Březen 2017

Pán domu

30. března 2017 v 8:37 | Emily Nightmare |  Films
Výsledek obrázku pro pán domu
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)

  • Pět univerzitních roztleskávaček se stalo svědky vraždy informátora z drogového podsvětí. Aby neskončily jako nepohodlní svědci, musí je policie ochránit. K týmu proto nastupuje nový "asistent trenéra", drsný člen Texas Rangers, poručík Roland Sharp. Jak ale uhlídat holky, které se chtějí pořád jen bavit? Poněkud upjatý Sharp zjišťuje, že udržet nekontrolovatelné školačky v pozoru a ubránit je před nebezpečím, nebude snadný úkol.(oficiální text distributora)
*3/5
CSFD: 48%
Moje hodnocení:
Další film typický pro americké komedie. Pobaví, dojme, ale nemusíte se na něj podívat znovu. Myslím si, že mě tato komedie až tolik nenadchla, že bych si jí pustila znovu, ale bavila mě a líbila se mi. Pokud nevíte co na sobotní večer, můžete kounout na toto :)


Jak se líbil film Vám?
E/N

Obludárium

28. března 2017 v 12:24 | Emily Nightmare |  Films
Výsledek obrázku pro Obludárium film 2009
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)

  • Do malého zapadákova menom Reliance v štáte New York práve zavítal netradičný kočovný lunapark čudáckeho principála Capa (Alan C. Peterson), plný desivých atrakcií, a tak nečudo, že sa naň príde pozrieť i miestny šerif Atlas (Lou Diamond Phillips). Hoci mu, ako mnohým iným, pri prehliadke viac i menej strašidelných monštier behá mráz po chrbte, varovania pastora Owensa (Vlasta Vrana) o hriechoch, ktoré vraj spolu s lunaparkom pritiahli do mesta a prinesú jeho obyvateľom len skazu, nanešťastie považuje za neopodstatnené. Ibaže situácia sa dramaticky zmení vo chvíli, keď z lunaparku ujde najnovšia kreatúra, známa pod priliehavou prezývkou jerseyský diabol - a nemilosrdne zaútočí na každú živú bytosť, ktorá jej príde do cesty! Kým šerif a zopár odvážlivcov sa rozhodne krvilačné monštrum vystopovať a zlikvidovať, Cap a jeho spoločník ho chcú dolapiť živé - veria totiž, že na jeho predaji rozprávkovo zbohatnú! Nuž a pastor Owens zatiaľ dokonale zmanipuluje svojich spoluobčanov a nahucká ich nielen proti jerseyskému diablovi, ale i proti všetkým ostatným obyvateľom lunaparku - s tragickými následkami...(oficiální text distributora)
*1/5
CSFD: 23%
Moje hodnocení:
Jednu hvězdičku za Ricka, jinak by tam pravděpodobně nebyla ani jedna. Já nevím, námět nezněl tak špatně, ale zpracování bylo děs a hrůza. Úplně mi to trhalo oči z hlavy. Děsné zpracování. Myslím, že lepší žádný film než špatný film. Ale díky Rickovi tu jednu hvězdu vážně dám!

Jak se líbil film Vám?
E/N

Tma bloudění

26. března 2017 v 10:16 | Emily Nightmare |  Films
Výsledek obrázku pro tma bloudění
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)

  • Maria Bello přijíždí na waleské pobřeží za svým manželem. Už první noc má hrůzné sny o smrti své dvanáctileté dcery. Když opravdu záhadně zmizí, všichni se domnívají, že spadla z útesu a utopila se. Jenže večer je slyšet její volání o pomoc a navíc druhý den se objeví neznámá malá dívka. Nikdo netuší, že je poslem zla... James a Adele jsou plni zármutku nad ztrátou své dcery, jež nedávno utonula. V tomto rozpoložení je zastihne mladá Ebrill, která tvrdí, že zemřela před šedesáti lety, je však až neuvěřitelně podobná jejich milované Sarah...(oficiální text distributora)

*3/5
CSFD: 56%
Moje hodnocení:
Čekala jsem asi od filmu trošku víc, jasně, jsem naivní, ale prostě jsem si myslela, že tam bude větší náboj. Bylo to také, no nevím. Ohraný námět sto let zpět. Chápu, že film je přes deset let starý, ale mě nepřekvapil, nezaujal a rozhodně si ho nepustím znovu, ale nebyl to děs, prostě průměr:)Jak se líbil film Vám?
E/N

Hidden

25. března 2017 v 13:59 | Emily Nightmare |  Films
Výsledek obrázku pro hidden
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)

  • Hidden je postapokalyptický film o manželech s malou roztomilou dcerkou. Po náhlém vypuknutí nákazy se rodině na útěku podaří nalézt nepoužívaný protiatomový kryt. Tento úkryt jim poskytuje veškeré nutné vybavení pro přežití, ale jak dlouho jsou schopni vydržet a co na ně vlastně číhá venku?(TheDon)
*2/5
CSFD: 65%
Moje hodnocení:
Za mě to byl zezačátku hodně dobrý film, říkala jsem si vyloženě wow, ale potom, obrovské zklamání. Celou dobu hrdinové čelí neznámému dýchači, který je ohrožuje. Námět je zajímavý, myslím si, že podkreslení a pomalé otevírání děje je úplně úžasným zobrazením, jen konec jsem čekala jiný. Nakonec se z toho vykopala naprostá kravina. NE!Jak se líbil film Vám?
E/N

Černá kočka

22. března 2017 v 2:24 | Emily Nightmare |  Films
Výsledek obrázku pro Černá kočka 1981
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)

  • Zvrácené představy Lucia Fulciho se dokonale snoubí s temnou fantazií Edgara Allana Poea. Britský detektiv Gorley a americká novinářka Jill Treversová vyšetřují v malé anglické vesničce sérii záhadných úmrtí, která zprvu vypadají jako pouhé nehody. Do případu je zapleten i tajemný a mystickými silami nadaný profesor Robert Miles, jehož kočka byla na místě všech tragédií. Pouhá náhoda, nebo něco víc...?(oficiální text distributora)

*3/5
CSFD: 50%
Moje hodnocení:
Protože to je na motivy mojí lásky, Allana, tak jsem se rozhodla na film kouknout. Asi jsem čekala o něco víc než byl film. Nebo spíš jsem odhadovala film na lepší, ale bohužel. Průměr.


Jak se líbil film Vám?
E/N

Vašnivá lolita

20. března 2017 v 9:08 | Emily Nightmare |  Films
Výsledek obrázku pro vášnivá lola
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)

  • Lola (ANNA AMMIRATIOVÁ) je mladá, životaschopná a krásna dievčina, ktorá sa práve zasnúbila s Masettom (MARIO PARODI), synom miestneho pekára. Nanešťastie, on je staromódny, konvenčný a chce, aby jeho nastávajúca bola pannou až do svadobnej noci. Lole sa však jeho prístup nepáči a rozhodne sa jej nechce strácať mladosť nekonečným čakaním až do svadby. Chce si predsa vyskúšať, či je Masetto dobrý milovník už pred svadbou, aby potom nebola sklamaná! Podniká všetko možné, len aby mladého muža zviklala v jeho pevných morálnych zásadách. Nepomôže však ani to, keď Lola pred jeho očami zvádza matkinho milenca Andrého (PATRICK MOWER), veľmi skúseného muža. Lola začína rozmýšľať o tom, že na svete žijú aj iní muži, s ktorými by prežila plnohodnotnejší sexuálny život ako s Masettom. Ako Lola a Masetto vyriešia svoje problémy?(oficiální text distributora)

*2/5
CSFD: 33%
Moje hodnocení:
Myslím, že na tento film jsem opravdu ještě hodně hodná. Neustále mě štvalo vytahování si sukně a takové smýšlení na amatérskou nahotu - jiné použití než zadzvednutí sukně tam nebylo, takže jsem byla vyřízená tím, kdy to skončí. Podle mě jako kulisa, když něco děláte dobré, na zbytek katastrofa.


Jak se líbil film Vám?
E/N

Teď ne Broskvičko

18. března 2017 v 11:52 | Emily Nightmare |  Films
Výsledek obrázku pro teď ne broskvičko
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)

  • Bývalí kriminalisté Waloszek a Szarovski se po třech letech potkávají na pohřbu velice blízké osoby jednoho z nich, která byla zavražděna. Díky této smutné události začnou znovu pátrat po zákeřném vrahovi. Udělali ale osudnou chybu, šlápli do vosího hnízda. Pokračování úspěšného amatérského filmu Šest prstů v Zeleném, plného nových kuriózních charakterů, nečekaných zvratů, místního nářečí a meziměstské rivality.(oficiální text distributora)

*1/5
CSFD: 47%
Moje hodnocení:
Za m docela dost nepovedený film, který se mi nelíbil. Podle mě je v tom vidět brrutální amatérnost a celkově na mě film nepůsobí dobrým dojmem. Za m rozhodně ne.Jak se líbil film Vám?
E/N