Květen 2017

Buchty a klobásy

31. května 2017 v 6:09 | Emily Nightmare |  Films
Výsledek obrázku pro Buchty a klobásy
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
Buchty a klobásy, první mládeži nepřístupný počítačem animovaný film, vypráví o skupině potravin, které se pod vedením odvážné uzeniny rozhodnou odhalit pravdu o své existenci, a o tom, co se doopravdy stane, když jsou vyvoleni a opustí supermarket.(Falcon)
*2/5
CSFD: 60%
Moje hodnocení:
Tak jak o tom byl jeden čas obrovský bum, tak jsem na tento film zapomněla. Po připomenutí jsem se na něj kouknula a popravdě - zklamání. Čekala jsem asi něco lepšího, většího a ne tohle. Podle mě je to zprskaná americká perverzní komedie, co pobaví hlavně zdejší, za mě nuda.
Jak se líbil film Vám?
E/N

Báječná léta pod psa

29. května 2017 v 8:07 | Emily Nightmare |  Films
Výsledek obrázku pro Báječná léta pod psa
Příběh složitého dospívání citlivého chlapce Kvida vznikl podle stejnojmenného románu Michala Viewegha. Nostalgická komedie ze života jedné svérázné české rodiny se opírá především o atraktivní téma: šedá léta "reálného" socialismu jsou totiž pro mnohé pamětníky zároveň šťastnou dobou jejich mládí či puberty. Dějová linie se soustřeďuje především na trampoty Kvidova otce, excentrického dříče s vysokoškolským diplomem, kterého jeho úsilí zabezpečit rodinu bez ztráty důstojnosti dovede téměř až k šílenství. Snímek, zaměřený na lidské vztahy a vášně, tak akcentuje spíše vážnější polohu vyprávění. Svým tématem i zařazením do doby normalizace připomíná úspěšný titul Díky za každé nové ráno. Mozaikovitá epopej s trpkým humorem a s prvky retro stylu se bohužel nevyhnula jisté roztříštěnosti, která výsledné podívané ubírá částečně na atmosféře i na dramatickém tahu. V roli Kvidových rodičů zaujme charismatická dvojice Libuše Šafránková - Ondřej Vetchý a do úlohy slídivého soudruha Šperka byl výtečně obsazen Vladimír Javorský.(oficiální text distributora)
*4/5
CSFD: 79%
Moje hodnocení:
Film se mi hodně líbil. Musím říct, že přesně tyto filmy miluji a jsem na ně vyloženě vysazená. Za mě super provedení a super kombinace herců, vše na jedničku! :)
Jak se líbil film Vám?
E/N

Co děláme ve temnotách

27. května 2017 v 11:04 | Emily Nightmare |  Films
Související obrázek
Spolubydlící Viago, Deacon a Vladislav jsou tři upíři, kteří se jen snaží protlouci se v moderní společnosti od placení nájemného a dodržování rozpisu domácích prací až po snahu dostat pozvání do nočních klubů. Jsou jako kdokoli jiný až na to, že jsou nesmrtelní a musí hodovat na lidské krvi.(oficiální text distributora)
*2/5
CSFD: 75%
Moje hodnocení:
Za mě trošku slabší film, který mě nějak nenadchnul. Sice jsem se v některých částech pousmála, zasmála se, ale podle mě to není film, který plánuji sledovat i v budoucnu. Do paměti se mi nevryje.
Jak se líbil film Vám?
E/N

Růžový kamarád na cesty

25. května 2017 v 0:48 | Emily Nightmare |  Postovnezdarma.cz
Ahoj! :)
Dnešní článek bude opět v jednom duchu. Konečně mám po maturitě a mohu se plně věnovat Vám a blogu! Vybrala jsem si mp3 přehrávač.
Je pravda, že většina lidí tuto metodu - mp3 přehrávačů už zazdila a proto jejich cena prudce klesla, ale pro mě je to věc, která mě baví a mám jí ráda hlavně proto, protože nežere baterku. U mobilu mám problém, že pokud jedu někam na delší cestu a nemám s sebou power banku, musím šetřit baterku a tím pádem méně používat mobil. Při mp3 můžete šetřit baterku mobilu a užít si nerušenou cestu. Odkaz na produkt - ZDE.


Tato mp3ka nemá ovšem jen tak obyčejné řešení. Vybrala jsem si jí hlavně proto, protože na zadní straně - zadečku - má klip. Takže si můžete pohodlně například sportovat a nemít strach, že vám někam mp3jka spadne. Zkoušela jsem na vlastní pěst zátěžový test a při běhu ani při dřepování se mp3jka ani nehnula. Musím říct, že je to opravdu pohodlné a nemusíte myslet na to, jestli vám někam nepoletí.


Protože si myslím, že nemá cenu popisovat vyloženě co na mp3jce najdete, natočila jsem video. Alespoň uvidíte přístroj v akci a jeho vzhled. Je snad dobře vidět obrazovka, byl to docela boj, ale pro příště to třeba vychytám.
Rady k používání MP3:
• Na obrazovce je vidět zesílení zvuku - dlouze podržet a poté když začne ikonka blikat posouvat šipkami hlasitost. Maximální možná je 30.
• Pokud se dostanete do nastavení, můžete zvolit equalizer (natural, pop, rock,.), boční světlo, jazyk (Angličtina, Japonština).
• Názvy písniček nejsou vidět, takže se na obrazovce ukáže jen XXX..


+

Malá
Široký výběr barev
Lze napojit i na repráček
Lehké ovládání
Cena
Nabíjení (Zhruba hodinu - hodinu a půl.)
Výdrž (Jelikož jsem vypínala a zapínala, tak asi jen 2 hodiny.)

-

Příslušenství (MP3 dostanete bez veškerého vybavení - je to zmíněno v popisu, ale mrzí mě, že zde není žádná nabídka vedle → související, která by popřípadě doplnila produkt o nabíječku či sluchátka.)
Výdrž (Jelikož jsem vypínala a zapínala, tak asi jen 2 hodiny.)
Ovládání (Docela vratké prostřední tlačítko, takže se ne úplně příjemně ovládá.)
Nabíječka (Zoufale jsem hledala nabíječku, zkoušela nabíječku na telefon a nešlo to. Naštěstí mám kabel na foťák, takže s tím jsme to společně ukouleli a nabili ji.)
Zasunutí karty (Nejsem důvěřivý člověk a proto tomuto systému moc nevěřím. Je pravda, že pokud chcete kartu vyndat, musíte jí dolovat, ale přeci jen..Karta nemá žádný kryt, nic, co by zabránilo případnému vypadnutí z mp3. Jelikož systém je zasuň a vydoluj, nelíbí se mi ani vyndavání, protože mi přijde, že se karta brzy poškodí.)


Za mě bych si produkt koupila, pokud bych byla vášnivá sportovkyně a potřebovala něco takového ke cvičení, protože co se týče starostí, je to bezstarostné a nemyslíte na to. Pokud si primárně kupujete mp3 na cesty, asi byl volila jinou variantu. Tato vás sice neurazí, ale nenadchne jako sportovce. Za mě dobrá věc a i když jsem vypsala hodně protikladů, myslím si, že jsem všechny překonala a produkt můžu nadále v klidu používat.


American Horror Story - Coven

5. května 2017 v 5:05 | Emily Nightmare |  American Horror Story
Výsledek obrázku pro AHS coven
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
  • Tématem třetí série projektu American Horror Story zvané Coven neboli Sabat, jsou, jak už název napovídá, čarodějnice. Ty v dnešní době zažívají velice krušné časy, vedou totiž boje hned na několika frontách. Už od pradávna stojí proti černošskému Voodoo klanu, jejich řady přitom řídnou kvůli stále mocnějším lovcům čarodějnic a ještě k tomu všemu bojují sami mezi sebou o to, která z nich nahradí slábnoucí Nejvyšší na její pozici. Spojí je hrozba vyhynutí dohromady?(Bohnice05)
*4/5
CSFD:73%
Moje hodnocení:
Musím konstatovat, že Coven je za mě zatím nejslabší, proto dávám o hvězdičku méně. Neříkám, že se mi nelíbiil. Děsně se mi líbila láska mladého páru. Návrat od kmotřičky smrti, to všechno, ale za mě je to bohužel slabší série než předchozí. Za to si ale myslím, že čtyřka se vrací opět do normálu!:)
Jak se líbil film Vám?
E/N

American Horror Story - Asylum

3. května 2017 v 5:40 | Emily Nightmare |  American Horror Story
Výsledek obrázku pro AHS asylum
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
  • Příběh se odehrává v roce 1964 v Briarcliffu, ústavu pro duševně choré zločince. Zde vládně pevnou rukou sestra Jude (Jessica Lange), společně se zakladatelem instituce, Monsignorem Timothy Howardem (Joseph Fiennes) a jejich podřízená, sestra Mary (Lily Rabe). Lečbou pacientů v Briarcliffu je pověřený psychiatr Dr. Oliver Thredson (Zachary Quinto) a sadistický vědec Dr. Arthur Arden (James Cromwell). Do ústavu se pod falešnou záminkou dostává novinářka Lana Wintersová (Sarah Paulson), aby napsala článek o údajném seriovém vrahovi, který měl být do Briarcliffu převezen. Lana ale ke své smůle odhalí mnohem závažnější události a záhady, které se v ústavu odehrávají, což by jí mohlo být osudné.(Hannibal92)
*5/5
CSFD: 88%
Moje hodnocení:
Druhá série. Moje milovaná psychiatrická léčebna. Musím řícr, že výběr lokalit je vážně výborný a skvostný. Prvně hrůzostrašný dům, podruhé asylum..naprostá nádhera. Stejně jako první série mě druhá nadchnula a vyrazila dech. Opět tam bylo tolik propletených příběhů, že jste se neměli šanci nudit. Sex, strach, láska. To všechno AHS poctivě splňuje!
Jak se líbil film Vám?
E/N

American Horror Story - Murder House

1. května 2017 v 9:30 | Emily Nightmare |  American Horror Story
Výsledek obrázku pro murder house AHS(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
  • Od tvůrců Glee a Plastické chirurgie s. r. o. přichází nový kontroverzní počin s názvem American Horror Story. Tato podívaná nás zavede na předměstí L. A. do domu, ve kterém se událo několik záhadných úmrtí.
    Děj seriálu sleduje rodinku z Bostonu, procházející si těžkou krizí. Aby rodina krizi zažehnala, přestěhují se právě do tohoto domu se záhadnou historií, kde chtějí začít nový život. Problémy však stále přetrvávají a navíc tajemná moc domu začne ovlivňovat obyvatele a jejich životy nevybíravým způsobem.(Vojt@P)
*5/5
CSFD: 83%
Moje hodnocení:
Jak řeknu asi u každé série tohoto seriálu. Myslím si, že v tomto seriálu najdete naprosto vše a proto je tento seriál tak milovaný. Musím říct, že nejvíce mě zasahovala láska mladého páru a Miora. Opravdu dokonalá série! Murder House byl opravdu výborný začátek, jak předvést na trh opravdu kvalitně zpracovaný seriál! Už od první chvíle jsem věděla, že tomu propadnu. Během asi dvou dnů jsem zkoukla celou první sérii a chystala se na druhou. Musím konstatovat, že tahle série vás opravdu zachytí za srdce!:)


Jak se líbil film Vám?
E/N