Duben 2016

Deník zabijáka

30. dubna 2016 v 12:13 | Emily Nightmare |  Films
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • Frank Falenczyk má veľmi rád svoju prácu. Teší sa, že môže pracovať pre svoju rodinu poľských "mafiánov" v Buffale, pod vedením svojho strýka Romana. Náplňou jeho práce je vydieranie a zabíjanie ľudí, ohrozujúcich obchodné záujmy rodiny. Jediným jeho problémom je alkohol. Kvôli nemu si neplní svoje "povinnosti" a pohár trpezlivosti pretečie, keď pod vplyvom alkoholu prespí zabitie šéfa írskej konkurečnej skupiny. Rodinou je odoslaný na preliečenie do San Francisca, kde stretáva osamelú Laurel.(jojoping)

*3/5
-CSFD: 62%
Moje hodnocení:
Jako jeden z pár desítek, tento film se mnou nějak zvlášť nehnul. Přišel mi fajn, pohodový, ale nenadchnul mě, ani nezklamal. Takový průměr, který tu potkávám často.

Jak se líbil film Vám?
E/N

Bunkr smrti

28. dubna 2016 v 11:04 | Emily Nightmare |  Films
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • Tajemný obchodník najme skupinu bývalých žoldáků na nebezpečnou misi do země nikoho. Jejich úkolem je prověřit starý nacistický bunkr, kde se odehrávaly hrůzné experimenty během II.světové války. Zde na ně ovšem čeká překvapení, z jejich mise se stává boj o holý život.(oficiální text distributora)
*2/5
-CSFD: 51%
Moje hodnocení:
Tento film mě vůbec nebavil a donutil mě, abych začala uklízet, protože nic jiného mě nenapadlo. Vůbec mě nezaujal, ačkoli trailer, který jsem viděla mě naplnil hodně velkou natěšeností, skutek někamsi utekl a zapomněl se vrátit.
Jak se líbil film Vám?
E/N

Záhada Blair Witch

26. dubna 2016 v 13:24 | Emily Nightmare |  Films
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • V říjnu 1994 se záhadně ztratili v lesích poblíž Burkitsville v Marylandu tři studenti při práci na dokumentárním filmu. O rok později byl nalezen materiál, který natočili... Mystifikační horor o tajemné kanibalistické příšeře, který zaznamenal mimořádný komerční úspěch, stál pouhých 25 tisíc dolarů, přičemž utržil přes 240 milionů dolarů.(Magic Box)
*3/5
-CSFD: 71%
Moje hodnocení:
Hodně zvláštní film, který mě dost zaujal a přišel mi fajn. Podle mě, tyto filmy ačkoli jsou duchařské se prostě vyvedly! :) Jen tak dál, těsím se, až uvidím dvojku :)
Jak se líbil film Vám?
E/N

Klik, život na dálkové ovládání

24. dubna 2016 v 7:22 | Emily Nightmare |  Films
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • Michael Newman (Adam Sandler) je věčně ustaraný workholik. Nemá téměř žádný čas na svou ženu (Kate Beckinsale) a děti, zvlášť když musí neustále usilovat o přízeň nevděčného šéfa (David Hasselhoff) a bojovat o zasloužené povýšení. Až potrhlý prodavač Morty (Christopher Walken) mu nabídne klíč ke splnění všech jeho přání: magické dálkové ovládání, díky kterému se může vyhnout všem životním přehmatům, jež pro něj měly stále nepříjemnější důsledky. Michael své nové schopnosti před okolím škodolibě tají, zrychleně přeskakuje nemilé události své rodiny i svých přátel a vůbec si neuvědomuje, že dálkové ovládání postupně přebírá kontrolu nad jeho životem.
  Klik - život na dálkové ovládání - to je zábavná a svižná komedie o jednom dobrodružství, které se poněkud vymklo kontrole.(oficiální text distributora)
*4/5
-CSFD: 68%
Moje hodnocení:
Tenhle film mi přišel fajn a děsně jsme se u něj nasmáli. Myslím si, že pokud hledáte dobrou komedii, touhle rozhodně neprohloupíte. Skvělé herecké výkony! :)

Jak se líbil film Vám?
E/N

Rottweiler

22. dubna 2016 v 10:01 | Emily Nightmare |  Films
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • V rámci experimentu je psovi, který byl brutálně týrán, provedena operace, při níž mu jsou jeho kosti nahrazeny kovovými. Nenávist v jeho hlavě ale zůstává. Začíná krvavá štvanice kde vyhraje jen ten, kdo přežije! Otázka je, kdo to bude...(oficiální text distributora)
*2/5
-CSFD: 24%
Moje hodnocení:

Podle mě je to pitomost roku. Už zezačátku mě dostal pes s modře svtícíma očima. Přišlo mi to děsně nepřirozené a trošku amatérské. Děj byl zvláštní, přišel mi vytržený z kontextu, jako kdyby něco předtím následovalo. Asi jsem od něj čekala více.
Jak se líbil film Vám?
E/N

Rec 2

20. dubna 2016 v 7:56 | Emily Nightmare |  Films
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • Adrenalinový nářez plný hrůzy a násilí! Po nečekaném hitu Rec, přichází pokračování, které si s předchozím dílem rozhodně nezadá! Do karanténou izolovaného domu, plného krvelačných bestií, vstupuje zvláštní jednotka, která má vše vyčistit a posbírat vzorky pro výzkum. Uvnitř ale čeká krvavé peklo, z nějž není úniku!(oficiální text distributora)
*3/5
-CSFD: 71%
Moje hodnocení:

Tato část z těch mnoha mě docela bavila. Přišla mi zajímavá, takže jsem rozhodně nepohrdla a koukala jsem se na něj ráda. Dostalo se mi naštěstí vyřešení situace strašidelného domu, protože jsem viděla, že třetí dál je úplně na jinou situaci.

Jak se líbil film Vám?
E/N

Šperk jako hřích

18. dubna 2016 v 22:23 | Emily Nightmare |  Postovnezdarma.cz


Ahoj! :)
Dnes jsem dostala práci na zrecenzování, ale bohužel nejsem nějak moc nadšená, ale nechme si čas na celou recenzi.

Pro tentokrát jsem si z poštovnézdarma.cz ke spolupráci vybrala náhrdelník. Už dlouho jsem se poohlížela po nějakém masivním, ale všechny se mi zdály moc jednotvárné a ne úplně nejlepší, protože některé jsou tak zajímavě zkombinované, že ani nevím, jestli bych je nějakým způsobem unosila. Měla jsem na výběr ze čtyř variant, pokud si dobře pamatuji, vybrala jsem si béžovou/bílou verzi, ačkoli se mi líbila i černá, došlo mi, že obvykle nosím černé oblečení, takže by náhrdelník nevynikl.
Když jsem viděla tento, řekla jsem si, že by to nakonec mohla být dobrá zkouška. Tentokrát to bylo u mě opravdu hodně brzy. Dvanáct dní po odeslání byl balíček u mě. Přišel pečlivě a nádherně zabalený. Opravdu natolik, že to vypadalo spíš jako kdyby mi někdo poslal kus skla, ne šperk, protože to bylo obmotané tou zvláštní měkoučkou fólií, co vypadá podobně jako ta, co se dává pod plovoučku. Balení si ale opravdu cením.


Bohužel nadšení bylo menší, když jsem balíček otevřela. Byly v něm opadané kamínky z náhrdelníku. Je pravda, že jich nebylo tolik, byly tři, ale i tak mě to tolik nepotěšilo, protože jsem věděla, že si s tímto náhrdelníkem budu muset ještě pohrát. Co bylo ze všeho nejhorší, že kamínky byly odpadané ze spodní části, takže dávat tam vteřinové lepidlo a snažit se vecpat tam kamínky bylo dílo boží. Jak jinak to mohlo dopadnout, než mými slepenými prsty. Nemyslím si, že bych byla vyloženě antitalent, ale tohle byla i na mě fuška.
Myslím si, že cena tohoto produktu není závratně vysoká, za tento masivní náhrdelník, pokud ho koupíte v akci za 150 korun. Za 300 bych si ho asi nepořídila, ještě s tím, že si ho budu sama opravovat.

+

- Vypadá vzhledně po pár úpravách
- Vypadá jako na obrázku
- Cena v akci

-

- Bohužel stav
- Cena bez akce

Fotky:


Jak můžete vidět na fotkách, pod dolní částí bílé "hvězdy" jsou upadené dva kamínky a nahoře vlevo mezi dvěma bílými kamínky.Můj konečný verdikt:
Já bych si tento produkt nekoupila za plnou cenu, protože mi to přijde dost předražené za bižu, ale pokud stihnete slevu, tento náhrdelník doporučuji. Není to tak vysoká cena, že pokud vám kamínek upadne, nelitujete toho tolik, jako když si koupíte náhrdelník za 300 a bude hned rozbitý.
Za mě je to furt výhodná koupě, snad chvilku poslouží.

Hacker

18. dubna 2016 v 8:45 | Emily Nightmare |  Films
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • Jakmile jste online, tak vás mají. Hackeři, kterým stačí pár kliknutí k tomu, aby vám zničili život. Ještě horší jsou ti s ambicemi. Ti, kteří mají v plánu ochromit celý svět. Zatím neznámý počítačový machr si s námi rozhodl hrát a zdá se, že neexistuje nikdo, kdo by ho zastavil. Protože zoufalí lidé rádi dělají zoufalé věci, vytáhnou tajné služby z vězení hackera Hathawaye (Chris Hemsworth), který v něm kroutí patnáct let za podobné aktivity. Přestože se nechal chytit, je to absolutní špička v oboru, teď navíc se speciální motivací. Nabídka, kterou dostal, je lákavá. Když vystopuje hackera, který právě zlikvidoval jaderný reaktor v nejmenované elektrárně, bude volný. Hathaway se okamžitě pustí do pronásledování, brzy však zjistí, že proti němu stojí člověk se skutečně mimořádnými schopnostmi a že by pro jeho budoucnost bylo určitě lepší, kdyby zůstal sedět za mřížemi. Jeho soupeř mezitím chystá další úder. Kde? Kdekoliv.(CinemArt CZ)
*2/5
-CSFD: 53%
Moje hodnocení:

Tento film mě zklamal. Přišel mi příšerně natahovaný, takže jsem už unaveně čekala na to, až bude konečně konec a já se dozvím jak to dopadne. Myslím si, že kdyby se zkrátil o hodinku, byl by napínavý, dobrý a zaujal by i laiky. Mě zaujal námětem, ale zklamal děsně dlouhým natahováním, že mě námět přestal bavit.
Jak se líbil film Vám?
E/N

Eduardo

16. dubna 2016 v 3:52 | Emily Nightmare |  EBN

Ahoj,
dnes si dáme video s Edou, které jsem našla a docela mě pobavilo :) Enjoy it! :)

Babovřesky 3

14. dubna 2016 v 7:33 | Emily Nightmare |  Films
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • Příběh začíná tam, kde druhý díl skončil: Horáčková vybíhá z domu naproti mladé dámě, která přijela do Babovřesek. Místní drbny, které se sběhly na náves, v ní poznaly sestru Glorii. Ta se (po vzoru faráře Petra) rozhodla vystoupit z řádu a zůstat v Babovřeskách. Zápletka se točí okolo pomsty starosty Stehlíka a místních chasníků Horáčkové... do vesnice se vrací kontrolor Dodo. Není sám, přijíždí s ním jeho manželka, která Stehlíkovi zajistí dotaci, díky níž starosta může poslat všech sedm místních drben k moři... Akce "likvidace bab" začíná. A nad tím vší bdí nový farář, který přijel do vesnice nahradit páter Petra....(Falcon)
 • *2/5
 • -CSFD: 21% - 180. nejhorší film
 • Někdy mám prostě chuť, kouknout se na nějakou ptákovinu a to jsou pro mě teď Babovřesky. Film se mi líbil, myslím si, že překonal předchozí díly, i když konec mě naprosto zklamal.

Jak se líbil film Vám?
E/N