Films

Strange Blood

29. dubna 2017 v 10:09 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Strange Blood
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • Doktor Henry Moorehouse (Robert Brettenaugh) je zapálený vědec zkoumající buněčnou strukturu. Spolu s asistentkou Gemmou (Alexandra Bard) se snaží jednou provždy zlikvidovat virus jménem rakovina. Podle výpočtů jde vše podle plánu, ale ve skutečnosti není nic tak růžové a prvotní nadšení a pokusy se začnou měnit v peklo!(Rodriguez)
*2/5
CSFD: 35%
Moje hodnocení:
Popravdě, zezačátku docela dobrý, dobrý, horší, konec katastrofa. Já myslela, že to bude normální a film a oni z nich udělají vampíry? Achjo, to jsem fakt nemusela vědět. Kdyby byl lepší konec a možná od půlky se děj změnil, asi bych hodnotila lépe.
Jak se líbil film Vám?
E/N

The canal

27. dubna 2017 v 10:48 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro The canal
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • Filmový archivář David (Rupert Evans) zažívá poslední dobu těžké časy, protože má podezření, že jeho žena Alice (Hannah Hoekstra) ho podvádí s Alexem (Carl Shaaban), jedním z jejích pracovních klientů. Toto napětí je ještě umocněno, když David dostane v práci od Claire (Antonia Campbell-Hughes) archivní záběry, které ukazují, že jeho dům byl v roce 1902 dějištěm brutální vraždy. Postupně je stále více neklidný a zmatený, sleduje manželku do nedalekého vodního kanálu, kde zjistí, že opravdu má poměr s Alexem. Když se Alice krátce poté ztratí, David se stane hlavním podezřelým z jejího zmizení. Jak policie pokračuje v pátrání, čím dál více je přesvědčena, že David zavraždil svou ženu a snaží se najít důkaz, který by ho usvědčil.(Nivenx)
*4/5
CSFD: 61%
Moje hodnocení:
Poprvé jsem si říkala "Jejda, to bude super film, už se těším.." pak už moje natěšení pomalu utichalo, ale zase se ke konci navracelo. Já ani nevím, co si mam o tohle filmu myslet. Přesně tady bych zvolila metodu 3,5 hvězdičky. Není to na 4, ale ani ne na tři. Podle mě kdyby to mělo malinko lepší zkombinování "monstra" asi bych byla nadšenější.
Jak se líbil film Vám?
E/N

Gangster-ka Afričan

25. dubna 2017 v 7:37 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Gangster-ka Afričan
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • Po nepochopitelném útěku přímo z rukou policie, opouští Kraviec Českou republiku. Začíná nová etapa jeho zločinného života. Káčko už nemá co ztratit. Teprve teď začíná vyplouvat na povrch veškerý odpad, který po něm zbyl. Káčko se usazuje na Seychelských ostrovech, v rukou má směnku na 80 milionů, která z fleku může položit premiéra i vládu. 6 miliard z vytunelovaného podniku ČEPRO se pomalu rozpustilo, je potřeba přijít s novým zdrojem příjmu. I kdyby kvůli tomu měl udělat státní převrat. Česká republika tak exportuje do světa gangstera prvotřídního formátu. Ať už to jsou Seychely nebo Jihoafrická republika, všude kam tento gangster vstoupí, likviduje místní mafii a nastoluje vlastní řád. Na povrch se derou negativní vlastnosti jeho charakteru v závislosti na přemíře užívání drog a alkoholu. Káčko se mění z nadprůměrně inteligentního podvodníka na nejtemnějšího gangstera, vraha a obchodníka s narkotiky. A to je místo v polosvětě, ze kterého není návratu... Závěrečná část temného příběhu Gangster Ka: Afričan režiséra Jana Pachla zdůrazňuje fakt, že spáchané zlo nemůže být jen tak pominuto. Jaké jsou mechanismy organizovaného zločinu? Lze nad nimi zvítězit?(Bioscop)
*5/5
CSFD: 70%
Moje hodnocení:
Za mě musím říct, že tohle je pecka film! Co se týče herců, míst, zpracování. Řekla bych, že tohle nebyl ani český film. Za mě vážně paráda a moc se mi líbil! Jen tak dál, filmový průmysle!
Jak se líbil film Vám?
E/N

Krakatit

23. dubna 2017 v 9:34 | Emily Nightmare
Související obrázek
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • Čapkova předloha se v těsně poválečném kontextu dočkala zřetelné aktualizace: mimořádně ničivá třaskavina v rukou válečných štváčů, které zajímají jen zisk, se může snadno stát osudnou rozbuškou, ohrožující celý svět. Režisér Otakar Vávra soustředí pozornost na horečnaté představy vyčerpaného a navíc zraněného protagonisty inženýra Prokopa, jenž se ze všech sil snažil zabránit zneužití svého vynálezu. I když po vypravěčské stránce (snově stylizované sekvence, které přibližují hrdinovo narušené vnímání, prozrazují inspiraci ponurým francouzským poetismem) film přece jen zestárnul, jeho výpověď si dodnes uchovává svou naléhavost.

  Román Karla Čapka Krakatit zfilmoval Otakar Vávra již záhy po druhé světové válce a pojal jej jako horečnatě expresivní varování před jadernou zkázou. V roce 1980 se k tomuto dílu vrátil znovu, tentokrát však zdůraznil násilnou aktualizaci výchozího textu ve smyslu zákeřných imperialistických piklů. Hlavní hrdina vědec Prokop se ocitá ve smrtelném ohrožení, když chce zabránit zneužití svého epochálního vynálezu třaskaviny Krakatit dvěmi skupinami lidí, kteří s její pomocí chtějí ovládnout svět.(oficiální text distributora)
*3/5
CSFD: 83%
Moje hodnocení:
Za mě pěkné zpracování filmu, musím říct, že bych asi asi nedokázala představit tento film v barevné podobně. Normálně černobílé filmy nemusím, ale k tomuhle mi to neodmyslitelně patří. Za mě dobrý film:)
Jak se líbil film Vám?
E/N

Žena v černém

21. dubna 2017 v 8:24 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Žena v černém
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)

 • Snímek na motivy klasického duchařského příběhu vypráví příběh Arthura Kippse (Daniel Radcliffe), právníka, který je nucen opustit svého malého syna a odcestovat do odlehlé vesnice, aby zde vyřídil právní záležitosti související s nedávno zesnulým majitelem rezidence Eel Marsh House. Kipps, který o samotě pracuje v tomto starém sídle, začíná odhalovat místní krutá a znepokojivá tajemství a jeho obavy se dále stupňují poté, co zjistí, že místní děti za záhadných okolností umírají. Když pomstychtivá žena v černém začne ohrožovat i jeho nejbližší, je Kipps nucen hledat způsob, jakým vražedný kruh přerušit.(oficiální text distributora)
*4/5
CSFD: 71%
Moje hodnocení:
Podle mě docela dost povedený film. Ačkoli jsem čekala možná něco víc, byla jsem překvapená a nakonec moje chutě byly naplněny. Za mě opravdu dobrý film, u kterého ukápla i slza.Jak se líbil film Vám?
E/N

Přežijí jen milenci

19. dubna 2017 v 5:21 | Emily Nightmare
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • Adam - talentovaný hudebník ve stylu 60. let, žije v ponurém Detroitu. Zoufalý z toho, kam ten svět spěje, čím dál častěji přemýšlí o sebevraždě. V teplém Tangeru žije jeho tajemná, stylová přítelkyně Eva, co miluje poezii a ráda večeří s Christopherem Marlowem. Adamu i Evě je více než tisíc let. Před několika staletími, se dohodli, že kvůli čerstvé krvi nebudou zabíjet lidi a dobývat krev budou v nemocnici. Není to tak dávno, co se rozhodli žít odděleně. Moc dlouho jim to ale nevydrželo a Eva už vystupuje z letadla v Detroitu. Oba cítí, že se má stát něco nebezpečného. Brzy přijíždí do města i mladší sestra Evy - nekontrolovatelný šílený upír, který neumí ovládat své emoce. Ve městě začínají podivná úmrtí a tak musí Adam i Eva uprchnout do Alžírska. Problémy teprve začaly a vypadá to, že konec světa přeci jenom nastane a smrt není daleko... Smrt? Není příliš brzy?(H.C.E.)
*3/5
CSFD: 74%
Moje hodnocení:
Průměrný film, který mě nějak neosilnil. Bylo to sice zajímavé, kouknout se zase na vampírový film, ale pravděpodobně si ho už nepustím. Odreagovačka, nenadchne, neurazí.
Jak se líbil film Vám?
E/N

Bůh masakru

17. dubna 2017 v 10:13 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Bůh masakru
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • Rvačka dvou dětí na hřišti. Nateklé rty, vyražené zuby... Rodiče "oběti" pozvali na návštěvu rodiče "útočníka", aby vyplnili pojistnou událost a vše v klidu vyřešili. Přátelské žertíky zprvu vysoce civilizovaných lidí se postupně mění v masakr, kterému nikdo z nich neunikne. Příběh odhaluje to, co je politicky korektní, a ukazuje, že pod pozlátkem je mnoho krutosti.(oficiální text distributora)
*5/5
CSFD: 73%
Moje hodnocení:
Musím říct, že se mi do tohohle filmu ani moc nechtělo. Říkala jsem si, že to bude kravina a po chvilce to vypnu. Opak bych pravdou. Ačkoli se celý film odehrává v jednom bytě, nasmála jsem se a musím říct, že to je jeden z filmů, co mě za poslední dobu hodně pobavil! :) Rozhodně doporučuji!
Jak se líbil film Vám?
E/N

Hlas smrti

15. dubna 2017 v 11:34 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro hlas smrti
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • Jonathan Rivers (Michael Keaton) je úspěšným architektem s krásnou ženou, spisovatelkou Annou, milujícím synem Mikem a dalším dítětem na cestě. Žije spokojeně do té chvíle, než do jeho života zasáhne tragédie. Anna se ztratí cestou do práce a později je nalezena utonulá v řece. Jonathan, šílený žalem, se odstěhuje a úzkostlivě se straní všech přátel a zbytku rodiny. Tajemný vědec Nicolas Elia přesvědčí Jonathana, že Anna vysílá signály "ze záhrobí" pomocí televizní obrazovky a rádia. Jonathan poslechne jeho rady a s pomocí nových přátel Raymonda Price a Sarah Tate se pokusí navázat spojení s manželkou. Bezděčně tak otevře dveře do jiného světa. Netuší, co tím způsobí: mrtví teď mají možnost zmocnit se ho..(oficiální text distributora)
*2/5
CSFD: 62%
Moje hodnocení:
Za mě film dost o ničem, byla jsem docela zklamaná. Prvně mi to přišlo jako dobrý námět, ale postupně to šlo do příšerný kraviny, za mě rozhodně ne.

Jak se líbil film Vám?
E/N

Baba na zabití

13. dubna 2017 v 21:17 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Baba na zabití
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • Čierna komédia o zaľúbenej dvojici, ktorá konečne našla byt svojich snov. Má to však maličký háčik - a tým je stará žena, ktorá býva v byte nad nimi. Čoskoro zistia, čo všetko im prináša život v novom dome - začínajú splácať krutú, ale naozaj krutú daň. Okolnosti časom donútia Stuarta a Nancy použiť mimoriadne prostriedky, aby si udržali pokojný domov... Čo takto vražda?(oficiální text distributora)
*5/5
CSFD: 58%
Moje hodnocení:
Tenhle film je prostě boží. Nevím, jestli je to proto, protože naše babička dělá čas od času něco podobného, ale byla to pecka. Film mě opravdu zabavil a já jsem se bavila po celou dobu! :)
Jak se líbil film Vám?
E/N

Pán domu

30. března 2017 v 8:37 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro pán domu
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)

 • Pět univerzitních roztleskávaček se stalo svědky vraždy informátora z drogového podsvětí. Aby neskončily jako nepohodlní svědci, musí je policie ochránit. K týmu proto nastupuje nový "asistent trenéra", drsný člen Texas Rangers, poručík Roland Sharp. Jak ale uhlídat holky, které se chtějí pořád jen bavit? Poněkud upjatý Sharp zjišťuje, že udržet nekontrolovatelné školačky v pozoru a ubránit je před nebezpečím, nebude snadný úkol.(oficiální text distributora)
*3/5
CSFD: 48%
Moje hodnocení:
Další film typický pro americké komedie. Pobaví, dojme, ale nemusíte se na něj podívat znovu. Myslím si, že mě tato komedie až tolik nenadchla, že bych si jí pustila znovu, ale bavila mě a líbila se mi. Pokud nevíte co na sobotní večer, můžete kounout na toto :)


Jak se líbil film Vám?
E/N

Obludárium

28. března 2017 v 12:24 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Obludárium film 2009
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)

 • Do malého zapadákova menom Reliance v štáte New York práve zavítal netradičný kočovný lunapark čudáckeho principála Capa (Alan C. Peterson), plný desivých atrakcií, a tak nečudo, že sa naň príde pozrieť i miestny šerif Atlas (Lou Diamond Phillips). Hoci mu, ako mnohým iným, pri prehliadke viac i menej strašidelných monštier behá mráz po chrbte, varovania pastora Owensa (Vlasta Vrana) o hriechoch, ktoré vraj spolu s lunaparkom pritiahli do mesta a prinesú jeho obyvateľom len skazu, nanešťastie považuje za neopodstatnené. Ibaže situácia sa dramaticky zmení vo chvíli, keď z lunaparku ujde najnovšia kreatúra, známa pod priliehavou prezývkou jerseyský diabol - a nemilosrdne zaútočí na každú živú bytosť, ktorá jej príde do cesty! Kým šerif a zopár odvážlivcov sa rozhodne krvilačné monštrum vystopovať a zlikvidovať, Cap a jeho spoločník ho chcú dolapiť živé - veria totiž, že na jeho predaji rozprávkovo zbohatnú! Nuž a pastor Owens zatiaľ dokonale zmanipuluje svojich spoluobčanov a nahucká ich nielen proti jerseyskému diablovi, ale i proti všetkým ostatným obyvateľom lunaparku - s tragickými následkami...(oficiální text distributora)
*1/5
CSFD: 23%
Moje hodnocení:
Jednu hvězdičku za Ricka, jinak by tam pravděpodobně nebyla ani jedna. Já nevím, námět nezněl tak špatně, ale zpracování bylo děs a hrůza. Úplně mi to trhalo oči z hlavy. Děsné zpracování. Myslím, že lepší žádný film než špatný film. Ale díky Rickovi tu jednu hvězdu vážně dám!

Jak se líbil film Vám?
E/N

Tma bloudění

26. března 2017 v 10:16 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro tma bloudění
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)

 • Maria Bello přijíždí na waleské pobřeží za svým manželem. Už první noc má hrůzné sny o smrti své dvanáctileté dcery. Když opravdu záhadně zmizí, všichni se domnívají, že spadla z útesu a utopila se. Jenže večer je slyšet její volání o pomoc a navíc druhý den se objeví neznámá malá dívka. Nikdo netuší, že je poslem zla... James a Adele jsou plni zármutku nad ztrátou své dcery, jež nedávno utonula. V tomto rozpoložení je zastihne mladá Ebrill, která tvrdí, že zemřela před šedesáti lety, je však až neuvěřitelně podobná jejich milované Sarah...(oficiální text distributora)

*3/5
CSFD: 56%
Moje hodnocení:
Čekala jsem asi od filmu trošku víc, jasně, jsem naivní, ale prostě jsem si myslela, že tam bude větší náboj. Bylo to také, no nevím. Ohraný námět sto let zpět. Chápu, že film je přes deset let starý, ale mě nepřekvapil, nezaujal a rozhodně si ho nepustím znovu, ale nebyl to děs, prostě průměr:)Jak se líbil film Vám?
E/N

Hidden

25. března 2017 v 13:59 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro hidden
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)

 • Hidden je postapokalyptický film o manželech s malou roztomilou dcerkou. Po náhlém vypuknutí nákazy se rodině na útěku podaří nalézt nepoužívaný protiatomový kryt. Tento úkryt jim poskytuje veškeré nutné vybavení pro přežití, ale jak dlouho jsou schopni vydržet a co na ně vlastně číhá venku?(TheDon)
*2/5
CSFD: 65%
Moje hodnocení:
Za mě to byl zezačátku hodně dobrý film, říkala jsem si vyloženě wow, ale potom, obrovské zklamání. Celou dobu hrdinové čelí neznámému dýchači, který je ohrožuje. Námět je zajímavý, myslím si, že podkreslení a pomalé otevírání děje je úplně úžasným zobrazením, jen konec jsem čekala jiný. Nakonec se z toho vykopala naprostá kravina. NE!Jak se líbil film Vám?
E/N

Černá kočka

22. března 2017 v 2:24 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Černá kočka 1981
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)

 • Zvrácené představy Lucia Fulciho se dokonale snoubí s temnou fantazií Edgara Allana Poea. Britský detektiv Gorley a americká novinářka Jill Treversová vyšetřují v malé anglické vesničce sérii záhadných úmrtí, která zprvu vypadají jako pouhé nehody. Do případu je zapleten i tajemný a mystickými silami nadaný profesor Robert Miles, jehož kočka byla na místě všech tragédií. Pouhá náhoda, nebo něco víc...?(oficiální text distributora)

*3/5
CSFD: 50%
Moje hodnocení:
Protože to je na motivy mojí lásky, Allana, tak jsem se rozhodla na film kouknout. Asi jsem čekala o něco víc než byl film. Nebo spíš jsem odhadovala film na lepší, ale bohužel. Průměr.


Jak se líbil film Vám?
E/N

Vašnivá lolita

20. března 2017 v 9:08 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro vášnivá lola
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)

 • Lola (ANNA AMMIRATIOVÁ) je mladá, životaschopná a krásna dievčina, ktorá sa práve zasnúbila s Masettom (MARIO PARODI), synom miestneho pekára. Nanešťastie, on je staromódny, konvenčný a chce, aby jeho nastávajúca bola pannou až do svadobnej noci. Lole sa však jeho prístup nepáči a rozhodne sa jej nechce strácať mladosť nekonečným čakaním až do svadby. Chce si predsa vyskúšať, či je Masetto dobrý milovník už pred svadbou, aby potom nebola sklamaná! Podniká všetko možné, len aby mladého muža zviklala v jeho pevných morálnych zásadách. Nepomôže však ani to, keď Lola pred jeho očami zvádza matkinho milenca Andrého (PATRICK MOWER), veľmi skúseného muža. Lola začína rozmýšľať o tom, že na svete žijú aj iní muži, s ktorými by prežila plnohodnotnejší sexuálny život ako s Masettom. Ako Lola a Masetto vyriešia svoje problémy?(oficiální text distributora)

*2/5
CSFD: 33%
Moje hodnocení:
Myslím, že na tento film jsem opravdu ještě hodně hodná. Neustále mě štvalo vytahování si sukně a takové smýšlení na amatérskou nahotu - jiné použití než zadzvednutí sukně tam nebylo, takže jsem byla vyřízená tím, kdy to skončí. Podle mě jako kulisa, když něco děláte dobré, na zbytek katastrofa.


Jak se líbil film Vám?
E/N
 
 

Reklama