Listopad 2015

Hostel 3

30. listopadu 2015 v 11:27 | Emily Nightmare |  Films
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • Vysoké sázky dostávají nový zlověstný rozměr ve třetím pokračování hororové série HOSTEL. Čtyři přátelé na rozlučce se svobodou v Las Vegas neodolají svodům dvou placených společnic a vydávají se na soukromou party daleko od centra. V cíli ale s hrůzou zjišťují, že se ocitli na místě, kde členové elitního klubu hostí nejsadističtější show ve městě, a z nich jsou oběti perverzní hry plné mučení.(oficiální text distributora)

*2/5
- CSFD: 42%

Moje hodnocení:
Asi největší kravina z celé trilogie Hostelu. Myslím, že kdyby skončili dvojkou, udělali by lépe, ale nějakej šťoural měl dojem, že trojka bude hit, ale nebyl. První dva díly jsou alespoň o něco lepší.
Jak se líbil film Vám?
E/N

P2

29. listopadu 2015 v 11:55 | Emily Nightmare |  Films
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • Hrdinka amerického thrilleru, manažerka Angela Bridgesová (Rachel Nicholsová), pracuje i na Štědrý večer, a když chce konečně odjet domů, zjistí, že hlídač Thomas (Wes Bentley) na ni v podzemí nalíčil past. Buď se jí podaří utéct, nebo přijde o život...
  Je Štědrý večer, ale mladá ambiciózní manažerka Angela Bridgesová (Rachel Nicholsová) je ještě stále v práci. Chce vše dodělat, než vyrazí na rodinnou večeři. Když konečně sjede do opuštěné garáže, zjistí, že nemůže nastartovat auto a nemá signál v mobilu. Pomoc jí nabídne přátelský hlídač Thomas (Wes Bentley), ale když se ani jemu nepodaří auto spravit, řekne Angele, aby s ním povečeřela. Ta se jen zasměje, jenže záhy zjistí, že se ocitla v situaci, která rozhodně úsměvná není. Probudí se totiž přivázaná k židli ve studené místnosti pro bezpečnostní službu v podlaží P2 a je si jistá, že štědrovečerní večeře je to poslední, po čem Thomas prahne. Teď záleží hlavně na její odvaze a touze žít, aby se jí odtud podařilo utéct. Americký hororový thriller režíroval Franck Khalfoun.(oficiální text distributora)
*5/5
- CSFD: 58%

Moje hodnocení:
Nádhera, něco jako je tento film jsem přesně hledala, ale dlouho jsem ho nemohla najít a on se nakonec objevil sám. Film mě zaujal hlavně svou reálností, jasně, některé detaily jsou až bizardní, ale ta situace je prostě něco pro mě, ne žádný ufo, co napadlo zemi, nebo slimák, ve kterýho se mění lidi.

Jak se líbil film Vám?
E/N

Gone, baby, gone

28. listopadu 2015 v 0:49 | Emily Nightmare |  Films
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • Autor drsných detektivních příběhů Dennis Lehane se proslavil především svým románem Tajemná řeka, který byl Clintem Eastwoodem velmi úspěšně zfilmován. Ale dávno předtím, než napsal první slova této knihy, vytvořil populární sérii o neobvyklém týmu bostonských soukromých detektivů, Patrickovi Kenziem a Angie Gennaro, pracujícími převážně pro obyčejné lidi. Z této dvojice, která se přátelila již od dětství, se postupem času stali nejen pracovní, ale i životní partneři, což jejich případům dodávalo další emoční rovinu. Celá série měla obrovský úspěch, ale právě čtvrtý díl, Gone, Baby, Gone, zaujal kritiky výrazněji svým nekompromisním a přesným popisem zločinů na dětech. Jinými slovy byla tato kniha působivá tak, jak byla napínavá.

  Příběh filmu začíná v bostonské čtvrti Dorchester, jejíž chudé dělnické ulice jsou poseté zbytky rozbitých rodin a zmařených snů. Tady se beze stopy ztratí čtyřletá Amanda McCready. Policie není schopna nalézt žádné stopy, takže se Amandin zoufalý strýc s tetou obrátí na soukromé detektivy Patricka Kenzieho (Casey Affleck) a Angie Genarro (Michelle Monaghan) s prosbou o převzetí vyšetřování. Ačkoliv se jim do toho příliš nechce, znají místní poměry a také pravdu o Amandině matce Helene (Amy Ryan), která je závislá na drogách. Když se o její případ začnou zajímat více, odhalují temné dorchesterské podsvětí, plné drogových dealerů, podvodníků a pedofilů. Zjištění, co se s Amandou stalo ale nejsou o nic blíže, než byli. Sledováni médii se spojí s vytrvalým detektivem Remym Bressantem (Ed Harris) a s policejním kapitánem Jackem Doylem (Morgan Freeman) - ale když už se zdá, že se případ chýlí k vyřešení, je odhalena smutná pravda o Amandině osudu. Zatímco se všichni snaží na celou záležitost zapomenout, Patrick, pronásledovaný výčitkami, není schopen nad celou věcí mávnout rukou. Když se znovu probírá stopami, které získali, zjišťuje, že se zaplétá do houstnoucí pavučiny lží a nepochopitelného násilí, proniká k šokujícímu tajemství, které bránilo odhalení pravdy, a je nucen čelit morálnímu dilematu, na jehož základě bude muset on i diváci přehodnotit, co je správné a co špatné.(oficiální text distributora)
*5/5
- CSFD: 83%

Moje hodnocení:
Film je docela dost zajímavý, je tam pár pasáží, které mě nebavily, ale spojily film v takovou smyčku, že u konce filmu sedíte s otevřenou pusou, protože si pokládáte otázku "Co bych asi udělala já?" a nezbývá vám čas na nic jiného než se divit, protože jste to nečekali, nádhera!

A jaký je váš názor na tento film? :)
Napsala E/N

Toy Story 3

27. listopadu 2015 v 12:39 | Emily Nightmare |  Films
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • Ve filmu TOY STORY 3: PŘÍBĚH HRAČEK se tvůrci milované série příběhů o hračkách "Toy Story" vrací do kouzelného světa nám dobře známých hraček. Chlapec Andy už vyrostl a chystá se na vysokou školu. Buzze, Woodyho a zbytek hraček tak čeká nejistá budoucnost. TOY STORY 3: PŘÍBĚH HRAČEK je zbrusu nová dobrodružná komedie, ve které se naši staří známí hrdinové dostanou do školky plné rozjívených dětí a batolat. Obzvláště nezkrotná batolata se už nemohou dočkat, až dostanou tyhle "nové" hračky do svých malých, upatlaných ručiček. Přestože naše hrdiny čeká nejedna horká chvilka, dobře ví, že nesmí jeden druhého zradit a že se musí pohromadě. A k tomu všemu čeká panenku Barbie první osudové setkání s Kenem.(oficiální text distributora)
* 4/5
- CSFD: 82%

Moje hodnocení:

Další z pohádek, které jsem milovala. V tomto díle jsem fandila medvědovi, ze kterého se stal zlý a ošklivý méďa, ale přece jen jsou filmy/pohádky pro to, aby děti zaujali a našli v nich ponaučení, tak, jako to našel i růžový medvěd.

A jaký je váš názor na tento film? :)
Napsala E/N

Cabin Fever: Patient Zero

26. listopadu 2015 v 6:41 | Emily Nightmare |  Films
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • V Karibiku se výletní loď srazí s výzkumnickým plavidlem. Srážka není nijak katastrofická a nic hrozného by se nestalo, kdyby ovšem na palubě výzkumnické lodi nebyl masožravý virus, který zabije každého, kdo s ním přijde do styku.(topr harley)
*2/5
- CSFD: 44%

Moje hodnocení:
Film se mi moc nelíbil. Jednička mi přišla lepší, spontálnější. Tohle byla taková, nevím, nudná scéna, kdy se v nějakém výzkumném stavu stala chyba. Prostě nuda.

A jaký je váš názor na tento film? :)
Napsala E/N

Milý Johne

25. listopadu 2015 v 9:27 | Emily Nightmare |  Films
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • Jak už to tak bývá, na začátku jejich vztahu sehrála obrovskou roli náhoda. Bez ní by se pravděpodobně nepotkali, natolik odlišné bylo jejich zázemí. John Tyree (Channing Tatum) slouží u Zelených baretů, speciální jednotky americké armády, a do rodné Jižní Karolíny ho přivedl opušťák, během něhož si chce odpočinout od stresu z neustálé bojové pohotovosti a také strávit nějaký čas s otcem. Idealistická studentka Savannah Curtis (Amanda Seyfried) si tu pro změnu užívá prázdniny v honosném rodinném sídle. Z nesmělého oťukávání se po dvou společně strávených týdnech vyvinula láska jako trám. Ani jednoho z nich by do té doby nenapadlo, že by si na jiném člověku dokázali vypěstovat takovou závislost. Jenže dovolenka, respektive prázdniny musí jednou skončit. Vídají se jen sporadicky, po 11. září se Johnova vojenská mise na Blízkém Východě neustále prodlužuje. Dobu odloučení musí milenci zmírňovat korespondencí, něžné dotyky nahrazují jen slova z dopisního papíru. Zatímco Savannah má obrovský strach a zoufale čeká na každý další dopis, jenž potvrdí, že je stále naživu, John se trápí, protože neví, zda má upřednostnit touhu po Savannah nebo profesionální odpovědnost vůči své zemi. Vše navíc ještě ztíží nečekaná tragédie, která vztah páru vystaví té největší zkoušce.(oficiální text distributora)
*4/5
-CSFD: 64%

Moje hodnocení:
Podle toho co jsem se doslechla jsem čekala nějakou super bombu. Film se mi sice líbil, byl dojemný, ale čekala jsem něco víc. Byl dojemný, ale já, člověk co brečí i u konců pohádek, neuronil ani slzu.

A jaký je váš názor na tento film? :)
Napsala E/N

Cabin Fever 1

24. listopadu 2015 v 11:07 | Emily Nightmare |  Films
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)

 • Pětice vysokoškoláků se o svých posledních prázdninách vydá do opuštěného srubu v lesích. Poté, co potkají pár vyšinutých vesničanů, zjistí, že s místem plánovaných mejdanů není něco v pořádku. Pálí je pokožka, dělají se jim puchýře. Jednoho po druhém napadá masožravý virus.(oficiální text distributora)


*4/5
-CSFD: 52%

Moje hodnocení:
Film se mi zalíbil, měl smysl a děj. Kdybych porovnala jedničku s (trojkou), tak si vyberu jedničku, přišla mi lepší. Ve trojce už je moc technologie a už se mi to tolik nelíbí.


A jaký je váš názor na tento film? :)
Napsala E/N

Temné vody

23. listopadu 2015 v 12:02 | Emily Nightmare |  Films
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • Dahlia Williams (JENNIFER CONNELLY) začíná nový život. Má novou práci, přestěhovala se do nového bytu a je pevně odhodlána konečně hodit za hlavu vztah se svým odloučeným manželem a plně se věnovat výchově pětileté dcery Ceci. Když se ale bouřlivý rozchod zvrhne v právní bitvu o dítě, začne se její už tak dost špatný psychický stav ještě více zhoršovat. Nový byt v chátrající budově navíc žije svým vlastním životem - z prázdného bytu ve vyšším patře jsou slyšet tajemné zvuky a stropem v ložnici stále prosakuje tmavá voda. Dahliu pronásledují divoké představy, díky nimž přestává být schopna odlišit realitu od fantazie a je vydána napospas nekonečným hrám s jejím zdravým rozumem.(oficiální text distributora)
*3/5
- CSFD: 53%

Moje hodnocení:

Nejsem úplným příznivcem těchto duchařských filmů. Asi mě úplně nezaujal, ani mi nic neříkal děj. Pro mě trošku průměrný film, nezaujal, nepřekvapil.

A jaký je váš názor na tento film? :)
Napsala E/N

Repo the genetic opera

22. listopadu 2015 v 13:58 | Emily Nightmare |  Films
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • REPO je speciální dáreček od režiséra "SAW SÉRIE" Darrena Lynna Bousmana. Film, který je tak "jiný", že ho ani k ničemu nemůžete přirovnat. Pokud milujete muzikály, můžeme zaručit, že REPO lehce zapadne mezi vaše nejoblíbenější filmy. Pro všechny ostatní je to rozhodně ojedinělý snímek, který vám přinese novou zkušenost. A to se poslední dobou v kinematografii moc často nestává.

  V nedaleké budoucnosti ničí smrtící epidemie lidské orgány. Vědci začínají masivní orgánovou sklizeň. Biotechnický magnát přijde s nápadem splátek, když však někdo nezaplatí jen jednu jedinou, přijde REPOMAN a svůj orgán si vezme zpět. Ve filmu můžete vidět a slyšet nejprodávanější sopranistku všech dob Sarah Brightman nebo Ogre - zpěváka legendární industriální kapely Skinny Puppy a také Joan Jett. Kromě nich obsahuje soundtrack Repo např. tyto umělce: Stephen Perkins (Jane´s Addiction, Porno for Pyros), Clown (Slipknot), Ray Luzier (Korn, Army of Anyone), Brian Young (David Lee Roth Band), Richard Fortus (Guns n´Roses), Sonny Moore (From First to Last), David J (Bauhaus, Love and Rockets), Daniel Ash (Love and Rockets), Blasko (Ozzy Osborne band), Tommy Clefetus (Rob Zombie band), Melora Creager (Rasputina), Rami Jaffee (Wallflowers), Danny Saber (Busta Rhymes, Seal), Eric Powell (16Volt).

  Nahrávací tým REPO se skládá: Yoshiki (legendární rocková kapela X-JAPAN), Josepha Bishara (Rasputina, Danzig) a Chris Spilfogel (Dreamgirls, Hairspray)(oficiální text distributora)

*4/5
- CSFD: 69%

Moje hodnocení:

Poprvé, když jsme viděla tento film, byl v angličtině bez titulků, i když jsem mu skoro nerozuměla bavil mě. Podruhé jsem se konečně zjistila o co se ve filmu jedná. I když je film zvláštně natočen, děj a atmosféra se mi líbí.

A jaký je váš názor na tento film? :)
Napsala E/N

Kráska a zvíře

21. listopadu 2015 v 13:42 | Emily Nightmare |  Films
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • V dobách, kdy ještě pohádka byla skutečností, žil ve Francii krásný mladý princ, který ale byl pyšný a sobecký. Stará čarodějnice se ho rozhodla potrestat a proměnila ho v hrozné zvíře. Zželelo se jí však mladého života a dala princi ještě šanci na vysvobození: pokud se do něj zamiluje nějaká dívka, stane se opět člověkem. Uběhlo několik let. Ve vzdálené vesnici žil podivínský vynálezce Maurice, který měl překrásnou dceru - říkali jí Kráska. Myslel si na ni marnivý krasavec Gaston, ale Krásku zajímaly jen knihy. Jednou se vynálezce Maurice vydal na cesty a zabloudil do domu obludného zvířete. Aby se zachránil, musela za zvířetem přijít jeho dcera Kráska. Jak už to v pohádkách bývá, všechno dobře dopadne. Kráska se do zvířete zamiluje, princi se vrátí jeho původní podoba, napraví se a bude z něj dobrý a spravedlivý král.

  Kráska a zvíře byla jako vůbec první kreslený film v historii udílení Oscarů nominována na nejlepší film, oceněna byla Oscary za nejlepší píseň a nejlepší hudbu.(oficiální text distributora)

*4/5
- CSFD: 84%

Moje hodnocení:

Oblíbený film malých slečen. Myslím, že jsem si při tomto filmu připomněla svoje mládí a proměnila jsem se v malou slečnu. Pohádka, která mě asi nikdy nepřestane nudit, pro malé i velké :).


A jaký je váš názor na tento film? :)
Napsala E/N