Films

Zootropolis

25. prosince 2016 v 5:41 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Zootropolis
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • Moderní metropole zvířat Zootropolis je město jako žádné jiné. Jen v Zootropolisu najdete luxusní čtvrti jako je Sousedství Sahara nebo chladný Tundrov. Je to velkolepé velkoměsto, ve kterém žijí pospolu zvířata ze všech koutů světa. Je to metropole, kde můžete být kýmkoli bez ohledu na to, zda jste obří slon nebo malá myška. Když však do města dorazí optimistická strážnice Judy Hopkavá, zjistí, že být prvním králíkem v policejním sboru velkých a drsných zvířat není žádná legrace. A protože chce všem dokázat, že na to má, skočí po první příležitosti řešit náročný a záhadný případ, i když to znamená vzít do party upovídaného a všemi mastmi mazaného lišáka Nicka Wilda.(Falcon)
*5/5
CSFD: 85%
Moje hodnocení:
Pokud hledáte pohádku na pěkný večer, Zootropolis je jedna z nich. Stejně jako Doba ledová. Děsně se mi líbí vytvoření postav, ty jejich hlášky, detektivní zápletka. To všechno je podle mě děsně hezky zpracované, že si to opravdu zaslouží jen kladné hodnocení! :)
Jak se líbil film Vám?
E/N

Havran

24. prosince 2016 v 12:12 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Havran 2012
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • Detektiv Emmet Fields (Luke Evans, Válka bohů) je povolán k případu brutální vraždy dvou žen. Při pátrání zjistí, že zločin se až moc podobá smyšlené vraždě, která byla do detailu popsaná v povídce spisovatele Edgara Allana Poa (John Cusack, V kůži Johna Malkoviche). Předvolá tedy tohoto sociálního vyvržence k výslechu, ale zatímco je Poe ve vazbě, dochází k další strašlivé smrti - opět inspirované jedním z jeho příběhů. Fields tedy vyzve Poa, aby mu pomohl zastavit toto krvavé šílenství…(oficiální text distributora)
*5/5
CSFD: 67%
Moje hodnocení:
Čekala jsem nějakou snobárnu, takže jsem film sledovala jedním očkem. Ale to druhé k němu neustále sjíždělo a když jsem neustále a neustále hlouběji koukala, film mě pohltil. Pokud jste milovníkem Poa, tohle je rozhodně film pro vás! :)
Jak se líbil film Vám?
E/N

Pot a krev

23. prosince 2016 v 13:42 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Pot a krev
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • Daniel Lugo (Mark Wahlberg) je sympatický trenér z posilovny, který ve volných chvílích myslí jen na to, jak bezbolestně zbohatnout. Protože věří, že mu to celkem pálí, vymyslí plán, do něhož zasvětí dva kumpány, Adriana (Anthony Mackie), chlapíka totálně rozhašeného steroidy, a čerstvě propuštěného recidivistu Paula (Dwayne Johnson), z něhož se stal ve vězení velmi věřící člověk. Ten plán je geniálně jednoduchý. Unesou Danielova bohatého klienta, obchodníka Victora Kershawa (Tony Shalhoub) a za kufr plný peněz ho zase pustí na svobodu. Kdyby všichni zúčastnění aktéři nebyli naprostí pitomci, možná by to i vyšlo. Plán ale selže hned v samém zárodku. Smršť šílených, násilných a tragikomických akcí, kterou první šlápnutí vedle vyvolá, vás donutí silně pochybovat o tom, že tenhle film skutečně vznikl podle skutečné události, jak tvrdí režisér Michael Bay. A hned jedním dechem dodává, že tohle je ten typ příběhu, který by si žádný scenárista nedovolil vymyslet.(oficiální text distributora)
*4/5
CSFD: 70%
Moje hodnocení:
Pokud si dobře pamatuji, tento film mě zaujal a bavil mě. Není to takový ten typicky nudný film o cvičení, má to děj, hlavu a patu a baví to. To je něco, co film musí mít, aby byl dobrý! :)
Jak se líbil film Vám?
E/N

Hanna

22. prosince 2016 v 14:33 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Hanna
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • Titulní hrdinka tohoto dobrodružného thrilleru natáčeného v Evropě, Hanna (kterou ztvárnila Saoirse Ronan, nominovaná na Oscara za snímek Pokání), je dospívající dívka. Je výjimečná tím, že má zásluhou svého otce (Eric Bana z filmu Star Trek), bývalého pracovníka CIA, který ji vychovává ve finské divočině, sílu, vytrvalost a znalosti zkušeného vojáka. V jejím životě, který se nepodobá životu žádného jiného teenagera, spolu splývají výchova i výcvik s cílem vychovat z ní dokonalého zabijáka. Její cesta k dospělosti dospěje k přelomovému momentu ve chvíli, kdy je svým otcem vyslána na samostanou misi. Hanna tajně cestuje po Evropě a přitom je na útěku před agenty, které za ní vyslala nemilosrdná špiónka, která ukrývá světu vlastní tajemství (držitelka Oscara Cate Blanchett). Jak se Hanna blíží ke svému hlavnímu cíli, je nucena čelit znepokojivým odhalením o své vlastní existenci a nečekaným otázkám o svém lidství.(oficiální text distributora)
*2/5
CSFD: 64%
Moje hodnocení:
Možná kdybych začala předem číst, o čem filmy jsou než si je prvně pustila, udělala bych líp. Opět jsem se naštvala, protože film pod mým jménem je opravdu nudná slupka s dutým vnitřkem. Film se mi nelíbil a nudil mě. Za mě nope!
Jak se líbil film Vám?
E/N

Doba ledová 4

21. prosince 2016 v 10:24 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Doba ledová 4
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • Do kin se po třech letech vrací oblíbená mamutí rodinka Mannyho, Ellie, jejich teenagerské dcerunky Broskvičky, lenochoda Sida, šavlozubého tygra Diega a potřeštěného krysoveverčáka Scratta, aby prožili nové napínavé dobrodružství. Právě Scratt, se svou vášní pro žaludy a jejich ukrýváním totiž způsobí katastrofu nevídaných rozměrů. Podaří se mu zasadit svůj žalud takovým způsobem, že pradávná Pangea začne praskat a lámat se na jednotlivé kontinenty a díky pohybu litosférických desek dojde i k rozdělení naší prehistorické party. Ellie a Broskvička zůstanou na jednom kontinentu a Many, Sid a Diego jsou unášeni proudem na ledové kře hluboko do širého oceánu. Ať to stojí, co to stojí, naši tři odvážní přátelé se musí dostat zpátky domů a při tom na ně čeká nejedno velké dobrodružství. Při cestě zpět jim dají zabrat nejenom mořské bouře, přílivové vlny a mořské příšery, ale musejí zvládnout i první společné soužití na jedné malé kře a tak se můžeme těšit na řadu komických scén plných vzájemného špičkování. Shodou okolností a náhod se na jejich provizorní loď, kterou si vytvořili z ledovce, dostane i Sidova babička, kterou skupinka zachrání v příboji mořských vln. Už, už se zdá, že naše partička kamarádů bude zachráněna, když se z oparu mlhy vynoří loď, jenže její podivínská posádka na palubě ani v nejmenším nehodlá našim kamarádům pomoci. Naopak, všichni jsou zajati a dostávají se do ještě větší šlamastiky.(oficiální text distributora)
*5/5
CSFD: 66%
Moje hodnocení:
Tak na chvilinku odlehčíme. Doba Ledová, pohádka, která mě asi nikdy nepřestane bavit. Protože vidíte vtipný vytvořené postavičky, vtipné hlášky nejen Sidovic bábinky ale celkově. Za mě volba na vánoční/povánoční večer! :)
Jak se líbil film Vám?
E/N

Backmask

20. prosince 2016 v 8:19 | Emily Nightmare
Související obrázek
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • V starej, opustenej nemocnici, ktorej priestory v minulosti slúžili na liečbu detských pacientov s psychickými problémami, jedného večera prebieha teenagerská párty. Keď už sa v ranných hodinách začína väčšina z mladých poberať domov, niekoľko jednotlivcov zotrvá, aby si predĺžili zábavu vyvolávaním duchov. Už čoskoro sa všetci presvedčia, že zahrávať s mŕtvymi dušami sa neoplatí. Duch, ktorý sa vráti zo záhrobia, je mocný, pomstychtivý a túži ich všetkých vidieť umierať.(*CARNIFEX*)
*2/5
CSFD: 43%
Moje hodnocení:
Za mě slabší podprůměr. Snaha o to, udělat vtip z toho, že najdeme na Youtube video o exorcismu a začneme vyhánět zlého ducha z těla, nevím, nevím..Asi jsem na tohle moc stará a nebo prostě film neměl šmrc, který se dá najít ve spoustě jiných hororových komedií.
Jak se líbil film Vám?
E/N

Salo aneb 120 dnů sodomy

19. prosince 2016 v 12:13 | Emily Nightmare
Související obrázek
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • Poslední dílo skandálního filmaře Piera Paola Pasoliniho je inspirováno románem markýze de Sade, přemísťuje ovšem děj do fašistické Itálie. Čtveřice vysoce postavených mužů si přiveze do paláce skupinu chlapců a dívek, kteří jim po následujících několik měsíců budou pod taktovkou čtyř prostitutek sloužit jako prostředníci k naplnění všech rozkoší - včetně těch nejzvrácenějších! Absolutní moc, kterou nad svými obětmi mají, je vede až k samé hranici únosnosti, za níž už se ztrácí veškerá lidskost a zbývá jen syrová brutalita a perverze…(oficiální text distributora)
*2/5
CSFD: 46%
Moje hodnocení:
Film, který rozhodně nehodlám sledovat znovu. Pokud se stále hledáte a neznáte svoje touhy a úchylky, tento film Vám na tuto otázku mile rád zodpoví. Za mě nechutnost v několika minutách filmu. Bylo mi hodně špatně potom, co jsem celý film zhlédla.
Jak se líbil film Vám?
E/N

Nacistický Titanic

17. prosince 2016 v 8:05 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Nacistický Titanic
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • Během bizardní kapitoly 2. světové války se nacistický propagandista a ministr Joseph Goebbels rozhodl, že natočí film o potápajícím se Titaniku. Tento pořad vám poodhalí příběh, o kterém se ví jen velmi málo.(oficiální text distributora)
*2/5
CSFD: 66%
Moje hodnocení:
Ehm, ehm. Z mého pohledu jsem čekala nějaký hlubokomyslný dokument, po kterém pokvetou růže. Myslím si, že spíš zhynuly. Za mě to bylo nezajímavé, až zbytečně dlouhé na množství informací, kterých nám bylo poskytnuto příšunem dokumentu. Za mě nic moc.
Jak se líbil film Vám?
E/N

Bohové musí být šílení 1

15. prosince 2016 v 12:58 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Bohové musí být šílení 1
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • Osobitý typ humoru, postavený na znalostech specifik afrického prostředí, je tu sklouben s klasickou dobrodružnou komedií, společenskou satirou a některými postupy němých grotesek, to vše v půvabném koktejlu, který měl ve světě i u nás nečekaný ohlas. Její děj se postupně splétá ze tří motivů. Prvním je křovácký lovec Xi, vydávající se na dlouhou cestu, aby vrátil bohům dar, láhev coca-coly, který místo pomoci přináší lidem z buše neshody a hádky, druhým je úspěšná novinářka Kate, která se rozhodla změnit zaměstnání, chce se stát učitelkou v misijní škole a nesmělý mikrobiolog Andrew, který se do ní zamiluje, třetím pak banda neúspěšných atentátníků na útěku, kteří zajmou děti z misijní školy i s Kate jako rukojmí, která by jim umožnila přejít hranice.(oficiální text distributora)
*4/5
CSFD: 78%
Moje hodnocení:
Popravdě, prvně mě film tolik nebavil. Bylo tam pár vtipných scén, které mě zaujaly, ale nic moc zázrak. Pak se film rozjel a nemohla jsem se zastavit smíchy. Podle mě opravdu povedený film! :)
Jak se líbil film Vám?
E/N

Klaun

13. prosince 2016 v 3:41 | Emily Nightmare
Související obrázek
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • Nie vždy je klaun symbolom smiechu a šťastia, nie vždy sú snaha o dobrý skutok či pokus vyvolať pocit radosti najmenším ratolestiam skutočne docenené. Obzvlášť, keď sa jedná o starodávny kostým, ktorý je posadnutý zlom. Ten, kto si ho oblečie, stáva sa "bábkou" v rukách krutého démona, ktorý neustále pociťuje hlad po ľudskom mäse. Podobný osud postihne aj pomerne úspešného makléra Kenta McCoya, ktorý chce v deň narodením svojho milovaného syna urobiť čokoľvek, aby ho potešil. Nález v starodávnej truhlici v jednom z domov na predaj bude pre Kenta životným omylom, ktorý zmení jeho každodenné, bežné starosti na nočnú moru. V ohrození života nie sú len všetci v jeho blízkosti, no najmä vlastná rodina!(*CARNIFEX*)
*3/5
CSFD: 62%
Moje hodnocení:
Zezačátku jsem věděla co se bude dít, film byl hodně předpovídatelný, takže mě ani nijak nenadchnul. No, snad se najde nějaký, který mě ještě ohromí.
Jak se líbil film Vám?
E/N

E.A. Poe - Podivný experiment

11. prosince 2016 v 11:12 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro E.A. Poe - Podivný experiment
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • Hrdinou filmu E. A. Poe: Podivný experiment je mladý, čerstvě vystudovaný lékař Edward, který na konci 19. století přichází na praxi do psychiatrického ústavu pro choromyslné ležícího v mlze v odlehlém koutě hor. Zde ho přivítá šéf lékařského týmu, jeho asistent i záhadná kráska Eliza, trpící panickou hrůzou z jakéhokoliv tělesného dotyku. Edward je zasvěcován do zdejších léčebných metod a je v šoku. Dr. Lamb je příkladem osvíceného přístupu, vůči bláznům je vstřícný a svému týmu vštěpuje, aby "jedinečnost" každého pacienta respektovali: "Proč bychom se měli snažit udělat nešťastného člověka z naprosto šťastného koně?" Ovšem děsivá a hrůzu nahánějící "léčba", jíž byli na konci 19. století duševně nemocní běžně vystavováni, je přítomna i zde: věznění, spoutávání, proudy ledové vody a elektřiny. To vše je pevně vryto do historických zdí ústavu a Edward objevuje poměrně znepokojivou pravdu. Psychiatrický ústav ovládli pacienti, zatímco skutečný ředitel je se svým týmem uvězněn ve sklepení. A tady napínavý příběh plný zvratů a překvapení teprve začíná...(Bontonfilm CZ)
*5/5
CSFD: 73%
Moje hodnocení:
Jeden z opravdu dokonalých filmů, které vás přesvědčí o tom, že spisovatelé jako byl E.A.Poe měly neuvěřitelné schopnosti. Prvně se mi do filmu tolik nechtělo, odkládala jsem ho a tak, ale potom, když jsem ho rozkoukala, musela jsem ho ihned dokoukat, protože mě chytil a nutil, abych nepřestala. Dokonalý film!
Jak se líbil film Vám?
E/N

Urban Explorer

9. prosince 2016 v 12:07 | Emily Nightmare
Související obrázek
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • Skupina turistov z celého sveta sa chystá preskúmať podzemie Berlína. Pravdepodobne ho postavili nacisti a tiahne sa pod celým mestom. Keď sa ich miestny sprievodca (M. Riemelt) zraní, prepadnú mladí ľudia panike.(pancakes)
*4/5
CSFD: 58%
Moje hodnocení:
Tento film se mi líbil, ačkoli mi hodně připomněl film Metro, kde se honí furt někdo za někým, tak se mi líbil. Je pravda, že se to už od začátku dalo čekat, protože celou dobu bylo všechno v pořádku a pak nastal zlom, po kterém jste věděli, že TO přijde.
Jak se líbil film Vám?
E/N

Americké psycho

7. prosince 2016 v 2:25 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Americké psycho
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • Patrick Bateman je mladý ambiciózní finančník, který je tam, kde chtěl být. Žije na Manhattanu, má snoubenku, pracovní postup. Co ho však vede k tomu, stát se krvavým zabijákem, ví jen on sám.(oficiální text distributora)
*3/5
CSFD: 67%
Moje hodnocení:
Ačkoli je to možná pro někoho pecka, mě to přišlo jako průměrný americký film. Nenadchnul, neurazil. Necítila jsem z něj žádné emoce a nenechal ve mě žádný dojem, takže za mě - klasický průměr.
Jak se líbil film Vám?
E/N

Killing Greed

5. prosince 2016 v 8:22 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Killing Greed film
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • Bláznivému vědci se podaří vytvořit plyn, který dokáže probudit mrtvé zpět k životu. Plyn koupí překupník s vidinou rychlého zisku. Brzy je mu ovšem v patách neúprosný vládní agent, který likviduje každého kdo přišel s plynem do kontaktu. Dříve než stihne překupníka zabít, dostane se už kufřík k jiné osobě která ho otevře a vypustí tak plyn do ovzduší. Za nedlouho je okolí plné oživlích mrtvol, které pojídají všechno živé. Překupníkúv bratr a jeho kamarád jsou během táboření napadeni nemrtvými a začíná boj o holý život nejen se zombiemi, ale i vládním agentem.(oficiální text distributora)
*2/5
CSFD: 46%
Moje hodnocení:
Ačkoli hodnotím známkou dva, podle mě to není až tak hrozný film. Ale prostě, je to amateřina. Roztřesené záběry, kdo ví, jak se to natáčelo. Ve své době na amateřinu to musela být třešnička, ale mě osobně se film úplně nezalíbil. Na druhou stranu si myslím, že troufnul některé filmy v tom, že je lepší než neamatérské filmy.
Jak se líbil film Vám?
E/N

Vetřelci

3. prosince 2016 v 18:24 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Vetřelec 2
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)

 • Důstojnice Ripleyová, která jako jediná přežila boj na život a na smrt v nákladní lodi Nostromo s vesmírným vetřelcem, je po několika letech nalezena záchrannou lodí a vrací se zpět na Zemi. Když už se zdá, že je po všem, začíná horror znova, tentokrát na vzdálené nedávno kolonizované planetě. Tentokrát nevšichni proti jednomu, ale Ripleyová se skupinou speciálně vycvičených vojáků proti tisícihlavé smrtící síle vetřelců.(oficiální text distributora)

*3/5
CSFD: 90% - 30. nejlepší film; 50.nejoblíbenější film
Moje hodnocení:
Na film jsem se dívala asi týden, protože jsem si ho dokonale rozpitvala, že se mi do něj už ani nechtělo. Musím říct, že kvalita provedení je stále stejně super, ale mě už film nebavil tolik a byla jsem ráda, že ho dokoukám. Třeba někdy příště.


Jak se líbil film Vám?
E/N
 
 

Reklama