Films

The Gracefield incident

Včera v 8:11 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro The Gracefield incident
Po strate očakávaného bábätka sa Matthew s manželkou Jessicou a štyrmi kamarátmi vyberie na chatu svojho šéfa. Ten má v lesoch luxusné sídlo, ktoré si postavil preto, lebo je posadnutý lovom Bigfoota. To je pre partiu k smiechu, ale už počas prvej noci sa presvedčia, že s lesom, ktorý obklopuje Gracefield, niečo nie je v poriadku a ich životy sú v ohrození.(Marceloo)

*2/5
CSFD: 43%
Moje hodnocení:
Tento film mě tedy rozhodně neohromil. Přišel mi takový přímo ňoumovský a zajímavě natočený. Scény dost předpovídatelné a je tu mnoho lekaček, což mi přijde naprosto zbytečné.

Jak se líbil film Vám?
E/N

Hellion

Pondělí v 8:34 | Emily Nightmare
Související obrázek
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
Bratři Wes a Jacob žijí jen s otcem. Starší z nich, třináctiletý Jacob je kromě posedlosti heavy-metalem a motokrosem také průšvihář, jehož vandalské excesy zvednou ze židle nejednoho úředníka. Vše se dá vyžehlit až do té doby, kdy sociálka rozhodne, že Jacobovo chování negativně ovlivňuje mladšího bratra Wese a rozhodne, že Wes musí do opatrovnictví k tetě Pam. Otec obou chlapců Hollis, který se nikdy nevzpamatoval z odchodu manželky, syny miluje, ale více než výchova mu jde věčné zapíjení žalu. Jacob i Hollis se musí vzpamatovat a udělat vše proto, aby dostali malého Wese zpátky.(Cinemax)
*5/5
CSFD: 52%
Moje hodnocení:
Skvělý film, ačkoli hodně smutný. Příběh necelé rodiny a toho, že ne všechno může zvládnout jeden muž se svými dětmi. Jaká je bezmoc a jak lehce přijít o svoje děti. Příběh, který trhne za srdce. Za mě super, slzička ukápla.
Jak se líbil film Vám?
E/N

Awaken the shadowman

Sobota v 11:30 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro awaken the shadowman
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
Dvaja bratia sa po dlhých rokoch musia spojiť, pretože ich matka sa stratila. Ich vzťahy nie sú najlepšie, ale túžba po nájdení je silnejšia, než všetci démoni.(Marceloo)
*2/5
CSFD: 31%
Moje hodnocení:
Zezačátku naprosto typický americký film. Dobrý náběh, ale postupem času děs, děs, děs. Vlastně konec je takový, řekla bych že skoro až odfláknutý a to mě docela zamrzelo. Do poloviny super, potom už nic moc.
Jak se líbil film Vám?
E/N

Uteč

11. ledna 2018 v 7:46 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Uteč
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
Co na tom, že Rose (Allison Williams) je bílá jako stěna a Chris (Daniel Kaluuya) černý jako noc? Žijeme přece v jednadvacátém století, kdy je boj proti rasové nesnášenlivosti přece už dávno dobojovaný a na smíšené páry se skrz prsty nedíváme. Minimálně Roseini rodiče Missy a Dean jsou na Chrise od prvního momentu nesmírně milí. Vadí jim snad jen to, že si přítel jejich dcery tu a tam zapálí, ale to s barvou kůže přece nesouvisí. Psycholožka Missy dokonce Chrisovi nabídne, že ho jeho zlozvyku zbaví pomocí hypnózy. Byl by to ráj na Zemi, kdyby se dva zdejší černošští zaměstnanci nechovali tak podivně. A kdyby se zvláštně neprojevoval i další muž černé pleti, který během víkendu dorazí na návštěvu. Náznaků, že všechno není v úplném pořádku, postupně přibývá, a Chris se rozhodne vzít nohy na ramena. To, co následuje, překoná jeho nejčernější noční můry a všem divákům v kinosále připraví naprosto nečekaný a nezapomenutelný zážitek.(CinemArt)
*4/5
CSFD: 75%
Moje hodnocení:
Od začátku jsem byla nabuzená na tento film. Ačkoli jsem zezačátku takový zvrat nečekala, byla jsem příjemně překvapena. Sice konec je trošku američtějčší, ale i tak se povedl a bavil mě. Za mě oddechovka, kna večer u vínka :)
Jak se líbil film Vám?
E/N

Tajemství smrti slečny Neznámé

9. ledna 2018 v 4:42 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Tajemství smrti slečny Neznámé
Otec a syn, oba koroneři, jsou vtaženi do komplexní záhady, v níž mají za úkol identifikovat mrtvolu mladé ženy, která měla očividně hodně temné tajemství.(Filmbox)
*2/5
CSFD: 74%
Moje hodnocení:
Zezačátku jsem se těšila na to, jaka to bude bomba. Je pravda, že film je kvalitně natočený, ale dost mě zklamal. Nalákal mě na super náběh filmu a pak mě děsně zklamal. Takže za mě nízké hodnocení.
Jak se líbil film Vám?
E/N

Moje sestra vlkodlak 2

7. ledna 2018 v 10:15 | Emily Nightmare
Související obrázek
Brigitte se nakazila lykantropií od své sestry Ginger, o niž se dříve starala. Tato nemoc ji sžírá zevnitř nejen tělesně, ale především duševně. Jejímu zdraví také neprospěje, že ji zavřeli do léčebny drogově závislých kvůli detoxikaci, protože lék, jenž jí jediný pomáhá oddálit hrůznou přeměnu ve vraždící monstrum považují za drogu. A k tomu ji pronásleduje i jiná krvežíznivá bestie za ne zrovna neobvyklým účelem...(oficiální text distributora)
*3/5
CSFD: 59%
Moje hodnocení:
Druhý díl je sice dobrý, ale řekla bych že slabší. Celkově je to zase zbytečné natahování. Asi bych si vystačila s jedničkou a byla bych spokojená. Dvojka je spíš dodatkem. Ani nechci vědět, co bude ve třetím dílu. Předpokládám, že budu ještě zklamanější než ted. Někdy je prostě dobré v nejlepším přestat.
Jak se líbil film Vám?
E/N

Moje sestra vlkodlak 1

5. ledna 2018 v 19:58 | Emily Nightmare
Související obrázek
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)

Krev, mrtvoly a okultní vědy. Ginger a její sestra Brigitte jsou ty největší kamarádky a mají opravdu dost neobvyklé záliby. Střední škola, biologie, rodiče, randění - to všechno je pro ně dokonalá nuda. Blíží se úplněk. Šestnáctiletá Ginger má svou první menstruaci a jednoho večera se domů vrátí pokousána po celém těle. Co se stalo vědí obě dvě. Temný noční přízrak nemohl být nikdo jiný než vlkodlak. Dívka se pomalu a jistě mění v krvelačnou bestii. Město plní strach a v ulicích přibývají roztrhané mrtvoly zvířat i lidí. Vlčí přirozenost nabývá vrchu s každou přibývající nocí, po které se Ginger probouzí s chutí krve v ústech, a je jasné, že za chvíli bude jakýkoliv vztah i k vlastní sestře dalekou minulostí. Zůstane jen hlad...(oficiální text distributora)
*4/5
CSFD: 60%
Moje hodnocení:
Ačkoli jde o starší snímek, film se mi líbil. Sice nepatřím mezi fanoušky vlkodlaků, ale za mě to byl hezky zpracovaný film, který měl hlavu a patu. Přišlo mi, že byla vyloženě naplněna každá minuta filmu, takže jsem neměla ani čas se nudit. Za mě film je toto film, co patří mezi ty lepší.
Jak se líbil film Vám?
E/N

Lék na život

17. prosince 2017 v 17:12 | Emily Nightmare
Související obrázek
Jak už to tak často bývá, dramatické události začínají většinou velmi nenápadně. Mladý a ambiciózní manažer Lockhart (Dane DeHaan) dostane od nadřízených jednoduchý úkol. Přivézt ze sanatoria pana Pembrokea, nepostradatelnou hlavu jejich společnosti. Léčebna, kam se před časem uchýlil a podle posledního odeslaného dopisu se z ní ani nechce jen tak rychle vrátit, se nachází v zastrčeném koutě švýcarských Alp. Její personál zde poskytuje životem a prací vyčerpaným boháčům speciální očistnou léčbu. Ale nabízené zázračné procedury možná nejsou tak úplně běžné a pobyt zde až tak úplně dobrovolný...(CinemArt)
*5/5
CSFD: 65%
Moje hodnocení:
NAPROSTO DOKONALÉ!!! Za mě tento film naprosto úžasný. Úplně jsem si ho zamilovala! Za mě, akočli má pár menších detailních chybiček, za mě je to prostě srdovka. To prostředí? Jakože halo? Naprotá paráda, která mě ohromila a rozhodně se spol nevidíme naposled!
Jak se líbil film Vám?
E/N

Prokletý ostrov

15. prosince 2017 v 12:00 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Prokletý ostrov
Detektiva Teddyho Danielse (Di Caprio) a jeho kolegu Chucka Auleho (Mark Ruffalo) přivedlo na prokletý ostrov Shutter pátrání po šílené vražedkyni jménem Rachel Solando (Emily Mortimer), která zmizela ze své cely ve vězeňské psychiatrické léčebně Ashecliffe a kdesi se úspěšně skrývá. Píše se rok 1954 a Amerika se dosud nevzpamatovala z následků Druhé světové války a navíc přežívá v permanentní paranoii domnělého i skutečného komunistického ohrožení. Daniels je učebnicovou obětí téhle doby. Válečný veterán stále vzpomíná na prožité hrůzy a navíc se musí vyrovnat se smrtí manželky. Až by se dalo sarkasticky říct, že v rámci vyšetřování dorazil na správné místo. Jenže na tomhle ostrově něco smrdí a zkušený detektiv to instinktivně vycítí. Například je přesvědčený o tom, že léčebné metody, které zdejší lékaři vedení doktorem Johnem Cawleym (Ben Kingsley) aplikují na pacienty, nejsou zcela v souladu s Hippokratovou přísahou. Druhou stranou mince je ale otázka detektivovy příčetnosti, jež je vlivem traumatických prožitků z minulosti a poměrně děsivé a skličující přítomnosti vystavována čím dál větším otřesům.(oficiální text distributora)
*5/5
CSFD: 88% -73. nejlepší film, 32. nejoblíbenější
Moje hodnocení:
Lásko, lásko, lásko! Za mě naprosto dokonalý film, který Vás dokáže naprosto zamotat. Konec je dá se říct na domyšlení, podle posledních slov. Za mě naprosto dokonalý film, který se povedl. Skvělá volba pro Leonarda, kde se opravdu velmi dobře prosadil a ukázal, co v něm je!
Jak se líbil film Vám?
E/N

Limonádový Joe aneb Koňská opera

13. prosince 2017 v 17:15 | Emily Nightmare
Související obrázek
Jedna z nejslavnějších a nejoblíbenějších českých filmových komedií, kde správní muži pijí pouze kolalokovu lihuprostou limonádu a zákon má podobu pistolníka, vybaveného přesnou muškou, zářivým úsměvem a lahodným tenorem.
V Trigger Whisky Saloonu, který stojí v malém městečku Stetson City kdesi na Divokém západě, se strhne rvačka. Majitel podniku Doug Badman uklidní rozvášněné pistolníky vystoupením "famósní arizonské pěnice" Tornado Lou, která zazpívá píseň o šampiónu svého srdce. Ve chvíli, kdy se pistolník Grimpo chystá vypít svého oblíbeného "supercloumáka", objeví se v saloonu pan Goodman s dcerou Winnifred, kteří se snaží pomocí letáků a písně odvrátit pistolníky od pití alkoholických nápojů. Jedinou odpovědí jim jsou urážky.
Tu se však v saloonu objeví sličný kovboj v bělostném oděvu a poručí si sklenici kolalokovy limonády. Potom hravě donutí Grimpa, aby se omluvil půvabné Winifred a než odjede, stačí ještě zlikvidovat bandu bankovních lupičů a probudit v srdcích Winnifred i Tornado Lou hlubokou lásku. Zanedlouho se Trigger Whisky Saloon ocitne na pokraji bankrotu, protože pistolníci popíjejí kolalokovu limonádu v sousedství, kde pan Goodman otevřel nealkoholický bar. Jenže na scéně se objeví Badmanův bratr Horác, padouch známý pod jménem Hogofogo. Ten přetáhne pistolníky zpět k whisky a zmocní se Winnifred. Limonádový Joe vše vidí díky zrcadlení vzduchu, tzv. Fata Morganě, a dívku zachrání. Vyzná jí lásku a pak se vydá zachránit podnik jejího otce před zánikem. Hravě si poradí s pistolníky, ale podlehne zákeřné léčce, kdy je mu ve sklenici kolalokovy limonády podstrčena lihovina. Kdo se však posupně směje, směje se předčasně, protože ani takové drobnosti, jako je dvojitý průstřel srdce, nemohou bělostného hrdinu rozházet.(oficiální text distributora)
*3/5
CSFD: 86% - 140. nejlepší film
Moje hodnocení:
Na tenhle film jsem se koukla spíš z nostalgie, protože bych ho nerada vynechala ve svém filmovém deníčku. Z mé strany se mi tento žánr moc nelíbí - western - ačkoli je to komedie, za mě prostě westerny ne. Je to trochu křivé obvinění, ale bohužel je to tak. Jinak film dobře zpracovaný, změny barvy mě trošku děsily ale nakonec jsem to zvládla dokoukat do konce. Co oceňuji a poznala jsem - místo natáčení Lom Amerika! Za mě velmi dokonalá lokalita.
Jak se líbil film Vám?
E/N

Havenhurst

11. prosince 2017 v 11:12 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Havenhurst
Po predčasnom prepustení z nápravného zariadenia musí Jackie (Julie Benz) striktne dodržiavať určité pravidlá. Životný reštart dospelej ženy je spojený s novou prácou barmanky, ale i spoločnými sedeniami s bývalými trestancami. Avšak nič z toho neovplyvní jej budúcnosť tak, ako nasťahovanie sa do apartmánu v staršom gotickom hoteli. Ten vo svojich útrobách totiž skrýva veľké temné tajomstvo.(*CARNIFEX*)
*3/5
CSFD: 54%
Moje hodnocení:
Že by mě to chytlo za srdíčko? Ani moc ne. Průměrný film, který za mě není žádná pecka, ale zase žádný vopruz. Některé scény jsou hodně předvídatelné, ale to už se dá u samotného filmu tak nějak čekat. Ale my už se asi spolu neuvidíme.
Jak se líbil film Vám?
E/N

Pátek není svátek

9. prosince 2017 v 10:10 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Pátek není svátek
Česká filmová komedie o obyčejných dnech jedné obyčejné rodiny Novákových, o zmatcích kolem shánění a klikaté cestě zmoudření...(oficiální text distributora)
*4/5
CSFD: 60%
Moje hodnocení:
Za mě opět jedna lepší česká komedie, která mě docela rozesmála. Více takových českých komediích bych brala v televizi. Málo kdy chytnu nějakou starší českou komedii jako jsou například tyto. Je mi jasné, že nejlepší české trhnou čas okolo osmé, ale vůbec bych se nezlobila, kdyby během odpoledne nebo k večeru běželo něco obdobného. Obzvlášť miluji, když ve starších snímcích vidíte ještě starou Prahu. Naprosto úžasné záběry.
Jak se líbil film Vám?
E/N

Noční autobus

7. prosince 2017 v 16:46 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Noční autobus film
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
Radovánky v Mexiku byly fajn, ale bujarý dívčí prázdninový víkend skončil a nadešel čas vrátit se domů. Proto také nyní Jules (Cameron Goodmanová) a Mel (Peyton Listová) stojí promáčené deštěm na téměř liduprázdném, do tmy se halícím letišti. A to někomu, kdy by se rád ke své rodině dostal živý a zdravý, navíc když je ten někdo dvojice velmi pohledných slečen, rozhodně nepřijde jako nejbezpečnější místo k přenocování. A jelikož nikde nejsou ani taxíky, rozhodnou se dívky ještě s několika dalšími spolucestujícími přijmout lákavou nabídku na první pohled sympatického a neškodného řidiče transportního minibusu, který je ochoten všechny opozdilce odvézt blíže k městu. To, že někdo vypadá neškodný, ale neznamená, že je takový i ve skutečnosti. A stejně tak není nikde psáno, že noc, která začala obyčejně, musí nutně i obyčejně skončit. Tenhle spoj totiž míří přímo do pekla v děsivém americkém autorském thrilleru Edwarda Andersona z roku 2008.(oficiální text distributora)
*3/5
CSFD: 51%
Moje hodnocení:
Až na některé zázračné kousky, kde byl vrah superhrdinou a spolu dalších takových pár zajímavých scének. No, jinak docela dobrý film, konec nebyl až úplnou hovadinou, jako si ve posledních kouscích stěžuji. Takže za mě docela pohodový film, mohl být o něco lepší, kdyby se z filmu nestalo toto.
Jak se líbil film Vám?
E/N

PragueNight

5. prosince 2017 v 6:05 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro PragueNight
*5/5
CSFD: 61%
Moje hodnocení:
Ačkoli je film amatérsky zpracovaný, musím dát velký palec nahoru, protože tento film opravdu stojí za to. Je pravda, že spoustu věcí se dočtete nebo jste se dozvěděli už dávno před tímto snímkem. Já o tomto podsvětí Prahy neměla ani ponětí a dostala jsem tento film na doporučení. Za mě opravdu dobrá práce.
Jak se líbil film Vám?
E/N

Perfect sisters

3. prosince 2017 v 10:10 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Perfect sisters
Dvě sestry jsou už unaveny matčiným alkoholismem a jejími zálety, tak vymyslí plán, jak ji zabít.(rialilly)
*4/5
CSFD: 62%
Moje hodnocení:
Pokud si představíte, že toto dokázely vymyslet dvě malé dívky v reálném světě, stojí mi chloupky na rukou. Malé, ale přesto dokázaly vymyslet jak matku zabít. Za mě vpovedený film, s dobrým zpracováním a silným příběhem, kdy je těžké nevcítit se do role děvčat!
Jak se líbil film Vám?
E/N
 
 

Reklama