dvou kamarádů z americké vysoké školy, kteří se v touze po netradičních zážitcích vydají na cestu napříč Evropou - s tím, že pokud jim zůstane místo vzpomínek jen jedno obrovské okno, nebude je to nijak zvlášť mrzet. V průběhu výletu se k nim připojuje Islanďan Oli, jenž oba dobrodruhy přemluví, aby zamířili na místo, které je považováno za opravdové nebe všech amerických turistů - do jisté ubytovny v odlehlém slovenském městě plném zoufalých, ale zároveň překrásných východoevropských dívek. Když se ihned po příjezdu bez problémů seznámí s dvojicí místních krásek, zjistí, že Oli nelhal. Zdánlivě pohodový běh událostí však brzy vystřídá kruté procitnutí. Oba cestovatelé si uvědomí, že se rychle noří do čím dál tím děsivější situace, která je stejně nebezpečná a temná jako nejzvrácenější zákoutí lidské duše.(oficiální text distributora)
Moje hodnocení:
Přijeďte na Slovensko a ochutnejte zvácenost tradicí zdejší země. Her, při které vám ztuhne krev v žilách, her, které mají jen jeden konec a je na vašem "parťákovi" jakou smrt vám zvolí. Je to prostě snůška ničeho. Mě se film zezačátku líbil, pak mě to nějak přestalo lákat, asi by to chtělo hlubší myšlenku.

- 2/5
-CSFD: 32%
A jaký je váš názor na tento film? :)
Napsala E/N


Klient č. 2 - Zbyněk

28. září 2015 v 9:41 | Emily Nightmare |  Intim stories
Ahoj!
Po delší pauze jak to u mě bývá jsem se rozhodla něco napsat. Právě jsem se vrátila domů, tak mám chvilku času, poté skočím do sprchy a rovnou do postele. Tentokrát to nebude tak drastické, jako moje první zkušenost.
Zbyněk byl menší pán okolo třiceti pěti. Byl trošku kulatý, mírně zřídlé hnědé vlasy a kaštanově hnědé oči.
Je to zláštní, oči mě z mužu přitahují nejvíc.
Nebylo to tak romantické jako první schůzka, šlo o sex mezi polední pauzou výše postaveného manažera, který neměl zálusk na vztah. Počkala jsem na něj před velkou budovou, ze které vylítl jak střela.
Kufřík hodil na zadní sedadlo a startoval auto. Než jsem se nadála, byli jsme u něj v domě.
Procházela jsem nekonečnými místnostmi, které se zdály čím dál chladnější. Na konci chodby byla ložnice.
Všechno na mě působilo moc moderně, nezabydleně, neútulně.
Proběhl chodbou a byl u mě. Bez řečí mi začal zesvlíkat oblečení. Nebyla v tom žádná vášeň, nic. Hlavně aby se stihl udělat do polední pauzy.
Ležela jsem na zádech a on ho do mě vrážel, připadala jsem si spíš jako kdyby s někým závodil. Bolelo to, přišlo mi to spíš jako znásilnění než sex.
"Můžeš trošku zpomalit a zjemnit? Dát mi třeba pusu nebo mě líbat? Není mi přííjemný, když neděláš nic jinýho, než že ho do mě vrážíš a chceš to mít rychle za sebou." trošku nervózně jsem podotkla.
"Promin, promin, za hodinu a půl mám poradu, musím se najíst a ještě umejt, mám toho moc." podotkl udýchaně.
Popravdě jsem nepochopila, proč si mě zavolal, když neměl tolik času, ale raději jsem mlčela.
Potom, co jsem pronesla tyhle slova se mu už nepostavil. Snažili jsme se jak mohli, ale nic.
Navrhla jsem mu, že mu můžu pomoct s bytovým designem a tím, aby měl dům útulnější.
Prohodili jsme si čísla a já s černým svědomím odešla domů. Asi to nejsou nejlepší první začátky, mám strach, abych o tuhle práci nepřišla, protože je to jediná věc, která mě živí.
Večer mě dokopalo svědomí, abych zavolala a domluvila si nákupní den. Domluvili jsme si na víkend nakupování.
Byl to příjemný víkend, který jsem strávila u něj. Ani nevím jak se to stalo, ale z nás dvou se stali přátelé. Asi proto, že nám to neklapalo v posteli nám to klape jinde.

Odpočívadlo smrti 2: Neohlížej se!

27. září 2015 v 10:32 | Emily Nightmare |  Films

 • USA

  Rest Stop: Don't Look Back

 • SK název

  Odpočívadlo smrti 2

Thriller / Horor
USA, 2008, 85 min
 • Pokračování nízkorozpočtového hororu z roku 2006. Už rok uplynul od zmizení mileneckého páru Nicoly a Jesse. Jessův bratr Tommy, který se vrátil z války, se spolu se svou přítelkyní Marylin a kamarádem Jaredem vypravili zmizelé milence najít. Jejich cesta míří do Kalifornie, kde milenci údajně zmizeli. Cesta je však zavede, stejně jako před rokem Nicol a Jesse, k opuštěnému odpočívadlu. Marylin objevuje podivné WC s hroznými nápisy. TO je ale jen začátek podivnách událostí. Žlutý pickup a karavan s podivnou rodinou na sebe nenechají dlouho čekat... Brzy na to mizí její přítel Tommy a krutá hra se opět rozjíždí...(Lojz@)


Moje hodnocení:
Asi tak jako běžné filmy, dvojka, nebo jiné pokračování nemá takové grády. Je pravdou, že u tohohto dílu musíte dávat větší pozor a více se soustředit, aby ste se do děje nezamotali. Chvilkami jsem tápala, o co v tomto dílu jde. Nakonec pravda vyšla na povrch a z filmu, který se mi hodně líbil se stala naprostá slátanina, kterou jsem tedy dokoukala skoro z donucení.

- 2/5
- CSFD: 39%A jaký je váš názor na tento film? :)
Napsala E/N


Odpočívadlo smrti 1

26. září 2015 v 13:27 | Emily Nightmare |  Films

 • USA

  Rest Stop

Horor / Thriller
USA, 2006, 80 min

Režie:

John Shiban
 • Hlavními hrdiny tohoto nízkorozpočtového hororu jsou Nicole a Jess, mladý milenecký pár, který si vyrazí na romantickou cestu po Americe. Cestou se zastaví na opuštěném odpočívadle, kde se přítel hlavní hrdinky za záhadných okolností ztratí. Zoufalá Nicole brzy zjistí, že na odpočívadle není sama. Objeví se tajemný muž v jeepu se snadno zapamatovatelnou SPZ, který jí začne děsit. Dívka nachází útočiště na místním WC, kde jsou všude na stěnách šokující nápisy obsahující již známou SPZ. Později objevuje zmrzačenou dívku, která jí povypráví o tajemném řidiči. Nicole si uvědomuje že z této "hry" již není úniku...(kery-)Moje hodnocení:
První díl mě docela nalákal. V tomto filmu se totiž neukázala příčina, ani zabiják. Je pravda, že to vypadá skoro jako nějaké HOME VIDEO, ale i tak mě ten film bavil. Krev je jako babičina marmeláda, ale co se dá dělat, ne všechno musí vypadat pravě. Atmosféra a film na mě působil dojmem, že musím vidět druhý díl.

- 4/5
- CSFD: 45%A jaký je váš názor na tento film? :)
Napsala E/N


Runaway?

25. září 2015 v 23:29 | Emily Nightmare |  Intim stories
Ahoj všem,
dnes se mi stala zvláštní věc. Tedy včera, ale dnes ráno jsem o tom přemýšlela. Proč se to vlastně stalo?
Abych začala od začátku a řekla Vám všechno do detailů.
Já a můj klient Honza X jsme spolu strávili v jeho domě. Bydlí v panelovém domě, čili orgasmus i všechno ostatní okolo toho muselo být tiché, abychom neprobudili sousedy.
Začalo to vášnivě, líbal mě, rozepnul mi všechny knoflíčky od košile, serval sukni. Byl v tom určitý náboj a šarm.
Zapomněla jsem dodat, že Honza je starší pán, je to stálý klient, kterého navštěvuji skoro pravidelně. Je menší, holohlavý pán, který mě vždycky dostane na svůj smysl pro humor.
Odbočila jsem, pardon. Jak dobře to začalo, tak to i skončilo. Po vášnivém sexu jsme odpadli unavení. Chvilku jsem ležela v posteli a poté se přemístila do koupelny.
Jsem zvyklá na svoje pohodlí a komfort. Pokud mám s někým trávit večer, chci se potom omýt, abych si nepřipadala "nečistá". Sice nejsem věřící, ale věřím tomu, že po sexu je dobré se opláchnout.
Po sprše jsem vyšla do ložnice, ale než jsem tam došla, chytil mě a upřeně se na mě podíval. Nikdy jsem si neuvědomila, jak ty jeho modré oči probodávají a rentgenují celé mé polonahé tělo zabalené v ručníku.
"Víš, myslím si, že by si se na to měla raději posadit, nechci aby to s tebou hnedka švihlo." po této větě jsem se chvěla jako pudl co čeká na svého páníčka před supermarketem. Bála jsem se co mě čeká, ale přesto jsem se posadila na kraj postele. Chytil mě za ruku a spustil.
"Víš,.." každou větu začínal slovem "víš" a tvářil se u toho, jako kdyby šlo o velmi vážnou věc, i když, dnes opravdu šlo.
"Víš, beru tě jako svojí milenku, si výborná, mladá, hezká. Vídáme se tak často jako kdybychom bylo přátelé, příbuzní. No, přece jen asi nebudu chodit okolo horké kaše. Nechceš si mě vzít?"
Po tomto okamžiku jsem nevěděla co říct, knedlík v krku mi vyrostl tak rychle, jak dokončil poslední slova. Popadla mě panika.
Utekla jsem z bytu jako člověk, který ho zklamal. Někdo kdo ho zradil, jeho druhá dcera.
Od té doby se ani neozval. Ani já se nemám v plánu ozvývat. Na vdavky nejsme stavěné a navíc, nechci aby si připadal jakože má sex se svojí dcerou, přece jen je to zvláštní, nemyslíte?
Vaše LadyMoore♥


Norbit

25. září 2015 v 23:04 | Emily Nightmare |  Films

 • USA

  Norbit

 • SK název

  Norbit

Komedie / Romantický
USA, 2007, 102 min
 • Muž mnoha tváří. Tato definice asi v současné době nejpřiléhavěji sedí na Eddieho Murpyho. Slavný herec, čerstvě nominovaný na Oscara, totiž dokáže s přehledem zahrát nejen drzého Policajta z Beverly Hills, ale také přitroublého outsidera, jeho přisprostlou těžkotonážní manželku nebo stařičkého provozovatele sirotčince čínského původu - všechny tři role navíc zvládá v jediném filmu, drsné komedii Norbit.

  "Jmenuji se Norbit a sotva jsem se narodil, pohodili mě u dveří sirotčince." Přesně tak začíná životní příběh věčného smolaře Norbita Alberta Rice (Eddie Murphy), kterého se ujal svérázný vychovatel pan Wong (Eddie Murphy). Prvních devět let jeho života proběhlo v dokonalé harmonii a v nevinných hrátkách s dětskou láskou Kate (Thandie Newton). Pak se ale na pískovišti setkal s dobře rostlou Rasputií (Eddie Murphy), která se za něj rozhodla provdat a tím mu zbytek života proměnit v peklo. Dospělý Norbit pracuje v kanceláři stavební firmy Rasputiiných bratrů, která slouží jen jako zástěrka jejich skutečné profese - vymáhání výpalného, a ve volném čase se snaží přežít po boku gigantické a nesnesitelné manželky Rasputie. Toto trápení by zřejmě trvalo až do jeho smrti, kdyby se do jeho života nevrátila Kate, která má v úmyslu převzít po panu Wongovi správu sirotčince. Jejich společnému štěstí ale brání celá řada obřích překážek - Katiin slizký snoubenec (Cuba Gooding Junior), jenž chce společně s Rasputiinými bratry proměnit Wongův sirotčinec v nevěstinec, a hlavně sama Norbitova manželka Rasputia, která je opravdu těžká váha a to co jednou uchvátí, nikdy nevrátí.

  Scénář Norbita vzešel z nápadu Eddieho Murphyho pustit se do spolupráce s vlastním bratrem. "Brácha se scenáristice věnuje už léta a poslední dobou se mu mimořádně daří. Tak jsme si řekli, že dáme hlavy dohromady a zkusíme napsat film," říká slavný herec. Inspirovali se článkem na internetu, který popisoval případ, kdy urostlá Amazonka před zraky veřejnosti zmlátila manžela, a stvořili příběh citlivého muže, který už v devíti letech udělal opravdu velkou chybu, jež měla poznamenat zbytek jeho života. Je to film, který se ve snaze udělat si legraci, nezastaví vůbec před ničím. Je odvážný, drsný a giganticky zábavný, ostatně stejně jako manželka hlavního hrdiny.(oficiální text distributora)
Moje hodnocení:
Tenhle film mě hodně pobavil! Líbil ce mi celý příběh, je to sice dost naivní komedie, ve které se prolíná několik postav, ale i tak vás to pobaví. Někdy jen pohled na Raspušu, manželku Norbita. V určitých chvílích mi ho bylo i líto, ale je to přece jen film! :)

- 4/5
- CSFD: 38%
A jaký je váš názor na tento film? :)
Napsala E/N


7+1 dekorací do pokoje

24. září 2015 v 0:05 | Emily Nightmare |  My moments
Ahoj všem!
Tento článek bych chtěla věnovat dekoracím do pokoje. Je jasné, že existuje spousta vychytávek, které krásně lemují a ukazují pohodlí vaše pokoje či domova.
Dnes se budu věnovat hlavně tomu, co se dá běžně koupit v obchodech. Druhý článek bude o vytvoření DIY dekorací a i návodů na ně. Nebudu kecat a pustíme se hned do práce.

1.) Rámeček
Je to asi jedno z několika věcí, které okamžitě obzvláštní celý pokoj. Navíc je to úžasná vzpomínka na momenty, na které nechcete zapomenout.
(Rámeček jsem koupila v Kiku asi za 30 korun, plast.

2.) Lucernička
Je to jeden z nápadů, jak nechat hořet svíčku, bez strachu a bez stálého dohledu. Mám ráda romantiku, zapalování svíček, tu atmosféru a proto si ji naplno vychutnávám, když mi svítí svíčky a na zdích vytvářejí krásně osvětlené obrazce.

(Lucerničku jsem koupila asi za 40 korun v Jysku.)

Popřípadě mít po ruce nějaký jiný kryt na svíčku, například solný kámen. Je to výborná věc, nemusíte se bát, že vám něco zhoří, vytváří příjemnou teplou atmosféru a je dokonalým pomocníkem při nalazení romantiky, stejně jako lucernička.

(Solný kámen je dražší záležitost, nevím kolik stál, dostala jsem ho k Vánocům.)

3.) Svíčky
Když už jsme u svícnů, musíme mít taky něco, co zapálíme. Ne, opravdu to nebude stará skříň nebo nedej Bože postel. Svíčka, v různých formách, ať slouží jako dekorace nebo pro svůj účel, vypadá pěkně, vytváří amosféru pohody. Pokud si pořídíte voňavé svíčky, můžete atmosféru ještě zpříjemnit.
Dnes se vyrábí několik druhů, pár jich zde uvedu.

( Dostala jsem jako dárek, koupeno v Ikee.)

(Koupila jsem v Kiku asi za 20 kč.)

(Koupila jsem v rodince, někdy před půl rokem/rokem asi za 9 korun - nádherně voní, ve tvaru růže.)

4. a 5.) Sbírka a květiny
Pokud máte nějakého koně, rozhodně ho ukažte, v případě, že já miluji boty, vystavila jsem si svoje nejlepší kousky vedle knihovničky. Je to hodně příjemné místo, boty mám na očích a ráda se na ně dívám, někdy si je obuji a jen přemýšlím, s čím zkombinovat. Suché květiny, to je moje. Každou kytici, co jsem dostala jsem usušila a nechala si jí ve váze. Je pravda, že pro někoho, kdo je alergický na prach, to nebude asi pravé ořechové, ale na ozdobu je to nádherný dolněk.


6.) Obrazy
Nejsem příznivcem holých stěn. Líbí se mi, když na zdi něco visí. Je pravda, že si nepotrpím na přeplácanost. Stačí jenoduchý obraz, třeba jen s nápisem, i to mi přijde elegantní a stylové. Na mojí zdi jsou dva obrazy, jeden Jack Daniel's a druhý obraz od Sigmunda Freuda.

(Tehdy mě vyšel asi na 150 Kč u vietnamců, je 3D, omlouvám se za blesk.)

(Tento obraz jsem koupila opět v Rodince asi za 30 kč.)

7.) Světýlka
Jako v amerických filmech, v pokojích mi visí světýlka obmotaná okolo trámu. Je pravda, že je skoro vůbec nerozsvicuji a když ano, tak jen na chvilku, bojím se, že několik let starý trám chytne. Navíc světýlka nejsou nejkvalitnější, proto jim moc nedůvěřuji.

(Na fotce, za mnou je vidět kus řetězu žároviček. V Rodince za 30 kč.)

Posledním tipem jsou živé květiny, pomáhají vám pročistit ovzduší ve vašem pokoji, není to tam takové "mrtvé" a máte alespoň kamaráda, o kterého se musíte starat. I kdyby to byl jen kaktus.

Doufám, že se vám můj článek líbil a já se budu těšit u dalšího, s pozdravem,
Vaše E/N.