Films

Backmask

20. prosince 2016 v 8:19 | Emily Nightmare
Související obrázek
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • V starej, opustenej nemocnici, ktorej priestory v minulosti slúžili na liečbu detských pacientov s psychickými problémami, jedného večera prebieha teenagerská párty. Keď už sa v ranných hodinách začína väčšina z mladých poberať domov, niekoľko jednotlivcov zotrvá, aby si predĺžili zábavu vyvolávaním duchov. Už čoskoro sa všetci presvedčia, že zahrávať s mŕtvymi dušami sa neoplatí. Duch, ktorý sa vráti zo záhrobia, je mocný, pomstychtivý a túži ich všetkých vidieť umierať.(*CARNIFEX*)
*2/5
CSFD: 43%
Moje hodnocení:
Za mě slabší podprůměr. Snaha o to, udělat vtip z toho, že najdeme na Youtube video o exorcismu a začneme vyhánět zlého ducha z těla, nevím, nevím..Asi jsem na tohle moc stará a nebo prostě film neměl šmrc, který se dá najít ve spoustě jiných hororových komedií.
Jak se líbil film Vám?
E/N

Salo aneb 120 dnů sodomy

19. prosince 2016 v 12:13 | Emily Nightmare
Související obrázek
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • Poslední dílo skandálního filmaře Piera Paola Pasoliniho je inspirováno románem markýze de Sade, přemísťuje ovšem děj do fašistické Itálie. Čtveřice vysoce postavených mužů si přiveze do paláce skupinu chlapců a dívek, kteří jim po následujících několik měsíců budou pod taktovkou čtyř prostitutek sloužit jako prostředníci k naplnění všech rozkoší - včetně těch nejzvrácenějších! Absolutní moc, kterou nad svými obětmi mají, je vede až k samé hranici únosnosti, za níž už se ztrácí veškerá lidskost a zbývá jen syrová brutalita a perverze…(oficiální text distributora)
*2/5
CSFD: 46%
Moje hodnocení:
Film, který rozhodně nehodlám sledovat znovu. Pokud se stále hledáte a neznáte svoje touhy a úchylky, tento film Vám na tuto otázku mile rád zodpoví. Za mě nechutnost v několika minutách filmu. Bylo mi hodně špatně potom, co jsem celý film zhlédla.
Jak se líbil film Vám?
E/N

Nacistický Titanic

17. prosince 2016 v 8:05 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Nacistický Titanic
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • Během bizardní kapitoly 2. světové války se nacistický propagandista a ministr Joseph Goebbels rozhodl, že natočí film o potápajícím se Titaniku. Tento pořad vám poodhalí příběh, o kterém se ví jen velmi málo.(oficiální text distributora)
*2/5
CSFD: 66%
Moje hodnocení:
Ehm, ehm. Z mého pohledu jsem čekala nějaký hlubokomyslný dokument, po kterém pokvetou růže. Myslím si, že spíš zhynuly. Za mě to bylo nezajímavé, až zbytečně dlouhé na množství informací, kterých nám bylo poskytnuto příšunem dokumentu. Za mě nic moc.
Jak se líbil film Vám?
E/N

Bohové musí být šílení 1

15. prosince 2016 v 12:58 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Bohové musí být šílení 1
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • Osobitý typ humoru, postavený na znalostech specifik afrického prostředí, je tu sklouben s klasickou dobrodružnou komedií, společenskou satirou a některými postupy němých grotesek, to vše v půvabném koktejlu, který měl ve světě i u nás nečekaný ohlas. Její děj se postupně splétá ze tří motivů. Prvním je křovácký lovec Xi, vydávající se na dlouhou cestu, aby vrátil bohům dar, láhev coca-coly, který místo pomoci přináší lidem z buše neshody a hádky, druhým je úspěšná novinářka Kate, která se rozhodla změnit zaměstnání, chce se stát učitelkou v misijní škole a nesmělý mikrobiolog Andrew, který se do ní zamiluje, třetím pak banda neúspěšných atentátníků na útěku, kteří zajmou děti z misijní školy i s Kate jako rukojmí, která by jim umožnila přejít hranice.(oficiální text distributora)
*4/5
CSFD: 78%
Moje hodnocení:
Popravdě, prvně mě film tolik nebavil. Bylo tam pár vtipných scén, které mě zaujaly, ale nic moc zázrak. Pak se film rozjel a nemohla jsem se zastavit smíchy. Podle mě opravdu povedený film! :)
Jak se líbil film Vám?
E/N

Klaun

13. prosince 2016 v 3:41 | Emily Nightmare
Související obrázek
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • Nie vždy je klaun symbolom smiechu a šťastia, nie vždy sú snaha o dobrý skutok či pokus vyvolať pocit radosti najmenším ratolestiam skutočne docenené. Obzvlášť, keď sa jedná o starodávny kostým, ktorý je posadnutý zlom. Ten, kto si ho oblečie, stáva sa "bábkou" v rukách krutého démona, ktorý neustále pociťuje hlad po ľudskom mäse. Podobný osud postihne aj pomerne úspešného makléra Kenta McCoya, ktorý chce v deň narodením svojho milovaného syna urobiť čokoľvek, aby ho potešil. Nález v starodávnej truhlici v jednom z domov na predaj bude pre Kenta životným omylom, ktorý zmení jeho každodenné, bežné starosti na nočnú moru. V ohrození života nie sú len všetci v jeho blízkosti, no najmä vlastná rodina!(*CARNIFEX*)
*3/5
CSFD: 62%
Moje hodnocení:
Zezačátku jsem věděla co se bude dít, film byl hodně předpovídatelný, takže mě ani nijak nenadchnul. No, snad se najde nějaký, který mě ještě ohromí.
Jak se líbil film Vám?
E/N

E.A. Poe - Podivný experiment

11. prosince 2016 v 11:12 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro E.A. Poe - Podivný experiment
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • Hrdinou filmu E. A. Poe: Podivný experiment je mladý, čerstvě vystudovaný lékař Edward, který na konci 19. století přichází na praxi do psychiatrického ústavu pro choromyslné ležícího v mlze v odlehlém koutě hor. Zde ho přivítá šéf lékařského týmu, jeho asistent i záhadná kráska Eliza, trpící panickou hrůzou z jakéhokoliv tělesného dotyku. Edward je zasvěcován do zdejších léčebných metod a je v šoku. Dr. Lamb je příkladem osvíceného přístupu, vůči bláznům je vstřícný a svému týmu vštěpuje, aby "jedinečnost" každého pacienta respektovali: "Proč bychom se měli snažit udělat nešťastného člověka z naprosto šťastného koně?" Ovšem děsivá a hrůzu nahánějící "léčba", jíž byli na konci 19. století duševně nemocní běžně vystavováni, je přítomna i zde: věznění, spoutávání, proudy ledové vody a elektřiny. To vše je pevně vryto do historických zdí ústavu a Edward objevuje poměrně znepokojivou pravdu. Psychiatrický ústav ovládli pacienti, zatímco skutečný ředitel je se svým týmem uvězněn ve sklepení. A tady napínavý příběh plný zvratů a překvapení teprve začíná...(Bontonfilm CZ)
*5/5
CSFD: 73%
Moje hodnocení:
Jeden z opravdu dokonalých filmů, které vás přesvědčí o tom, že spisovatelé jako byl E.A.Poe měly neuvěřitelné schopnosti. Prvně se mi do filmu tolik nechtělo, odkládala jsem ho a tak, ale potom, když jsem ho rozkoukala, musela jsem ho ihned dokoukat, protože mě chytil a nutil, abych nepřestala. Dokonalý film!
Jak se líbil film Vám?
E/N

Urban Explorer

9. prosince 2016 v 12:07 | Emily Nightmare
Související obrázek
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • Skupina turistov z celého sveta sa chystá preskúmať podzemie Berlína. Pravdepodobne ho postavili nacisti a tiahne sa pod celým mestom. Keď sa ich miestny sprievodca (M. Riemelt) zraní, prepadnú mladí ľudia panike.(pancakes)
*4/5
CSFD: 58%
Moje hodnocení:
Tento film se mi líbil, ačkoli mi hodně připomněl film Metro, kde se honí furt někdo za někým, tak se mi líbil. Je pravda, že se to už od začátku dalo čekat, protože celou dobu bylo všechno v pořádku a pak nastal zlom, po kterém jste věděli, že TO přijde.
Jak se líbil film Vám?
E/N

Americké psycho

7. prosince 2016 v 2:25 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Americké psycho
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • Patrick Bateman je mladý ambiciózní finančník, který je tam, kde chtěl být. Žije na Manhattanu, má snoubenku, pracovní postup. Co ho však vede k tomu, stát se krvavým zabijákem, ví jen on sám.(oficiální text distributora)
*3/5
CSFD: 67%
Moje hodnocení:
Ačkoli je to možná pro někoho pecka, mě to přišlo jako průměrný americký film. Nenadchnul, neurazil. Necítila jsem z něj žádné emoce a nenechal ve mě žádný dojem, takže za mě - klasický průměr.
Jak se líbil film Vám?
E/N

Killing Greed

5. prosince 2016 v 8:22 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Killing Greed film
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • Bláznivému vědci se podaří vytvořit plyn, který dokáže probudit mrtvé zpět k životu. Plyn koupí překupník s vidinou rychlého zisku. Brzy je mu ovšem v patách neúprosný vládní agent, který likviduje každého kdo přišel s plynem do kontaktu. Dříve než stihne překupníka zabít, dostane se už kufřík k jiné osobě která ho otevře a vypustí tak plyn do ovzduší. Za nedlouho je okolí plné oživlích mrtvol, které pojídají všechno živé. Překupníkúv bratr a jeho kamarád jsou během táboření napadeni nemrtvými a začíná boj o holý život nejen se zombiemi, ale i vládním agentem.(oficiální text distributora)
*2/5
CSFD: 46%
Moje hodnocení:
Ačkoli hodnotím známkou dva, podle mě to není až tak hrozný film. Ale prostě, je to amateřina. Roztřesené záběry, kdo ví, jak se to natáčelo. Ve své době na amateřinu to musela být třešnička, ale mě osobně se film úplně nezalíbil. Na druhou stranu si myslím, že troufnul některé filmy v tom, že je lepší než neamatérské filmy.
Jak se líbil film Vám?
E/N

Vetřelci

3. prosince 2016 v 18:24 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Vetřelec 2
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)

 • Důstojnice Ripleyová, která jako jediná přežila boj na život a na smrt v nákladní lodi Nostromo s vesmírným vetřelcem, je po několika letech nalezena záchrannou lodí a vrací se zpět na Zemi. Když už se zdá, že je po všem, začíná horror znova, tentokrát na vzdálené nedávno kolonizované planetě. Tentokrát nevšichni proti jednomu, ale Ripleyová se skupinou speciálně vycvičených vojáků proti tisícihlavé smrtící síle vetřelců.(oficiální text distributora)

*3/5
CSFD: 90% - 30. nejlepší film; 50.nejoblíbenější film
Moje hodnocení:
Na film jsem se dívala asi týden, protože jsem si ho dokonale rozpitvala, že se mi do něj už ani nechtělo. Musím říct, že kvalita provedení je stále stejně super, ale mě už film nebavil tolik a byla jsem ráda, že ho dokoukám. Třeba někdy příště.


Jak se líbil film Vám?
E/N

Zhasni a zemřeš

1. prosince 2016 v 8:23 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Zhasni a zemřeš
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)

 • Když Rebecca odešla z domova, myslela si, že za sebou nechala i své strachy z dětství. Když v době dospívání zhasla, nebyla si nikdy úplně jistá, co je skutečné a co není ... a nyní její bratříček Martin prožívá stejně nevysvětlitelné a děsivé události, které kdysi vystavovaly zkouškám její příčetnost a ohrožovaly její bezpečnost. Znovu se objevila děsivá bytost tajemně propojená s její matkou Sophií. Ale tentokrát, s tím, jak se Rebecca přibližuje k odhalení pravdy, je třeba si přiznat, že životy všech jsou v ohrožení... jakmile se zhasnou světla.(Freeman Ent.)

*3/5
CSFD: 69%
Moje hodnocení:
Na tenhle film jsem slyšela děsnou řádku názorů a proto jsem se rozhodla udělat si ten svůj. Doslechla jsem se, jak je děsně strašidelný, jak se všichni po něm bojí a tak. Za mě to tak strašný nebylo a čekala jsem něco horšího. CO potvrdím na 100% je to, že je to ohromná lekačka. Což ne každého potěší, třeba mě ne.


Jak se líbil film Vám?
E/N

KR 13

29. listopadu 2016 v 10:56 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro KR 13
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • Tím nejcennějším, čeho může kterákoliv země dosáhnout, je ovládání lidské mysli…
  Čtyři dobrovolníci se s vidinou snadného získání peněz upsali k výzkumu na lidech. Má jít o test lidské výdrže a psychiky. Netuší, že studie je založena na drsných praktikách v nichž půjde o život. Smrtící soukolí se dává do pohybu a šance na únik je mizivá…(oficiální text distributora)
*2/5
CSFD: 52%
Moje hodnocení:
Zezačátku jsem si řekla, že to bude super film a bavil mě, postupně se ale stupňoval a stálo to čím dál víc za pendrek. Myslela jsem, že bude větší sranda, ale sranda začala až s koncem, za mě ne.


Jak se líbil film Vám?
E/N

Paddington

27. listopadu 2016 v 6:50 | Emily Nightmare
Související obrázek
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)

 • Paddington není jen tak obyčejný medvídek. Pochází z nejtemnějšího Peru, nosí červený klobouček a víc než cokoliv jiného miluje marmeládové sendviče. Když zemětřesení zničí jeho domov, pošle ho teta Lucy do Londýna, aby zde našel novou rodinu. Sám a opuštěný na paddingtonském nádraží pomalu zjišťuje, že život ve velkoměstě není úplně takový, jak si ho představoval. Naštěstí ale potká rodinu Brownových, která se ho ujme i přes kategorický nesouhlas tatínka Browna - typického, spořádaného a trochu i nudného Brita. K jeho zděšení, kdekoliv se medvídek objeví, začnou se dít neuvěřitelné věci. Svými ztřeštěnými nápady často převrátí celý dům vzhůru nohama a způsobí neskonalý chaos. Svým úsměvěm a dobrým srdcem si však nakonec získá srdce celé rodiny a vše se v dobré obrací... avšak jen do okamžiku, kdy si ho všimne zákeřná ředitelka místního muzea, která z něj chce udělat vycpaný exponát...(A-Company CZ)
*5/5
CSFD: 73%
Moje hodnocení:
Jeden asi z těch nejdojemnějších filmů, co jsem viděla. Oko nezůstalo suché, ach bože! Tenhle film vážně stojí za to, pokud máte rádi filmy, kde jde hlavnímu hrdinovi o život. Rozhodně doporučuji! :)


Jak se líbil film Vám?
E/N

Beznaděj

25. listopadu 2016 v 9:46 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Beznaděj film
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • Na osamělé nevadské dálnici zastaví vůz manželů Jacksonových policejní automobil. Sedí v něm Collie Entragian, mohutný policista z malého městečka Beznaděj. Místo formální kontroly dokladů ovšem Petera a Mary odveze do městského vězení, kde je již zavřena i rodina Carverových, stárnoucí spisovatel Johnny Marinville a zvěrolékař Tom Billingsley. Collie se dle jeho slov zbláznil a vyvraždil celou pouštní osadu. Dokáží jeho příští oběti přežít a s pomocí věřícího hocha Davida Carvera porazit zlo zmítané Beznadějí? DESPERATION (Beznaděj) je filmovým zpracováním stejnojmenného románu Stephena Kinga z roku 1996.(Goodlooker)
*3/5
CSFD: 49%
Moje hodnocení:
No, abych pravdu řekla, čekala jsem od Stephnova námětu něco víc. Asi jsem byla naivní, kdžy jsem chtěla víc, ale film mě nebavil. A navíc, myslím, že zpracování mohlo být o něco lepší, za mě střed.


Jak se líbil film Vám?
E/N

Nenasytná Tiffany

23. listopadu 2016 v 7:34 | Emily Nightmare
Související obrázek
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • Pepa (Leoš Noha) tráví většinu času vysedáváním po hospodách. Aby si vydělal na skromné živobytí, vykrádá chaty a ukradené předměty prodává v zastavárně. Při jednom ze svých lupičských výpadů je málem chycen při činu a během následného útěku náhodou objeví starou videokameru. Ta skrývá záznam, který odhaluje cestu k netušenému pokladu. Pepa je ohromen a okamžitě po něm zatouží. Brzy však pochopí, že aby ho získal celý, nebude muset podstoupit jen dlouhé hodiny kopání. Cena bude mnohonásobně vyšší...(A-Company CZ)
*2/5
CSFD: 65%
Moje hodnocení:
Katastrofa. Katastrofa. Katastrofa. Myslím si, že Češi by horory vytvářet snad ani neměli. Pokaždé z toho vznikne katastrofa a tohle je jedna z nich. Jediné co se mi opravdu hodně líbí je obraz českého člověka, který je tam vykreslen přesně - sobec, který vidí před očima jen peníze.


Jak se líbil film Vám?
E/N
 
 

Reklama