Červenec 2017

Tajný život včel

31. července 2017 v 12:36 | Emily Nightmare |  Films
Výsledek obrázku pro Tajný život včel

Queen Latifah a Dakota Fanning vévodí hereckému obsazení amerického dramatického filmu o rodině, nezávislosti a síle lásky. Čtrnáctiletá Lily na útěku před tvrdým otcem nachází láskyplné útočiště u tří sester Boatwrightových, jež chovají včely.
Queen Latifah a Dakota Fanning vévodí hvězdnému hereckému obsazení amerického dramatu o rodině, nezávislosti a síle lásky, který byl natočen podle uznávaného bestselleru. Čtrnáctiletá Lily Owensová (Dakota Fanning), ve snaze uniknout tvrdému, věčně rozzlobenému otci a vyrovnat se s tragickou smrtí své matky, uteče s afroamerickou chůvou, hospodyní a jedinou přítelkyní Rosaleen (Jennifer Hudson) do Tiburonu v Jižní Karolíně. Tam jí poskytnou přístřeší tři nezávislé sestry Boatwrightovy (Queen Latifah, Alicia Keys a Sophie Okoned), které se samy starají o rodinné včelařství. Lily u nich konečně poznává život naplněný láskou, je zahrnována nečekanou laskavostí a hlubokou spiritualitou jedinečně nadaných žen a s každou z nich si vytváří pevné pouto. Někdy totiž člověk musí nejdřív domov opustit, aby ho mohl skutečně nalézt.(HBO Europe)

*5/5
CSFD: 76%
Moje hodnocení:
Wow, wow, wow. Tečka. Asi nemam kloudně co dál říct. Čekala jsem to, co jsem dostala. Super nášup filmu, který mě bavil, zaujal, dojal a překvapil. Je pravda, že z části je dost naivní, ale v téhle situaci to docela přehlížím. Za mě na jedničku!Jak se líbil film Vám?
E/N

Zůstaň se mnou

29. července 2017 v 7:35 | Emily Nightmare |  Films
Výsledek obrázku pro Zůstaň se mnou
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)

Sedmnáctiletá Mia má všechno, o čem kdy snila - úžasnou rodinu, milujícího přítele a právě ji přijali na prestižní hudební školu. Stojí však před vážným životním rozhodnutím - bude následovat svůj sen o kariéře violoncellistky nebo dá přednost své lásce a zůstane s milovaným Adamem? V jedno zimní ráno se však všechno změní - Mia ztratí milované rodiče i bratra. Najednou vidí samu sebe, jak leží na nemocniční posteli napojena na přístroje a před očima se jí odvíjí celý život. Vidí všechny své blízké a hlavně Adama, prosícího, aby se vrátila k němu. Včera řešila svou budoucnost, dnes stojí před jedinou osudovou otázkou: Zůstanu?(Forum Film CZ)

*4/5
CSFD: 67%
Moje hodnocení:
Bála jsem se, abych se zase nezklamala. Za mě opravdu bezvadný film, u kterého mi ukápla nejedna slza. Za mě opravdu bravůrní kousek, který se povedl zachytit. Herecké role, naprostá bomba! Jedna z naivnějších amerických filmů, ale srdcovek!


Jak se líbil film Vám?
E/N

Polární expres

27. července 2017 v 3:21 | Emily Nightmare |  Films
Výsledek obrázku pro Polární expres
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)

Otevři oči a naskoč! Čeká tě jízda tvého života. Je Štědrý večer, pravý čas na dobrodružství. A tebe čeká v podobě cesty, která se kroutí nahoru a dolů horami, klouže po ledových pláních a šplhá přes závratně vysoké mosty. Vítej na palubě polárního expresu, kde je během cesty podávána horká čokoláda rozvernými číšníky a dobrodružství čeká v každém vagónu. Režisér Robert Zemeckis vytvořil s pomocí hlasu Toma Hankse opravdovou vánoční klasiku. Společně vás zavedou do světa kouzelné animace. "Vidět, znamená uvěřit", tvrdí záhadný tulák, který tě doprovází na této fantastické cestě. Uvidíš skutečné zázraky" Vlak je připraven, tak neváhej a nastup!(Warner Bros. CZ)

*3/5
CSFD: 65%
Moje hodnocení:
Nevím proč, ale tahle pohádla se mi líbila napůl. Nemohla jsem se dokopat k tomu pustit si jí znovu. Na jednu stranu se mi děsně líbí to prostředí, celkově ta naivita a to zpracování, ale protože jsem zatvrzelá proti Santovi, asi mě to nějak moc nenadchnulo. Za mě pěkný film, ale víckrát asi ne.


Jak se líbil film Vám?
E/N

Dům smrti 2

25. července 2017 v 7:14 | Emily Nightmare |  Films
Výsledek obrázku pro Dům smrti film
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)

Odloučeného univerzitního kampusu se zmocňuje šířící se zombie nákaza. Ve snaze zastavit šíření nákazy a skoncovat se zombie morem přichází tajná vládní služba, aby našla Patient Zero (Nultého pacienta), původního zombieho, od nějž se nákaza začala šířit, a vytvořila protilátku. Po příchodu do kampusu zjišťují agenti Alex (Emmanuelle Vaugierová) a Ellis (Ed Quinn), že celá univerzita je úplně zamořená! Alex a Ellis se vrhají do monstrózní bitvy se zombie a docházejí k odhalení, že někteří z jejich kolegů mají vlastní plány se zombie DNA...(oficiální text distributora)

*2/5
CSFD: 37%
Moje hodnocení:
Ani jsem nevěděla, že se dívám na dvojku. Na filmu bylo napsáno první díl a absolutně jiný rok. No co se dá dělat. Film se mi i přes to nelíbil, přišel mi podivný a za mě prostě nuda. Asi už nikdy víc.

Jak se líbil film Vám?
E/N

Duch podzemí

23. července 2017 v 9:02 | Emily Nightmare |  Films
Výsledek obrázku pro Duch podzemí
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)

V podzemí, v oblasti hranic Mexika, se skrývá nebezpečí, které je horší než smrt. Čtveřice přátel chce prozkoumat podzemní labyrint, ale postupně se jeden po druhém stává kořistí přízraků. Jak z toho pekla ven?(oficiální text distributora)

*2/5
CSFD: 15% - 94. nejhorší film
Moje hodnocení:
Tady jsem na rozpacích stejně jako u Nční můry. Řekla bych 2,5 hvězdy. Za mě byl děj docela dobře vymyšlen, byl docela zajímavý, ačkoli bylo katastrofické zpracování, děj mě tak zaujal, že jsem film musela na druhý dech dokouknout. Za mě po stránce dějové v pohodě, zpracování duchů a podobně byla katastrofa.Jak se líbil film Vám?
E/N

(Ne)zadaní

21. července 2017 v 5:18 | Emily Nightmare |  Films
Související obrázek

Poté, co Mikeyho manželka požádá o rozvod, jeho kamarádi Jason a Daniel mu slíbí, že zůstanou svobodní spolu s ním. Není nic jednoduššího a lepšího, než svobodný a nespoutaný život. Původní plán najít si někoho na nezávazný postelový aerobik se zkomplikuje, když si Mikey začne hledat náhradu za svou ženu a Jason s Danielem se zamilují. Ani jeden to ale nemůže přiznat, protože by porušil slib. Kamarádi jsou důležitější než holky, nebo ne?(Blue Sky Film)

*3/5
CSFD: 60%
Moje hodnocení:
Asi jsem nějakým způsobem rozmazlená a laciným rohlíkem mě moc lidí neobalamutí. Za mě film průměrné americké komedie. Je pravda, že lovestory je tady opravdu silná, takže je to jedna z těch "lepších" zamilovaných. Jinak žádný zázrak.
Jak se líbil film Vám?
E/N

Noční můra

19. července 2017 v 6:49 | Emily Nightmare |  Films
Výsledek obrázku pro Noční můra 2006 film

Joannu Mills (Sarah Michelle Gellar) pronásledují děsivé vize o brutální vraždě mladé ženy zavražděné neznámým mužem. Některá tajemství však nelze pohřbít, přízraky nikdy nezemřou a vrahem může být i ona sama.(oficiální text distributora)

*2/5
CSFD: 48%
Moje hodnocení:
Čekala jsem od toho víc. Je pravda, že tady je to tak na 2,5 hvězdy, ale dávám dva. Na mě byl film tak nějak moc naivní, zvláštní, nevím, prostě mi přímo nesedl. Za mě docela nuda, nebavil mě.
Jak se líbil film Vám?
E/N

Manžel na hodinu

17. července 2017 v 7:41 | Emily Nightmare |  Films
Výsledek obrázku pro Manžel na hodinu
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)

Milanův vztah k doktorce Elišce (Eva Holubová) se slibně vyvíjí, a když se jí už Milan konečně odhodlá požádat o ruku, vypadá to, že svatbě nic nestojí cestě. Teda kromě jedné malé "drobnosti" - Milan je stále ženatý se Slovenkou Jankou (Zdena Studenková), matkou Kryštofa, se kterou se před lety jaksi zapomněl rozvést! Kromě Milanových lapálií je tu ještě další problém - návrat čtveřice k hraní vodního póla se moc nedaří. Zůstali jen tři... a to je sakra málo... Aby zachránili partu a vytáhli kamaráda Jakuba z depresí, rozhodne se Kryštof přivést do bazénu aquabely, se kterými chce natrénovat vystoupení. Honza z Kryštofova plánu zpočátku příliš nadšený není, ale posléze s vidinou záchrany kamaráda (a možnosti být v přítomnosti krásných aquabel) se všichni pustí do přípravy vystoupení s názvem "Hodinový manžel"...(Bohemia MP)

*3/5
CSFD: 44%
Moje hodnocení:
Popravdě jsem čekala nějakou větší srandu. O tom, jak se to neustále nafukovalo jsem myslela že to bude bomba, ale skutek utekl. Sice jsem se pobavila, nebyl to propadák, ale za mě nic moc zárak.
Jak se líbil film Vám?
E/N

A máte nás, holky, v hrsti

15. července 2017 v 10:00 | Emily Nightmare |  Films
Výsledek obrázku pro A máte nás, holky, v hrsti

Dvě manželské dvojice - Tonda s Marií a Honza s Evou - žijí v jednom domě a přátelsky se stýkají. V rodině Tondy a Marie je muž tím, kdo se domácnosti vůbec nevěnuje, ženě nepomáhá, čte si noviny, povaluje se v křesle a dívá se na televizi. Marie vaří, pere, uklízí. U druhé dvojice je to právě naopak. Honza je hospodyňka, jeho žena Eva je tím až znechucena. I Tonda mu vyčítá, že je špatným příkladem pro všechny muže v domě. Jednoho dne Eva způsobí, že se Honza zraní, a tak je Eva nucena převzít všechnu práci v domácnosti. Ukáže se, že si s tím neví rady. I mezi Tondou a Marií dojde k zásadnímu rozhovoru, Marie se rozhodne, že Tondu předělá. Přestane se chovat jako ušlápnutá hospodyňka a přinutí Tondu k práci v domácnosti. Situace se vyhrotí při společném posezení v restauraci, kdy se ve hře na pravdu mnohé odhalí...(Česká televize)

*4/5
CSFD: 55%
Moje hodnocení:
Za mě pohodová komedie, která mě pobavila. Je vidět, jak obrovské dokážou být rozdíly v rodinách, ale přesto když se plánuje změna, nakonec se vrátí vše do starých kolejí. Super komedie, co mě pobavila a já se nenudila! :)
Jak se líbil film Vám?
E/N

Jak se naučit švédsky

13. července 2017 v 13:26 | Emily Nightmare |  Films
Související obrázek

Hlavní hrdinka má jet na abiturientský sraz a protože se ostýchá prozradit, že je stále osamělá a neprovdaná, vymyslí si, že jejím manželem byl Švéd, který přijel do Čech na montáže a že náhle zemřel. Dotěrné zvědavé spolužačky se snaží odbýt fotografií "manžela" s jeho kolegy z novinového článku, kde náhodně ukáže jednoho muže. Jaké překvapení zažijí spolužačky a jaký úlek ona sama, když se dotyčný čerstvý nebožtík náhle objeví v lázních, kde se koná inkriminovaný abiturientský sraz! A nejen že je živý, dokonce podezřele dobře mluví česky...(Candida)

*4/5
CSFD: 63%
Moje hodnocení:
Ačkoli je film opravdu hodně krátký - 40 minut, musím říct, že byl opravdu naplněn, vyloženě nabušen dějem a hodně se povedl. Škoda, že už těchto komedií tolik není. Člověk se u nich hodně pobaví, i když nejsou zrovna nejnovější. Svým způsobem ale stále aktuální!
Jak se líbil film Vám?
E/N