Films

Vekslák aneb Staré zlaté časy

10. února 2017 v 10:08 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Vekslák aneb Staré zlaté časy
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)

 • Ani studium vysoké školy nechrání před pokušením - mladistvý hrdina přestane rozlišovat hranici zákona, ale kupodivu mu ani vzdělání nepomůže, aby včas odhalil podvod na něm spáchaný.
  Student vysoké školy ekonomické Michal Najman si přivydělává jako deratizátor. Poté, co je obviněn z vyhubení drahých nutrií, podepisuje dluhopis na značnou částku. Důvěřivé se upíše ke splácení vysoké dlužné částky, aniž si ověří její opodstatněnost. Peníze nemá a rozhodne se je získat vekslováním a později i krádežemi. A tak se zpočátku bezúhonný mladík propadá stále hlouběji a hlouběji...(oficiální text distributora)

*2/5
CSFD: 26%
Moje hodnocení:
Asi jsem dnes moc velký kritik, ale tento film mě nenadchnul. Jsem milovníkem starších českých filmů a dá se říct, že pro ně žiju, ale tohle byla nuda. Film mě nudil a stejně jako u Snílků jsem čekala, až konečně skončí. Pro mě film, na který se asi nekouknu znovu.


Jak se líbil film Vám?
E/N

Snílci

8. února 2017 v 14:56 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Snílci
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • Autor završuje snímkem SNÍLCI pomyslnou trilogii pařížských filmů, kterou zahájil KONFORMISTOU a v níž pokračoval POSLEDNÍM TANGEM V PAŘÍŽI. Tři postavy příběhu se na pozadí studentských nepokojů kolem roku 1968 v Paříži oddávají podobným hrám jako kdysi Marlon Brando a Maria Schneiderová v nejproslulejším Bertolucciho díle. Mezi experimentováním, kam až lze dojít ve svobodném sexu, si dvojice sourozenců a její náhodný host z Ameriky libují v neustálých citacích z kultovních filmů. Ventilují svou zlobu vůči nepřítomným rodičům, jejichž peníze vesele projídají. Film je Berolucciho nostalgickým ohlédnutím za vlastní minulostí. Na rozdíl od svých tehdejších radikálních postojů, dokáže dnes vidět své hrdiny s ironickým odstupem a něhou.(oficiální text distributora)
*2/5
CSFD: 68%
Moje hodnocení:
Tento film jsem viděla už podruhé, poprvé někdy před pěti lety? Film se mi až tolik nelíbil, ačkoli herecké výkony a podobně, to všechno bylo důvěryhodné, ale nějak jsem tam neviděla tu sílu filmu a začalo mě to nudit. Byla jsem ráda, když film končil. Ani nucená nhota ve filmu vám nezvedne den. Za mě slabší průměr.


Jak se líbil film Vám?
E/N

Veřejný dům hrůzy

6. února 2017 v 11:00 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Veřejný dům hrůzy
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • Příběh se odehrává během zničující občanské války na Balkáně v polovině devadesátých let. Hlavní hrdinkou je mladá dívka zvaná Angel, která je nucena pracovat v jednom z tamních nevěstinců, jež vojákům dohazují mladé prostitutky. Angel, která se původně měla stát jednou z nich, však namísto toho začne pracovat jako asistentka Viktora, majitele onoho vykřičeného domu. Během dne má Angel za úkol dbát na čistotu prostitutek, které jsou při výkonu své práce často brutálně napadány. V noci pak jenom bloudí po chodbách a zákoutích tohoto smutného místa. Na jedné ze svých nočních pochůzek se spřátelí s nově příchozí dívkou Vanyou, která má právě za sebou jedno z pravidelných brutálních znásilnění. Angel tak začíná plánovat pomstu, k níž ji přiměje i příjezd vojenské skvadry odpovědné za její únos a vyvraždění její rodiny.(oficiální text distributora)
*4/5
CSFD: 63%
Moje hodnocení:
Čekala jsem nějaké vzrůšo, když jsem si četla recenze na film. A nakonec to nebylo od recenzí daleko. Film se mi líbil, ačkoli tématika je v něm velmi pochmurná, myslím si, že je to velmi dobře provedené. Herecké výkony jsou velmi dobré, takže za mě tento film rohodně ano :)Jak se líbil film Vám?
E/N

Dcera čarodějky

4. února 2017 v 11:25 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Dcera čarodějky
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • Dcera čarodějky Dina po matce zdědila nadpřirozené schopnosti: umí se podívat člověku přímo do duše a vyvolat v něm pocity studu za jeho činy. Když je její matka neprávem obviněna z hrůzných vražd, Dina se rozhodne odhalit pravdu, kvůli čemuž se ocitá uprostřed nebezpečného boje o moc a v ohrožení vlastního života.(Film Europe)
*5/5
CSFD: 59%
Moje hodnocení:
Musím říct, že od tohoto filmu jsem tolik nečekala, ale na mamčino doporučení jsem ho shlédla. Byla jsem mile překvapena tím, jak mě film chytil. Nejen, že film je spojením trochu fantasy, ale přišel mi dokonalý i svými herci a jejich výkony. Za mě super film, na který se musíte kouknout! :)
Jak se líbil film Vám?
E/N

Kult hákového kříže

31. prosince 2016 v 0:30 | Emily Nightmare
Související obrázek
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • Po smrti otce, zastřeleného v černošském ghettu, se Derek stane aktivním stoupencem neonacismu, touží po pomstě. Jeho činy vyvrcholí vraždou dvou černochů, za niž si odsedí tři roky ve vězení. Odtud se vrací jako jiný člověk, ale doma zjišťuje, že návrat je stejně těžkou zkouškou jako předchozí tři roky.(Fresh Film Fest)
*4/5
CSFD: 88% - 54. nejlepší film, 59. nejoblíbenější film
Moje hodnocení:
Jeden z filmů, ke kterým nemám skoro co říct, prostě..KOUKNĚTE SE A UVIDÍTE SAMI..Za mě opravdu hodně dobrý film, který jsem neviděla rozhodně naposledy.
Jak se líbil film Vám?
E/N

Howl

30. prosince 2016 v 10:29 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Howl film
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • Mladý ambiciózní kontrolor jízdenek Joe dohlíží na poslední vlak odjíždějící z Londýna do temné a bouřlivé noci. Ve vlaku je obvyklá sbírka cestujících - od protivného mladistvého po businessmanku-workoholičku. Náhle vlak s pištěním brzd zastavuje v lese, když narazí do čehosi na kolejích. Strojvedoucí, který šel situaci prozkoumat, se nevrací...(noelcoward73)
*4/5
CSFD: 50%
Moje hodnocení:
Tento film mi byl doporučen a tak jsem se k němu konečně dostala. Ačkoli nejsem úplně příznivcem vlkodlaků, ale spíš vrahů, tak jsem si řekla, že si dám na chvilku pauzu. Pokud hledáte dobře zpracovaný vlkodlačí film, rozhodně doporučuji tento. Mohla bych ho porovnat se spoustou dalších, ale za mě je to opravdu unikát! :)
Jak se líbil film Vám?
E/N

Chraň nás od zlého

29. prosince 2016 v 12:27 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Chraň nás od zlého
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • Newyorský policista Ralph Sarchie (Eric Bana), který se sám potýká s vlastními problémy, se ve snímku Chraň nás od zlého, pouští do vyšetřování série znepokojivých a nevysvětlitelných zločinů. Spojí své síly s nekonvenčním knězem (Edgar Ramírez), odborníkem na vymítací rituály, aby společně bojovali s nočními děsy a případy démonického posednutí, které ohrožují jejich město. Film se inspiroval knihou, která popisuje Sarchieho skutečné mrazivé případy.(Falcon)
*4/5
CSFD: 71%
Moje hodnocení:
Film mi od začátku připadal jako děsně dobrý nájezd do vražd. Začalo se tam motat duchovno a tyto věci, které mě sice moc nevzrušují, ale taky se na ně čas od času podvám. Film mi přišel super, i když konečný exorcismus mi přišel maličko přehnaný a trošku srandovní. Za mě ano! :)
Jak se líbil film Vám?
E/N

Temné patro

28. prosince 2016 v 9:16 | Emily Nightmare
Související obrázek
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • Pouhých sedm pater může být tou nejhorší noční můrou
  Otec se chce o svoji autistickou dceru postarat sám a násilím ji odvést z nemocnice. Při útěku ale zůstanou uvězněni spolu s dalšími šesti lidmi ve výtahu. Incident je však pouze začátkem té nejhorší noční můry. Když dveře výtahu po delší době dveře výtahu konečně otevřou, najdou jen strašidelně prázdné chodby několik zohavených těl. Je to práce netvorů z temné strany, kteří se právě pouští do děsivého útoku na své nové oběti. Začíná být jasné, že na malém autistickém děvčátku leží otázka přežití celé skupiny.(oficiální text distributora)
*2/5
CSFD: 43%
Moje hodnocení:
Já jsem si říkala, že ty ksichty odněkud znám a pak mi to došlo. Ona si skupina Lordi zaskočila do filmu. Nevím, jediné co mě fascinovalo byly masky "netvorů". Přiznám se, že jsem úplně nepochopila konec a co jsem hledala po netu, nebyla jsem jediná. Za mě nic moc.
Jak se líbil film Vám?
E/N

Halloween 2

27. prosince 2016 v 9:07 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Halloween 2
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • Film Halloween 2 režiséra Roba Zombieho navazuje přesně v místě, kde končil jeho hit Halloween z roku 2007 a sleduje dohru vražedného řádění Michaela Myerse (Tyler Mane) očima hrdinky Laurie Strode (Scout Taylor Compton).
  Zlo má nový osud. Michael Myers se vrací v děsuplném pokračování remaku klasického hororu domů do ospalého Haddonfieldu v Illinois, aby se postaral o jisté neuzavřené rodinné záležitosti. Myers, který za sebou zanechává stopu hrůzy, jakou dokáže zprostředkovat jen mistr hororu, jakým Zombie je, se nezastaví před ničím, dokud se mu nepodaří dokončit záležitosti, související s jeho pochmurnou minulostí. Město má ale nové hrdiny - pokud se jim podaří přežít dost dlouho na to, aby zastavili nezastavitelného.(oficiální text distributora)
*4/5
CSFD: 48%
Moje hodnocení:
Za mě film, který mě neomrzí. Myslím si, že stejně jako Pátek 13, tento film mou slabostí. Za mě opět super zpracování a provedení. Herecké výkony na jedničku, nemůžu ani ceknout! :)
Jak se líbil film Vám?
E/N

Kukuřičné děti

26. prosince 2016 v 8:04 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Kukuřičné děti
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • Mladí milenci se na své cestě napříč Amerikou zastaví v malém městečku v Nebrasce a dozví se šokující věc. Jednoho dne před třemi lety zde děti, na příkaz démona zvaného ''Ten co chodí mezi řádky'', zabili všechny dospělé... V mysteriózním hororu natočeném na motivy povídky Stephena Kinga.
  Dvanáctiletý kazatel přijíždí do malého městečka obklopeného nekonečnými lány kukuřičných polí. Ovládne místní děti a přikáže jim zabít všechny dospělé, aby jejich krev přiživila úrodu. Dětem je zakázáno tančit, hrát nebo zpívat a když je jim osmnáct, musí se obětovat kukuřičným polím. Některé z nich se pokusí utéct, ale krvelačný Malachai je uloví. Pár mladých milenců na cestě napříč zemí uvidí na cestě mrtvého mladíka, přivezou ho do zdánlivě pustého městečka a potkají tam jeho vyděšenou sestru. Dívka se jim snaží vysvětlit co se zde děje a varovat je před ďábelskou nadvládou teroru, ale dvojice jej brzy pocítí na vlastní kůži. Živí dospělí nejsou v Gatlinu vítáni, takže musí udělat vše, aby unikli z posedlého městečka živí... Literární předlohou dnes již kultovního snímku byla povídka mistra hororu Stephena Kinga.(oficiální text distributora)
*3/5
CSFD: 53%
Moje hodnocení:
Popravdě film s názvem "Děti kukuřice" se mi zdá povedenější a propracovanější. Měla jsem z něj celkově lepší pocit než z tohoto, ačkoli mají stejný námět. Za mě průměr, nic extra.

Jak se líbil film Vám?
E/N

Zootropolis

25. prosince 2016 v 5:41 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Zootropolis
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • Moderní metropole zvířat Zootropolis je město jako žádné jiné. Jen v Zootropolisu najdete luxusní čtvrti jako je Sousedství Sahara nebo chladný Tundrov. Je to velkolepé velkoměsto, ve kterém žijí pospolu zvířata ze všech koutů světa. Je to metropole, kde můžete být kýmkoli bez ohledu na to, zda jste obří slon nebo malá myška. Když však do města dorazí optimistická strážnice Judy Hopkavá, zjistí, že být prvním králíkem v policejním sboru velkých a drsných zvířat není žádná legrace. A protože chce všem dokázat, že na to má, skočí po první příležitosti řešit náročný a záhadný případ, i když to znamená vzít do party upovídaného a všemi mastmi mazaného lišáka Nicka Wilda.(Falcon)
*5/5
CSFD: 85%
Moje hodnocení:
Pokud hledáte pohádku na pěkný večer, Zootropolis je jedna z nich. Stejně jako Doba ledová. Děsně se mi líbí vytvoření postav, ty jejich hlášky, detektivní zápletka. To všechno je podle mě děsně hezky zpracované, že si to opravdu zaslouží jen kladné hodnocení! :)
Jak se líbil film Vám?
E/N

Havran

24. prosince 2016 v 12:12 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Havran 2012
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • Detektiv Emmet Fields (Luke Evans, Válka bohů) je povolán k případu brutální vraždy dvou žen. Při pátrání zjistí, že zločin se až moc podobá smyšlené vraždě, která byla do detailu popsaná v povídce spisovatele Edgara Allana Poa (John Cusack, V kůži Johna Malkoviche). Předvolá tedy tohoto sociálního vyvržence k výslechu, ale zatímco je Poe ve vazbě, dochází k další strašlivé smrti - opět inspirované jedním z jeho příběhů. Fields tedy vyzve Poa, aby mu pomohl zastavit toto krvavé šílenství…(oficiální text distributora)
*5/5
CSFD: 67%
Moje hodnocení:
Čekala jsem nějakou snobárnu, takže jsem film sledovala jedním očkem. Ale to druhé k němu neustále sjíždělo a když jsem neustále a neustále hlouběji koukala, film mě pohltil. Pokud jste milovníkem Poa, tohle je rozhodně film pro vás! :)
Jak se líbil film Vám?
E/N

Pot a krev

23. prosince 2016 v 13:42 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Pot a krev
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • Daniel Lugo (Mark Wahlberg) je sympatický trenér z posilovny, který ve volných chvílích myslí jen na to, jak bezbolestně zbohatnout. Protože věří, že mu to celkem pálí, vymyslí plán, do něhož zasvětí dva kumpány, Adriana (Anthony Mackie), chlapíka totálně rozhašeného steroidy, a čerstvě propuštěného recidivistu Paula (Dwayne Johnson), z něhož se stal ve vězení velmi věřící člověk. Ten plán je geniálně jednoduchý. Unesou Danielova bohatého klienta, obchodníka Victora Kershawa (Tony Shalhoub) a za kufr plný peněz ho zase pustí na svobodu. Kdyby všichni zúčastnění aktéři nebyli naprostí pitomci, možná by to i vyšlo. Plán ale selže hned v samém zárodku. Smršť šílených, násilných a tragikomických akcí, kterou první šlápnutí vedle vyvolá, vás donutí silně pochybovat o tom, že tenhle film skutečně vznikl podle skutečné události, jak tvrdí režisér Michael Bay. A hned jedním dechem dodává, že tohle je ten typ příběhu, který by si žádný scenárista nedovolil vymyslet.(oficiální text distributora)
*4/5
CSFD: 70%
Moje hodnocení:
Pokud si dobře pamatuji, tento film mě zaujal a bavil mě. Není to takový ten typicky nudný film o cvičení, má to děj, hlavu a patu a baví to. To je něco, co film musí mít, aby byl dobrý! :)
Jak se líbil film Vám?
E/N

Hanna

22. prosince 2016 v 14:33 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Hanna
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • Titulní hrdinka tohoto dobrodružného thrilleru natáčeného v Evropě, Hanna (kterou ztvárnila Saoirse Ronan, nominovaná na Oscara za snímek Pokání), je dospívající dívka. Je výjimečná tím, že má zásluhou svého otce (Eric Bana z filmu Star Trek), bývalého pracovníka CIA, který ji vychovává ve finské divočině, sílu, vytrvalost a znalosti zkušeného vojáka. V jejím životě, který se nepodobá životu žádného jiného teenagera, spolu splývají výchova i výcvik s cílem vychovat z ní dokonalého zabijáka. Její cesta k dospělosti dospěje k přelomovému momentu ve chvíli, kdy je svým otcem vyslána na samostanou misi. Hanna tajně cestuje po Evropě a přitom je na útěku před agenty, které za ní vyslala nemilosrdná špiónka, která ukrývá světu vlastní tajemství (držitelka Oscara Cate Blanchett). Jak se Hanna blíží ke svému hlavnímu cíli, je nucena čelit znepokojivým odhalením o své vlastní existenci a nečekaným otázkám o svém lidství.(oficiální text distributora)
*2/5
CSFD: 64%
Moje hodnocení:
Možná kdybych začala předem číst, o čem filmy jsou než si je prvně pustila, udělala bych líp. Opět jsem se naštvala, protože film pod mým jménem je opravdu nudná slupka s dutým vnitřkem. Film se mi nelíbil a nudil mě. Za mě nope!
Jak se líbil film Vám?
E/N

Doba ledová 4

21. prosince 2016 v 10:24 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Doba ledová 4
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • Do kin se po třech letech vrací oblíbená mamutí rodinka Mannyho, Ellie, jejich teenagerské dcerunky Broskvičky, lenochoda Sida, šavlozubého tygra Diega a potřeštěného krysoveverčáka Scratta, aby prožili nové napínavé dobrodružství. Právě Scratt, se svou vášní pro žaludy a jejich ukrýváním totiž způsobí katastrofu nevídaných rozměrů. Podaří se mu zasadit svůj žalud takovým způsobem, že pradávná Pangea začne praskat a lámat se na jednotlivé kontinenty a díky pohybu litosférických desek dojde i k rozdělení naší prehistorické party. Ellie a Broskvička zůstanou na jednom kontinentu a Many, Sid a Diego jsou unášeni proudem na ledové kře hluboko do širého oceánu. Ať to stojí, co to stojí, naši tři odvážní přátelé se musí dostat zpátky domů a při tom na ně čeká nejedno velké dobrodružství. Při cestě zpět jim dají zabrat nejenom mořské bouře, přílivové vlny a mořské příšery, ale musejí zvládnout i první společné soužití na jedné malé kře a tak se můžeme těšit na řadu komických scén plných vzájemného špičkování. Shodou okolností a náhod se na jejich provizorní loď, kterou si vytvořili z ledovce, dostane i Sidova babička, kterou skupinka zachrání v příboji mořských vln. Už, už se zdá, že naše partička kamarádů bude zachráněna, když se z oparu mlhy vynoří loď, jenže její podivínská posádka na palubě ani v nejmenším nehodlá našim kamarádům pomoci. Naopak, všichni jsou zajati a dostávají se do ještě větší šlamastiky.(oficiální text distributora)
*5/5
CSFD: 66%
Moje hodnocení:
Tak na chvilinku odlehčíme. Doba Ledová, pohádka, která mě asi nikdy nepřestane bavit. Protože vidíte vtipný vytvořené postavičky, vtipné hlášky nejen Sidovic bábinky ale celkově. Za mě volba na vánoční/povánoční večer! :)
Jak se líbil film Vám?
E/N
 
 

Reklama