Films

(Ne)zadaní

21. července 2017 v 5:18 | Emily Nightmare
Související obrázek

Poté, co Mikeyho manželka požádá o rozvod, jeho kamarádi Jason a Daniel mu slíbí, že zůstanou svobodní spolu s ním. Není nic jednoduššího a lepšího, než svobodný a nespoutaný život. Původní plán najít si někoho na nezávazný postelový aerobik se zkomplikuje, když si Mikey začne hledat náhradu za svou ženu a Jason s Danielem se zamilují. Ani jeden to ale nemůže přiznat, protože by porušil slib. Kamarádi jsou důležitější než holky, nebo ne?(Blue Sky Film)

*3/5
CSFD: 60%
Moje hodnocení:
Asi jsem nějakým způsobem rozmazlená a laciným rohlíkem mě moc lidí neobalamutí. Za mě film průměrné americké komedie. Je pravda, že lovestory je tady opravdu silná, takže je to jedna z těch "lepších" zamilovaných. Jinak žádný zázrak.
Jak se líbil film Vám?
E/N

Noční můra

19. července 2017 v 6:49 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Noční můra 2006 film

Joannu Mills (Sarah Michelle Gellar) pronásledují děsivé vize o brutální vraždě mladé ženy zavražděné neznámým mužem. Některá tajemství však nelze pohřbít, přízraky nikdy nezemřou a vrahem může být i ona sama.(oficiální text distributora)

*2/5
CSFD: 48%
Moje hodnocení:
Čekala jsem od toho víc. Je pravda, že tady je to tak na 2,5 hvězdy, ale dávám dva. Na mě byl film tak nějak moc naivní, zvláštní, nevím, prostě mi přímo nesedl. Za mě docela nuda, nebavil mě.
Jak se líbil film Vám?
E/N

Manžel na hodinu

17. července 2017 v 7:41 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Manžel na hodinu
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)

Milanův vztah k doktorce Elišce (Eva Holubová) se slibně vyvíjí, a když se jí už Milan konečně odhodlá požádat o ruku, vypadá to, že svatbě nic nestojí cestě. Teda kromě jedné malé "drobnosti" - Milan je stále ženatý se Slovenkou Jankou (Zdena Studenková), matkou Kryštofa, se kterou se před lety jaksi zapomněl rozvést! Kromě Milanových lapálií je tu ještě další problém - návrat čtveřice k hraní vodního póla se moc nedaří. Zůstali jen tři... a to je sakra málo... Aby zachránili partu a vytáhli kamaráda Jakuba z depresí, rozhodne se Kryštof přivést do bazénu aquabely, se kterými chce natrénovat vystoupení. Honza z Kryštofova plánu zpočátku příliš nadšený není, ale posléze s vidinou záchrany kamaráda (a možnosti být v přítomnosti krásných aquabel) se všichni pustí do přípravy vystoupení s názvem "Hodinový manžel"...(Bohemia MP)

*3/5
CSFD: 44%
Moje hodnocení:
Popravdě jsem čekala nějakou větší srandu. O tom, jak se to neustále nafukovalo jsem myslela že to bude bomba, ale skutek utekl. Sice jsem se pobavila, nebyl to propadák, ale za mě nic moc zárak.
Jak se líbil film Vám?
E/N

A máte nás, holky, v hrsti

15. července 2017 v 10:00 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro A máte nás, holky, v hrsti

Dvě manželské dvojice - Tonda s Marií a Honza s Evou - žijí v jednom domě a přátelsky se stýkají. V rodině Tondy a Marie je muž tím, kdo se domácnosti vůbec nevěnuje, ženě nepomáhá, čte si noviny, povaluje se v křesle a dívá se na televizi. Marie vaří, pere, uklízí. U druhé dvojice je to právě naopak. Honza je hospodyňka, jeho žena Eva je tím až znechucena. I Tonda mu vyčítá, že je špatným příkladem pro všechny muže v domě. Jednoho dne Eva způsobí, že se Honza zraní, a tak je Eva nucena převzít všechnu práci v domácnosti. Ukáže se, že si s tím neví rady. I mezi Tondou a Marií dojde k zásadnímu rozhovoru, Marie se rozhodne, že Tondu předělá. Přestane se chovat jako ušlápnutá hospodyňka a přinutí Tondu k práci v domácnosti. Situace se vyhrotí při společném posezení v restauraci, kdy se ve hře na pravdu mnohé odhalí...(Česká televize)

*4/5
CSFD: 55%
Moje hodnocení:
Za mě pohodová komedie, která mě pobavila. Je vidět, jak obrovské dokážou být rozdíly v rodinách, ale přesto když se plánuje změna, nakonec se vrátí vše do starých kolejí. Super komedie, co mě pobavila a já se nenudila! :)
Jak se líbil film Vám?
E/N

Jak se naučit švédsky

13. července 2017 v 13:26 | Emily Nightmare
Související obrázek

Hlavní hrdinka má jet na abiturientský sraz a protože se ostýchá prozradit, že je stále osamělá a neprovdaná, vymyslí si, že jejím manželem byl Švéd, který přijel do Čech na montáže a že náhle zemřel. Dotěrné zvědavé spolužačky se snaží odbýt fotografií "manžela" s jeho kolegy z novinového článku, kde náhodně ukáže jednoho muže. Jaké překvapení zažijí spolužačky a jaký úlek ona sama, když se dotyčný čerstvý nebožtík náhle objeví v lázních, kde se koná inkriminovaný abiturientský sraz! A nejen že je živý, dokonce podezřele dobře mluví česky...(Candida)

*4/5
CSFD: 63%
Moje hodnocení:
Ačkoli je film opravdu hodně krátký - 40 minut, musím říct, že byl opravdu naplněn, vyloženě nabušen dějem a hodně se povedl. Škoda, že už těchto komedií tolik není. Člověk se u nich hodně pobaví, i když nejsou zrovna nejnovější. Svým způsobem ale stále aktuální!
Jak se líbil film Vám?
E/N

V úzkých

11. července 2017 v 10:13 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro V úzkých film
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
Losangeleské obchůdky už mají delší čas zajímavé téma na přetřes. Právě tento druh nevelkých prodejen se totiž v poslední době stal hned několikrát terčem útoku neznámého maniaka, který rád zabíjí před očima uzavřených kamerových bezpečnostních systémů. A jelikož na něj byla právě vypsána odměna 500.000 dolarů, nejeden z návštěvníků by si na brutálního vraha rád počíhal. Ostatně podobné plány zrovna rozpřádají i přátelé, kteří si ve skladu jednoho takového obchodu dnes hodlají zamastit poker. A čím více proteče alkoholu, tím jejich strategie dostává jasnější kontury. Jenže pak se začne zabíjet. Bez milosti, krutě, brutálně a sadisticky. A z uzavřeného prostoru, odkud se nedovoláte pomoci, nevede žádná cesta ven. Je lepší přestat mluvit, protože je jisté, že někdo naslouchá. V americkém hororu narazíte na Steva Guttenberga, bývalou hvězdu série Policejních akademií.(oficiální text distributora)
*3/5
CSFD: 36%
Moje hodnocení:
Musím říct, že jsem byla malinko skeptická vůči tomuto filmu, ale teď můžu říct, že patří k těm "lepším" hororům. Jen ta kvalita filmu mi trochu pokulhává, jinak super film, co mě bavil a rozhodně jsem se u něj nenudila! :)
Jak se líbil film Vám?
E/N

Pane, vy jste vdova!

9. července 2017 v 9:20 | Emily Nightmare
Související obrázek
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
Panovník sousedního státu přijíždí na státní návštěvu. Incident, který má za následek vážné poranění vzácného hosta, přiměje druhého krále zrušit neschopnou armádu. Generálové se ovšem okamžitě spiknou a chystají se vladaře odstranit... Bláznivá česká komedie(TV Prima)
*4/5
CSFD: 82%
Moje hodnocení:
Za mě zase jeden z těch lepších českých filmů. Film se mi hodně líbil, zasmála jsem se u něj a rozhodně myšlenka filmu byla plně využita. Za mě úžasný! :)
Jak se líbil film Vám?
E/N

Purpurový vrch

7. července 2017 v 7:07 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Purpurový vrch
Edith Cushingová (Mia Wasikowska) je na svou dobu velmi emancipovaná dívka s literárním talentem a nepěkným traumatem z dětství, s nímž se vypořádává právě psaním. Záhadnému cizinci, siru Thomasi Sharpeovi (Tom Hiddleston), se její texty líbí, jí se pro změnu zamlouvá on. Dokonce tak, že po tragické otcově smrti brzy odloží smutek a provdá se za něj. Díky sňatku se stane spolumajitelkou panství Purpurový vrch, jemuž vévodí majestátní, leč chátrající viktoriánský dům, jehož děravou střechou padá do vstupní haly déšť, sníh a listí. V jeho ponurých stěnách se Edith rozhodně necítí jako doma. Přispívá k tomu odměřenost její švagrové Lucille (Jessica Chastain) a spousta děsivých vizí, jež ji provázejí od chvíle, kdy prvně překročila práh. Edith je sice k smrti vyděšená, zároveň ji ale zvědavost nutí odhalovat tajemství, které se dům snaží pohřbít. Že jí při téhle pátrací akci půjde neustále o život, asi není potřeba dodávat.(CinemArt)
*4/5
CSFD: 65%
Moje hodnocení:
Už od začátku jsem měla pocit, že vím, o čem film bude. Dal se děj jednodušše předvídat, ale i přesto se mi líbil. Líbil se mi styl natočení, herci. Všechno bylo naprosto dokonalé, ačkoli obvykle podobná díla haním, tohle je jedno, ze kterého se opravdu posadím na zadek. Za mě super, pokud máte volný večer a chcete si oddychnout u zajímavého filmu! :)
Jak se líbil film Vám?
E/N

The Windmill Massacre

5. července 2017 v 11:40 | Emily Nightmare
Související obrázek
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
Partia turistov sa vyberie z Amsterdamu na výlet po okolitých veterných mlynoch, ktoré sú pre návštevníkov Holandska pôsobivou atrakciou. Zo začiatku je atmosféra príjemná, čomu pomáha aj usmievavý sprievodca. Keď sa začne stmievať, nastanú nečakané problémy. Autobus sa pokazí a najbližšia dedina je vzdialená viac ako hodinu chôdze. Výletníkom ponúkne nádej vzdialený mlyn. Ešte však ani nestihnú vystúpiť z autobusu, už ich zo vzdialeného lesíka pozoruje muž so zbraňou v ruke. Začína sa nečakané dobrodružstvo, z ktorého nikto nevyviazne živý.(Marceloo)
*3/5
CSFD: 47%
Moje hodnocení:
Zezačátku sem si říkala, super, potom mě radost opadla. Za mě to byl do třičtvrtě dobrý film. Líbilo se mi zpracování, nápad, všechno. Konec mě ale naštval a přišel mi tragikomický. Za mě tohle spíš ne. Pokud milujete fantazii na konci, proč ne, ale já čekala nějakou hlubší myšlenku, ne tohle.
Jak se líbil film Vám?
E/N

Moucha 2

20. června 2017 v 15:15 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Moucha 2
Navenek vypadá Martin jako normální dítě. Ale pod jeho zevnějškem se skrývá výjimečná bytost. Za prvé je génius. Za druhé je plně dospělý, přestože je mu teprve pět let. Ale nejpozoruhodnější ze všeho je, že Martin je synem lidské mouchy, vědce, jehož geny byly tragicky zdeformovány při nezdařeném experimentu. A nyní je jen otázkou času, kdy se zmutované geny uvnitř Martina probudí k životu. Eric Stoltz hraje Martina, chlapce, který má protrpět nejstrašnější proměnu, jakou kdy lidská bytost zakusila. Daphne Zuniga hraje Beth, počítačovou techničku, která se pro Martina stává jedinou oporou v jeho těžkém boji za odvrácení osudu mnohem horšího než smrt. Film Moucha 2 je se svými zvláštními efekty hrůzyplným pokračováním, které svému předchůdci konkuruje jak v napětí, tak v obrazotvornosti.(oficiální text distributora)
*3/5
CSFD: 46%
Moje hodnocení:
Průměrný film, nenadchnul, nepřekvapil. Asi jsem čekala něco víc. Dvojka byla prostě slabá a asi bych se bez ní obešla. Za mě trochu zklamání.
Jak se líbil film Vám?
E/N

PET

18. června 2017 v 1:05 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro pet 2016
Tento strašidelný psychologický horor sleduje Setha (Dominic Monaghan), samotáře pracujícího ve zvířecím útulku. Z rutiny jeho monotónního života ho jednoho dne vytrhne náhodné setkání s Holly (Ksenia Soloová), bývalou známostí ze střední školy, jíž se záhy stane posedlý a začne ji sledovat. Když Holly rázně odmítne jeho návrhy, Seth ji unese a drží ji jako rukojmí v kleci v útulku, kde pracuje. Holly však střeží vlastní skrytá tajemství, díky nimž ukáže svému únosci, zač je toho loket.(Cinemax)
*4/5
CSFD: 58%
Moje hodnocení:
Podle mě je toto film, co je docela dost zajímavý. Zezačátku jsem byla napnutá jako špagát, postupně to upadal, ale film se mi líbil a přišel mi fajn. Něco až moc naivní, ale nebylo to nejhorší.
Jak se líbil film Vám?
E/N

Hladová hra

16. června 2017 v 16:06 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Hladová hra
Pět cizích lidí se ocitá v temné jeskyni. Jsou zde uvězněni a k dispozici mají pouze zásobu vody, skalpel a hodiny, které cosi odpočítávají...(oficiální text distributora)
*2/5
CSFD: 45%
Moje hodnocení:
Asi hodně nízkorozpočtvý horor. Popravdě jsem asi čekala větší hrůzu. Je to něco mezi 2/3. Nemůžu říct, že by mě nadchnul, ale neunudila jsem se u něj jako u některých lépe prvedených.
Jak se líbil film Vám?
E/N

Polednice

14. června 2017 v 7:31 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Polednice
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
Eliška s malou dcerkou se po mnoha letech vrací do rodné vesnice svého muže, aby se zde pokusila o nový začátek. Kromě vlídného přijetí sousedů ji tu však čeká i setkání s místní podivínkou, ženou, která ve své pomatené mysli vleče tíhu vlastního dávného neštěstí. Kolem Elišky, vystavené traumatům z osamělosti a postupně vysilované boji s nekonečnými úředními stereotypy, se postupně začínají spřádat sítě prokletí. Podaří se Elišce zachránit sebe i dceru před mysteriózním zlem dřív, než ji zcela ovládne stín Polednice a nebo vlastní šílenství?(Falcon)
*3/5
CSFD: 52%
Moje hodnocení:
Nevěděla jsem co od filmu čekat. Prvně jsem čekala hodně motiv pravé Polednice, ale spíš se tam neobjevil nebo jsem ho tolik nepostřehla. Za mě zajímavý film,ale asi jsem doufala ve víc.
Jak se líbil film Vám?
E/N

Yes Man

12. června 2017 v 10:13 | Emily Nightmare
Související obrázek
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
Rozvedený Carl Allen, který se uzavřel před celým světem, absolvuje seminář se svérázným guru a jeho život se od základu změní. Odteď bude na všechno odpovídat slůvkem ano. V hlavní roli americké komedie režiséra Peytona Reeda exceluje Jim Carrey.
Carl Allen přišel na to, jak se zbavit porozvodové deprese a neperspektivní práce. Dosud jen seděl po večerech doma, odmítal návrhy svých přátel a na všechno odpovídal slůvkem ne. Ale poté, co absolvoval seminář vedený svérázným guru, se Carl rozhodne, že půjde vstříc životu a na všechno bude říkat ano. Bungee jumping? Ano. Nakupovat prostřednictvím teleshoppingu? Ano. Naučit se korejsky? Ano. Koupit si letenku na první let kamkoli? Ano. Získat dívku svých snů? Ano. Odbourat ostatní pohodovou, legrační taškařicí? Ano! Jim Carrey zapojuje každý kousek svého těla i každý sval své proměnlivé tváře v komediální eskapádě na téma: jak se otevřít životním možnostem. Zejména když zahrnuje i romanci se sympatickou, svobodomyslnou hudebnicí Allison (Zooey Deschanelová). Režisérem filmu je Peyton Reed (Bravo, Girls! a Rozchod!).(oficiální text distributora)
*3/5
CSFD: 58%
Moje hodnocení:
Normální americká komedie, která mi nepřijde až tak vzrušující. Je pravda, že mě pobavila, ale přijde mi to všechno na jedno brdo, navíc jsou to děsně naivní komedie. Za mě průměr.
Jak se líbil film Vám?
E/N

Panna a netvor

10. června 2017 v 9:36 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Panna a netvor
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
Slavnou strašidelnou pohádku, původně francouzskou, o princi začarovaném do děsivé zvířecí podoby, jehož vysvobodí až čistá láska, využil režisér Juraj Herz k vizuálně působivé podívané, která těží z tajuplných, stísněných prostor i z lyricky laděného vyprávění. Osudy nejmladší dcery zchudlého kupce, která se dobrovolně vydá do zakletého zámku, aby zachránila svého otce, původně zpracoval František Hrubín. Režisér oproti tradici nevtiskl netvoru lví podobu, nýbrž jej vybavil zlověstným ptačím zobanem.

Film měl společný rozpočet, a také částečně dekorace, se snímkem "Deváté srdce". V ateliéru č. 6 na Barrandově vytvořil architekt Vladimír Labský multifunkční dekoraci, která byla po úpravách využita rovněž při natáčení filmů "Deváté srdce", "Tajemství Ocelového města" a "Kočičí princ".(oficiální text distributora)
*4/5
CSFD: 78%
Moje hodnocení:
Tato pohádka je takvou pohádkou pro dospělé. Jedna z těch lepších starších pohádek, co jsem viděla. Svému dítku bych jí rozhodně nepustila, ale pro dospělé rozhodně dobré! :)
Jak se líbil film Vám?
E/N
 
 

Reklama