Films

Ray

12. září 2017 v 12:55 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Ray film
Jestliže lze život chápat jako souhrn jeho jednotlivých částí, pak příběh Ray Charlese je možno považovat za souhrn osobních vzestupů a pádů v průběhu dlouhé a slávou ověnčené kariéry ve světě hudby. Ray zažil bolest i osobní tragédie. Množství jeho hudebních stylů (jazz, rhytm & blues, rock-and-roll, gospel, country & western) je sledem a souhrnem celistvé inspirativní cesty génia s jedinečnou vizí, génia, který světu daroval možnost zcela nového způsobu vnímání hudby. RAY je dosud nevyprávěný příběh dramatického osudu americké hudební legendy, jehož vzniku předcházel patnáctiletý sběr materiálu a sledování Rayovy tvorby uznávaným filmařem Taylorem Hackfordem.

S hercem Jamiem Foxxem v titulní roli prožíváme šíři a autentičnost Rayova osudu v jeho nejvýbušnějším období. Všechno začalo v okamžiku, kdy černý slepý teenager sám nastoupil do floridského autobusu a cestoval přes Státy, aby svůj styl vybrousil na jazzové scéně v Seattlu. Od Rayových počátečních bojů o to, aby se s ním zacházelo tak, jak si zaslouží, a aby mohl jít svou cestou, přes jeho objevení společností Atlantic Records a bleskový vzestup ke globální popularitě, přes boj s drogovou závislostí a vyrovnávání se s milostnými vzplanutími nás vyprávění vede zpět až do dětství. Než se stal jedním z největších hudebních idolů své generace, musel se vyrovnat s pátým rokem svého života, kdy se utopil jeho bratr George a on začal ztrácet svůj zrak. Byla to doba, která nesmazatelně ovlivnila hloubku Rayových citů a probudila v něm onu nesmrtelnou hudbu.

Film není jen pietní poctou idolu jazzmanů, ale je především filmovou lahůdkou, která sklidila ovace kritiky a která pravděpodobně postoupí do závěrečného boje o ceny Americké filmové akademie.(oficiální text distributora)
CSFD: 84%
Moje hodnocení:
U tohoto filmu mi nezůstalo oko suché. Za mě super natočený film, který vás rozhodně dojme a chytí za srdíčko. Pokud se zajímáte o hudbu nebo chcete strávit odpoledne nějakým zajímavým filmem, doporučuji tento.
Jak se líbil film Vám?
E/N

Vlk z Wall Street

10. září 2017 v 8:50 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Vlk z Wall Street
Film Vlk z Wall Street přináší podívanou z doby, kdy na Wall Street vládla pravidla Divokého Západu. Jen místo pistolníků na koních se tu prohánějí jachty a nahé blondýny a místo prachu nad prérií víří vzduchem bankovky. Někdy dokázal vydělat i 12 milionů dolarů za pouhé tři minuty. A peníze uměl také pěkně roztáčet. V jeho kancelářích běžně defilovala nahá dívčí dechovka, šňupaly se velehory kokainu, pořádaly se závody v házení trpaslíky, opice jezdily na kolečkových bruslích a se svou ženou souložil na matraci ze samých bankovek. Když mu v Londýně na večírku došly drogy, vzbudil svou newyorskou sekretářku, aby mu je poslala soukromým tryskáčem. Po každém velkém mejdanu ale přichází i odpovídající kocovina. Zvlášť, pokud kouzlení s akciemi je více než jen kreativní. FBI vás pak chce zatknout a mnoho dalších se chce pomstít.(Bontonfilm CZ)
*5/5
CSFD: 83% - 57. nejoblíbenější film
Moje hodnocení:
Zazačátku jsem se hodně bála, abymě film vůbec bavil, protože tři hodiny u filmu? To nevydržím u každého. Musím říct, že film ani můj oblíbenec mě nezradil. Jeden z nejlepších filmů co jsem viděla, jsem naprosto odvařená z tohoto filmu. Za mě bezva!
Jak se líbil film Vám?
E/N

Vraždy podle abecedy

8. září 2017 v 6:45 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro vraždy podle abecedy film
The Alphabet Killer je natočen na základě skutečných vražd takzvaného Abecedního zabijáka v osmdesátých letech devatenáctého století. Megan Peige je policistka, která všechen čas věnuje své práci a následkem toho se u ní objeví schizofrenie, porucha, kterou trpí déle než 6 měsíců, zahrnující i jeden měsíc kdy se u ní začnou objevovat typické syndromy jako jsou iluze, halucinace, zmatená řeč, zmatenost nebo katonický stav. Meganina posedlost vede k jejímu zhroucení a vyvrcholí rvačkou při jejím pobytu v nemocnici. Nakonec ztrácí svého snoubence Kennetha a svoji práci. O dva roky později Megan znovu pracuje, tentokrát jako poradce ale její víceméně normální život skončí, když je nalezena další mrtvá dívka. Megan se pokuší najít vraha ať už za pomocí policie a nebo bez nich.(Shanshu)
*3/5
CSFD: 46%
Moje hodnocení:
Film docela průměrný. Ani mě nenachnul, ani nesrazil na kolena. Čekala jsem větší vzrušení a napětí, ale to se během filmu nedostavilo. Název mě nalákal děj to pokazil.
Jak se líbil film Vám?
E/N

Studnařova dcera

6. září 2017 v 10:42 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Studnařova dcera
Patricia nese svému otci oběd a cestou narazí na pohledného mladého muže jménem Jacques Mazel. Ona je nevinná osmnáctiletá dívka, on je bojový pilot, který je o osm let starší než ona. Když se setkají podruhé, je měsíc v úplňku a ti dva zcela propadnou své touze. Znovu se však už nesetkají, Jacques je odvolán do války a Patricii to zlomí srdce. Když později zjistí, že je těhotná, neubrání se a oznámí Jacquesovým bohatým rodičům, že čeká jeho dítě. Mazelovi jsou však přesvědčeni, že se je Patricia snaží vydírat a vykážou jí bez milosti ze svého domu. A tak se z čerstvě narozeného dítka raduje jen Patricia a její otec. Jejich štěstí jim budou Mazelovi brzy závidět, zvlášť ve chvíli, kdy bude Jacques prohlášen za nezvěstného…(oficiální text distributora)
*4/5
CSFD: 65%
Moje hodnocení:
Tenhle film se mi líbil, přišel mi zajímavý, ale děsně sladce naivní. To je jediné co bych mu vytknula, protože nemam ráda přeslazené filmy. Za mě pěkné, jen bych to trošku naředila.
Jak se líbil film Vám?
E/N

Pěsti ve tmě

4. září 2017 v 9:41 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Pěsti ve tmě
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
Píše se rok 1936, nervozní atmosféra z nacistické hrozby proniká i do sportu. Šampión v boxe Vilda Jakub se utká s Němcem Kurtem Schallerem. Nacisté jsou rozhodnutí použít v zájmu vítězství svého mistra i ty nejšpinavější prostředky. Vilda prohlédne jejich hru a soustředí se na přípravu životného utkání. Příběh graduje vítězstvím jedné ze dvou lásek, mezi nimiž se Vilda v napjatých okamžicích rozhoduje.(oficiální text distributora)
*2/5
CSFD: 74%
Moje hodnocení:
Asi jsem naivně čekala zase něco víc. Fanoušek boxu by asi hladově slintal na každé minutě, ale mě film nějak nechytil a úplně nebavil. Za mě slabší film, který si nepustím.
Jak se líbil film Vám?
E/N

Lidská zvířata

2. září 2017 v 7:27 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Lidska zvířata
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
Šokující a brutální horor z prostředí obchodu s lidmi. Ještě brutálnější než horor SAW. Inspirováno skutečnými událostmi.
Skupina vysokoškoláků odjíždí strávit víkend na chatu. Jejich pobyt se ale zvrhne v boj o přežití, když jsou uneseni obchodníkem s lidmi jménem Wayne. Ten má na staré koňské farmě plné klece mladých lidí. Muži jsou určeni k práci v dolech a ženy pro nevěstince po celém světě. Waynův brutální přisluhovač Edgar se nezastaví před ničím, aby ze zajatců udělal poslušné otroky vhodné k prodeji. Všichni ze skupiny jsou postupně prodáni nebo zabiti, a zbývají už jen dva - Nick a Erin. Ti se zoufale pokusí o útěk. Podaří se jim opět získat svobodu? Neuvěřitelná hra o život začíná. Film obsahuje brutální scény a proto v žádném případě není vhodný pro mládež do 18 let!(oficiální text distributora)
*3/5
CSFD: 26%
Moje hodnocení:
Tenhle film jsem hledala už hodně dlouho, ale nemohla jsem ho najít. Teď , když sem si ho pustila znovu, tak sem z něj nebyla tolik nadšená jako zezačátku, když jsem ho viděla poprvé. Za mě průměr.
Jak se líbil film Vám?
E/N

Hodinový manžel

31. srpna 2017 v 9:22 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Hodinový manžel
Filmový debut divadelního režiséra a scénáristy Tomáše Svobody vypráví příběh čtyř přátel, vášnivých hráčů vodního póla, kteří společně provozují bazén. Ten jim jednoho dne jako nevyhovující vypustí hygiena a čtveřice se tak rázem ocitá doslova na dně. Jeden z nich pak na dně bazénu začne dokonce i bydlet, když se pohádá s manželkou a uražen odejde z domova. Z nedostatku příležitostí začnou chlapi podnikat jako "hodinoví manželé" a zakrátko si najdou klientelu mezi místními dámami. Každý z nich má svou pravidelnou zákaznici, ale ty mají kromě oprav často i velmi specifická přání a potřeby. To se však pomalu přestává líbit partnerkám a manželkám našich hrdinů... Takto rozehraný příběh pak graduje nečekanou cestou do Tater, kde se vše pořádně zamotá, aby nakonec vše dospělo do zdárného konce, který slibuje nejedno překvapení.(H.C.E.)
*3/5
CSFD: 56%
Moje hodnocení:
Je pravda, že nevím co sem od tohohle filmu čekala, ale mě se to moc nelíbilo. Za mě průměrný film, který mě nenadchnul ani nezklamal tolik.
Jak se líbil film Vám?
E/N

Anatomie 2

29. srpna 2017 v 12:16 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Anatomie 2 film
Doktor Hauser konečně dosáhl svého. Byl přijat na prestižní berlínskou kliniku a doufá, že si navýší praxi a získá potřebné zkušenosti. Zde ale nachází tajné společenství vědců, kteří jsou ochotni výzkumu obětovat cokoliv... i cizí život.(oficiální text distributora)
*2/5
CSFD: 58%
Moje hodnocení:
Tohle už je asi na zváženou, ale za mě tohle stálo za prd. Jedničkou to mělo skončit, ale dvojka se prostě nevyvedla, za mě trochu trapas a rozhodně bych se na něj už nekoukla.
Jak se líbil film Vám?
E/N

Anatomie 1

27. srpna 2017 v 22:01 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Anatomie 1 film
Konečně se jí splnil dávný sen. Ale místo získávání drahocenných lékařských zkušeností se vydává po stopách temného doktorského spolku. Paula Henningová získá místo na exkluzivní Heidelbergské škole. Když objeví tělo kluka, kterého potkala na zastávce, znetvořeno. Začne pátrat po tajném spolku, působícím na její škole...(oficiální text distributora)
*4/5
CSFD: 54%
Moje hodnocení:
Za mě tenhle film byl pecka. Ačkoli některé pasáže nahodí trošku žaludek. Co se týče strachu, tak to sice nebylo nic moc, ale napětí, atmosféra a okolí bylo super, za mě dobrý film, který stojí za to.
Jak se líbil film Vám?
E/N

Critters 3

2. srpna 2017 v 10:45 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Critters 3

Drobní zubatí chlupatí a lidožraví vetřelci zaútočili na městský věžák v Los Angeles a zakousli se do jeho obyvatel. Josh (Leonardo DiCaprio) se pustí do bitvy o záchranu planety s cílem konečně porazit Critters!
Jste to, co oni jedí! Leonardo DiCaprio bojuje s masožravými chlupatými vetřelci, kteří se vrátili a hodlají zaútočit na obyvatele velkoměst. Osiřelí Critters volně pobíhají po Los Angeles… vzpurní vetřelci bez rodičů terorizují sešlý městský činžovní dům a používají triky, které se naučili z pořadů americké televize. Začíná třetí kolo boje o naši planetu, přičemž největší trofejí pro chlupaté vetřelce budou mozky, srdce, plíce a další lidské orgány, na kterých si pochutnávají nejraději.(oficiální text distributora)

*2/5
CSFD: 36%
Moje hodnocení:
Ačkoli jsem věděla, že půjde o malá, kulatá, chlupatá zvířátka, film mě nebavil. Byla jsem docela otrávená. Nijak mě film nezaujal a docela jsem se nudila. Byla jsem ráda, když skončil, za mě ne.Jak se líbil film Vám?
E/N

Tajný život včel

31. července 2017 v 12:36 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Tajný život včel

Queen Latifah a Dakota Fanning vévodí hereckému obsazení amerického dramatického filmu o rodině, nezávislosti a síle lásky. Čtrnáctiletá Lily na útěku před tvrdým otcem nachází láskyplné útočiště u tří sester Boatwrightových, jež chovají včely.
Queen Latifah a Dakota Fanning vévodí hvězdnému hereckému obsazení amerického dramatu o rodině, nezávislosti a síle lásky, který byl natočen podle uznávaného bestselleru. Čtrnáctiletá Lily Owensová (Dakota Fanning), ve snaze uniknout tvrdému, věčně rozzlobenému otci a vyrovnat se s tragickou smrtí své matky, uteče s afroamerickou chůvou, hospodyní a jedinou přítelkyní Rosaleen (Jennifer Hudson) do Tiburonu v Jižní Karolíně. Tam jí poskytnou přístřeší tři nezávislé sestry Boatwrightovy (Queen Latifah, Alicia Keys a Sophie Okoned), které se samy starají o rodinné včelařství. Lily u nich konečně poznává život naplněný láskou, je zahrnována nečekanou laskavostí a hlubokou spiritualitou jedinečně nadaných žen a s každou z nich si vytváří pevné pouto. Někdy totiž člověk musí nejdřív domov opustit, aby ho mohl skutečně nalézt.(HBO Europe)

*5/5
CSFD: 76%
Moje hodnocení:
Wow, wow, wow. Tečka. Asi nemam kloudně co dál říct. Čekala jsem to, co jsem dostala. Super nášup filmu, který mě bavil, zaujal, dojal a překvapil. Je pravda, že z části je dost naivní, ale v téhle situaci to docela přehlížím. Za mě na jedničku!Jak se líbil film Vám?
E/N

Zůstaň se mnou

29. července 2017 v 7:35 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Zůstaň se mnou
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)

Sedmnáctiletá Mia má všechno, o čem kdy snila - úžasnou rodinu, milujícího přítele a právě ji přijali na prestižní hudební školu. Stojí však před vážným životním rozhodnutím - bude následovat svůj sen o kariéře violoncellistky nebo dá přednost své lásce a zůstane s milovaným Adamem? V jedno zimní ráno se však všechno změní - Mia ztratí milované rodiče i bratra. Najednou vidí samu sebe, jak leží na nemocniční posteli napojena na přístroje a před očima se jí odvíjí celý život. Vidí všechny své blízké a hlavně Adama, prosícího, aby se vrátila k němu. Včera řešila svou budoucnost, dnes stojí před jedinou osudovou otázkou: Zůstanu?(Forum Film CZ)

*4/5
CSFD: 67%
Moje hodnocení:
Bála jsem se, abych se zase nezklamala. Za mě opravdu bezvadný film, u kterého mi ukápla nejedna slza. Za mě opravdu bravůrní kousek, který se povedl zachytit. Herecké role, naprostá bomba! Jedna z naivnějších amerických filmů, ale srdcovek!


Jak se líbil film Vám?
E/N

Polární expres

27. července 2017 v 3:21 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Polární expres
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)

Otevři oči a naskoč! Čeká tě jízda tvého života. Je Štědrý večer, pravý čas na dobrodružství. A tebe čeká v podobě cesty, která se kroutí nahoru a dolů horami, klouže po ledových pláních a šplhá přes závratně vysoké mosty. Vítej na palubě polárního expresu, kde je během cesty podávána horká čokoláda rozvernými číšníky a dobrodružství čeká v každém vagónu. Režisér Robert Zemeckis vytvořil s pomocí hlasu Toma Hankse opravdovou vánoční klasiku. Společně vás zavedou do světa kouzelné animace. "Vidět, znamená uvěřit", tvrdí záhadný tulák, který tě doprovází na této fantastické cestě. Uvidíš skutečné zázraky" Vlak je připraven, tak neváhej a nastup!(Warner Bros. CZ)

*3/5
CSFD: 65%
Moje hodnocení:
Nevím proč, ale tahle pohádla se mi líbila napůl. Nemohla jsem se dokopat k tomu pustit si jí znovu. Na jednu stranu se mi děsně líbí to prostředí, celkově ta naivita a to zpracování, ale protože jsem zatvrzelá proti Santovi, asi mě to nějak moc nenadchnulo. Za mě pěkný film, ale víckrát asi ne.


Jak se líbil film Vám?
E/N

Dům smrti 2

25. července 2017 v 7:14 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Dům smrti film
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)

Odloučeného univerzitního kampusu se zmocňuje šířící se zombie nákaza. Ve snaze zastavit šíření nákazy a skoncovat se zombie morem přichází tajná vládní služba, aby našla Patient Zero (Nultého pacienta), původního zombieho, od nějž se nákaza začala šířit, a vytvořila protilátku. Po příchodu do kampusu zjišťují agenti Alex (Emmanuelle Vaugierová) a Ellis (Ed Quinn), že celá univerzita je úplně zamořená! Alex a Ellis se vrhají do monstrózní bitvy se zombie a docházejí k odhalení, že někteří z jejich kolegů mají vlastní plány se zombie DNA...(oficiální text distributora)

*2/5
CSFD: 37%
Moje hodnocení:
Ani jsem nevěděla, že se dívám na dvojku. Na filmu bylo napsáno první díl a absolutně jiný rok. No co se dá dělat. Film se mi i přes to nelíbil, přišel mi podivný a za mě prostě nuda. Asi už nikdy víc.

Jak se líbil film Vám?
E/N

Duch podzemí

23. července 2017 v 9:02 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Duch podzemí
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)

V podzemí, v oblasti hranic Mexika, se skrývá nebezpečí, které je horší než smrt. Čtveřice přátel chce prozkoumat podzemní labyrint, ale postupně se jeden po druhém stává kořistí přízraků. Jak z toho pekla ven?(oficiální text distributora)

*2/5
CSFD: 15% - 94. nejhorší film
Moje hodnocení:
Tady jsem na rozpacích stejně jako u Nční můry. Řekla bych 2,5 hvězdy. Za mě byl děj docela dobře vymyšlen, byl docela zajímavý, ačkoli bylo katastrofické zpracování, děj mě tak zaujal, že jsem film musela na druhý dech dokouknout. Za mě po stránce dějové v pohodě, zpracování duchů a podobně byla katastrofa.Jak se líbil film Vám?
E/N
 
 

Reklama