Films

Baba na zabití

13. dubna 2017 v 21:17 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Baba na zabití
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • Čierna komédia o zaľúbenej dvojici, ktorá konečne našla byt svojich snov. Má to však maličký háčik - a tým je stará žena, ktorá býva v byte nad nimi. Čoskoro zistia, čo všetko im prináša život v novom dome - začínajú splácať krutú, ale naozaj krutú daň. Okolnosti časom donútia Stuarta a Nancy použiť mimoriadne prostriedky, aby si udržali pokojný domov... Čo takto vražda?(oficiální text distributora)
*5/5
CSFD: 58%
Moje hodnocení:
Tenhle film je prostě boží. Nevím, jestli je to proto, protože naše babička dělá čas od času něco podobného, ale byla to pecka. Film mě opravdu zabavil a já jsem se bavila po celou dobu! :)
Jak se líbil film Vám?
E/N

Pán domu

30. března 2017 v 8:37 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro pán domu
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)

 • Pět univerzitních roztleskávaček se stalo svědky vraždy informátora z drogového podsvětí. Aby neskončily jako nepohodlní svědci, musí je policie ochránit. K týmu proto nastupuje nový "asistent trenéra", drsný člen Texas Rangers, poručík Roland Sharp. Jak ale uhlídat holky, které se chtějí pořád jen bavit? Poněkud upjatý Sharp zjišťuje, že udržet nekontrolovatelné školačky v pozoru a ubránit je před nebezpečím, nebude snadný úkol.(oficiální text distributora)
*3/5
CSFD: 48%
Moje hodnocení:
Další film typický pro americké komedie. Pobaví, dojme, ale nemusíte se na něj podívat znovu. Myslím si, že mě tato komedie až tolik nenadchla, že bych si jí pustila znovu, ale bavila mě a líbila se mi. Pokud nevíte co na sobotní večer, můžete kounout na toto :)


Jak se líbil film Vám?
E/N

Obludárium

28. března 2017 v 12:24 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Obludárium film 2009
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)

 • Do malého zapadákova menom Reliance v štáte New York práve zavítal netradičný kočovný lunapark čudáckeho principála Capa (Alan C. Peterson), plný desivých atrakcií, a tak nečudo, že sa naň príde pozrieť i miestny šerif Atlas (Lou Diamond Phillips). Hoci mu, ako mnohým iným, pri prehliadke viac i menej strašidelných monštier behá mráz po chrbte, varovania pastora Owensa (Vlasta Vrana) o hriechoch, ktoré vraj spolu s lunaparkom pritiahli do mesta a prinesú jeho obyvateľom len skazu, nanešťastie považuje za neopodstatnené. Ibaže situácia sa dramaticky zmení vo chvíli, keď z lunaparku ujde najnovšia kreatúra, známa pod priliehavou prezývkou jerseyský diabol - a nemilosrdne zaútočí na každú živú bytosť, ktorá jej príde do cesty! Kým šerif a zopár odvážlivcov sa rozhodne krvilačné monštrum vystopovať a zlikvidovať, Cap a jeho spoločník ho chcú dolapiť živé - veria totiž, že na jeho predaji rozprávkovo zbohatnú! Nuž a pastor Owens zatiaľ dokonale zmanipuluje svojich spoluobčanov a nahucká ich nielen proti jerseyskému diablovi, ale i proti všetkým ostatným obyvateľom lunaparku - s tragickými následkami...(oficiální text distributora)
*1/5
CSFD: 23%
Moje hodnocení:
Jednu hvězdičku za Ricka, jinak by tam pravděpodobně nebyla ani jedna. Já nevím, námět nezněl tak špatně, ale zpracování bylo děs a hrůza. Úplně mi to trhalo oči z hlavy. Děsné zpracování. Myslím, že lepší žádný film než špatný film. Ale díky Rickovi tu jednu hvězdu vážně dám!

Jak se líbil film Vám?
E/N

Tma bloudění

26. března 2017 v 10:16 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro tma bloudění
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)

 • Maria Bello přijíždí na waleské pobřeží za svým manželem. Už první noc má hrůzné sny o smrti své dvanáctileté dcery. Když opravdu záhadně zmizí, všichni se domnívají, že spadla z útesu a utopila se. Jenže večer je slyšet její volání o pomoc a navíc druhý den se objeví neznámá malá dívka. Nikdo netuší, že je poslem zla... James a Adele jsou plni zármutku nad ztrátou své dcery, jež nedávno utonula. V tomto rozpoložení je zastihne mladá Ebrill, která tvrdí, že zemřela před šedesáti lety, je však až neuvěřitelně podobná jejich milované Sarah...(oficiální text distributora)

*3/5
CSFD: 56%
Moje hodnocení:
Čekala jsem asi od filmu trošku víc, jasně, jsem naivní, ale prostě jsem si myslela, že tam bude větší náboj. Bylo to také, no nevím. Ohraný námět sto let zpět. Chápu, že film je přes deset let starý, ale mě nepřekvapil, nezaujal a rozhodně si ho nepustím znovu, ale nebyl to děs, prostě průměr:)Jak se líbil film Vám?
E/N

Hidden

25. března 2017 v 13:59 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro hidden
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)

 • Hidden je postapokalyptický film o manželech s malou roztomilou dcerkou. Po náhlém vypuknutí nákazy se rodině na útěku podaří nalézt nepoužívaný protiatomový kryt. Tento úkryt jim poskytuje veškeré nutné vybavení pro přežití, ale jak dlouho jsou schopni vydržet a co na ně vlastně číhá venku?(TheDon)
*2/5
CSFD: 65%
Moje hodnocení:
Za mě to byl zezačátku hodně dobrý film, říkala jsem si vyloženě wow, ale potom, obrovské zklamání. Celou dobu hrdinové čelí neznámému dýchači, který je ohrožuje. Námět je zajímavý, myslím si, že podkreslení a pomalé otevírání děje je úplně úžasným zobrazením, jen konec jsem čekala jiný. Nakonec se z toho vykopala naprostá kravina. NE!Jak se líbil film Vám?
E/N

Černá kočka

22. března 2017 v 2:24 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Černá kočka 1981
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)

 • Zvrácené představy Lucia Fulciho se dokonale snoubí s temnou fantazií Edgara Allana Poea. Britský detektiv Gorley a americká novinářka Jill Treversová vyšetřují v malé anglické vesničce sérii záhadných úmrtí, která zprvu vypadají jako pouhé nehody. Do případu je zapleten i tajemný a mystickými silami nadaný profesor Robert Miles, jehož kočka byla na místě všech tragédií. Pouhá náhoda, nebo něco víc...?(oficiální text distributora)

*3/5
CSFD: 50%
Moje hodnocení:
Protože to je na motivy mojí lásky, Allana, tak jsem se rozhodla na film kouknout. Asi jsem čekala o něco víc než byl film. Nebo spíš jsem odhadovala film na lepší, ale bohužel. Průměr.


Jak se líbil film Vám?
E/N

Vašnivá lolita

20. března 2017 v 9:08 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro vášnivá lola
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)

 • Lola (ANNA AMMIRATIOVÁ) je mladá, životaschopná a krásna dievčina, ktorá sa práve zasnúbila s Masettom (MARIO PARODI), synom miestneho pekára. Nanešťastie, on je staromódny, konvenčný a chce, aby jeho nastávajúca bola pannou až do svadobnej noci. Lole sa však jeho prístup nepáči a rozhodne sa jej nechce strácať mladosť nekonečným čakaním až do svadby. Chce si predsa vyskúšať, či je Masetto dobrý milovník už pred svadbou, aby potom nebola sklamaná! Podniká všetko možné, len aby mladého muža zviklala v jeho pevných morálnych zásadách. Nepomôže však ani to, keď Lola pred jeho očami zvádza matkinho milenca Andrého (PATRICK MOWER), veľmi skúseného muža. Lola začína rozmýšľať o tom, že na svete žijú aj iní muži, s ktorými by prežila plnohodnotnejší sexuálny život ako s Masettom. Ako Lola a Masetto vyriešia svoje problémy?(oficiální text distributora)

*2/5
CSFD: 33%
Moje hodnocení:
Myslím, že na tento film jsem opravdu ještě hodně hodná. Neustále mě štvalo vytahování si sukně a takové smýšlení na amatérskou nahotu - jiné použití než zadzvednutí sukně tam nebylo, takže jsem byla vyřízená tím, kdy to skončí. Podle mě jako kulisa, když něco děláte dobré, na zbytek katastrofa.


Jak se líbil film Vám?
E/N

Teď ne Broskvičko

18. března 2017 v 11:52 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro teď ne broskvičko
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)

 • Bývalí kriminalisté Waloszek a Szarovski se po třech letech potkávají na pohřbu velice blízké osoby jednoho z nich, která byla zavražděna. Díky této smutné události začnou znovu pátrat po zákeřném vrahovi. Udělali ale osudnou chybu, šlápli do vosího hnízda. Pokračování úspěšného amatérského filmu Šest prstů v Zeleném, plného nových kuriózních charakterů, nečekaných zvratů, místního nářečí a meziměstské rivality.(oficiální text distributora)

*1/5
CSFD: 47%
Moje hodnocení:
Za m docela dost nepovedený film, který se mi nelíbil. Podle mě je v tom vidět brrutální amatérnost a celkově na mě film nepůsobí dobrým dojmem. Za m rozhodně ne.Jak se líbil film Vám?
E/N

Zodiac

18. února 2017 v 10:47 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro zodiac film
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • Novinář Jake Gyllenhaal se dostane k případu záhadného masového vraha, který zabíjí náhodně vybrané oběti. Zločinec, přezdívaný Zodiac, rozeslal do novin dopisy a šifrované zprávy o svých budoucích i minulých vraždách a touha po jeho odhalení se pro žurnalistu stává posedlostí... Příběh filmu vychází ze skutečných událostí a vypráví o masovém vrahovi, který po několik desetiletí děsil obyvatele San Francisca a zavaloval úřady čtyř soudních okrsků svými šiframi a dopisy. Dopadení Zodiaca se pro skupinu čtyř policistů stalo posedlostí, která z nich udělala tvory naprosto nepodobné sobě samým. Jejich životy byly kvůli nekonečnému přívalu dalších a dalších stop naprosto v troskách. Zodiac vypráví o řádění šílence, který nebyl nikdy dopaden a který držel celý národ v osidlech strachu. Počet mrtvých, kteří byli usmrceni jeho rukou už asi nikdy nezjistíme. Jedno je však jisté : mezi jeho oběti patří i ti, kteří přežili... Není snad děsivějšího případu než je tento. Zodiac vypráví o řádění šílence, kterého zodpovědné autority nikdy nechytily. Tento hádankář a vrah, který držel celý národ v osidlech strachu, vždy unikl. Byl to americký Jack Rozparovač. Veřejně se přiznal ke třinácti obětem. Poté k dalším dvaceti čtyřem. Policie však byla schopna potvrdit jen pět nebo sedm z nich. Počet mrtvých, kteří byli usmrceni jeho rukou už asi nikdy nezjistíme. Jedno je však jisté: mezi jeho oběti patří i ti, kteří přežili. Graysmith by obyčejným kreslířem deníku San Francisco Chronicle, který se co do kontaktů ani znalostí nemohl rovnat svému cynickému kolegovi Paulu Averymu, který byl pronikavým novinářem a hvězdou černé kroniky. Chyběly mu také kontakty se slavným a ambiciózním detektivem z oddělení vražd v San Francisku, Davidem Toschim a jeho puntičkářským kolegou, inspektorem Williamem Armstrongem. Jednou se mu však dostalo zásadního poznání, které nikdo neočekával. Došlo k němu dne 1. srpna 1969. Toho dne se v hromadě redakční pošty objevil podivně vyhlížející dopis. Další dva došly do redakcí San Francisco Examiner a Vallejo Times-Herald - všechny dopisy v redakcích způsobily hotové pozdvižení. "Vážený pane redaktore, píše vám vrah Davida Faradaye a Betty Lou Jensen, které jsem dne 20. prosince 1968 zastřelil na silnici Lake Herman v okrese Solano. Dále dne 4. července 1969 na parkovišti golfového hřiště v Blue Rock Springs jsem zastřelil Darlene Ferrin a pokusil se o vraždu Mikea Mageaua..." Následoval seznam detailů, o kterých mohla vědět jen policie. Každý z deníků dostal část šifry, která - pokud by prý byla dekódována správně - vedla by k odhalení identity svého autora. Dopis by ukončen hrozbou: uveřejněte tento dopis v novinách, jinak budou následovat další vraždy. Od dob Jacka Rozparovače se neobjevil vrah, který by kontaktoval tisk a policii a formou hry na kočku a myš je naváděl ke svému dopadení. Zodiac patří k vůbec prvním masovým vrahům v dějinách Spojených států. Jeho zprávy byly nakonec dekódovány. Byl to však až nadšenec do luštění různých kvízů a šifer, Robert Graysmith, kdo pochopil jejich skrytý záměr, který odkazoval k němému filmu z roku 1932, The Most Dangerous Game. Během krátké doby následovalo několik dalších dopisů a hrozeb. Zodiac opět udeřil dne 27. září 1969, kdy jako maskovaný útočník s puškou a nožem zaútočil v Lake Berryessa v okrese Napa na mladý pár, který si vyjel na piknik. Cecilii Ann Shepard ubodal k smrti a Bryana Hartnella nechal vykrvácet. O necelý měsíc později - přesněji dne 11. října 1969 - přijel vrah do San Franciska. Jeho první oběť - taxikář Paul Lee Stine byl objeven s kulkou v týlu v luxusní čtvrti Presidio Heights. O tři dny později přišel další zlověstný dopis: Zodiac se policii vysmíval tvrzením, že té noci jej mohli dostat. Co hůře, zmínil, že měl v zaměřovači políčeno i na školáky, kteří vystupovali ze školního autobusu. San Francisko zachvátila panika. Díky Zodiacovi se detektivové Toschi a Armostrong a novinář Graysmith stali během jedné noci celebritami. Zodiac byl bohužel vždy o krok napřed, obratně uklízel stopy a ve svých výsměšných dopisech byl čím dál výhružnější a zároveň osobnější. Toschi později upadl v nemilost, frustrovaný Armostrong přešel na jiný případ a Avery odešel od novin. Zodiac najednou přestal ohlašovat, kdy a za jakých okolností znovu udeří. Od jednoho amerického pobřeží ke druhému se vyrojilo spoustu jeho napodobitelů. Hledaný podezřelý byl stále někde mezi nimi. Tehdy nastala Graysmithova chvíle. Šlo o moment, který navždy změnil mnoho životů.(oficiální text distributora)
*4/5
CSFD: 81%
Moje hodnocení:
Prvních 30 minut filmu jsem viděla asi pětkrát, protože jsem pokaždé zapomněla, kde jsem skončila. Ano, tento film mě hodně bavil. Přišel mi zajímavý a rozhodně měl co do sebe. Malinkou chybičkou byla podle mě délka. Film má dvě hodiny a půl, což je pro mě příšerně dlouhý film (Ne, u Hobita to přežiju a nevadí mi to!), který by se dal malinko zkrátit. Proto beru jednu hvězdičku.

Jak se líbil film Vám?
E/N

Hotel Transylvánia

16. února 2017 v 6:34 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Hotel Transylvánia
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • Málokdo o Draculovi ví, že není jen princem temnoty, ale také vlastníkem stylového Hotelu Transylvánie - luxusního pětihvězdičkového resortu, kde se mohou všechna monstra světa (tedy Frankenstein, Mumie, vlkodlaci, Zombie, neviditelný muž a spoustu dalších) dostat daleko od všech a být jen sami sebou v bezpečném prostředí bez lidí. Ale pro Drákulu existuje ještě daleko důležitější důvod, proč držet obyčejné smrtelníky dál od Hotelu Transylvánie: aby ochránil Mavis, svojí milovanou náctiletou dceru. Jako většina teenagerů i Mavis chce opustit hnízdo a prozkoumávat velký svět za hranicemi hotelu. Jenže to je myšlenka, která Draculu skutečně děsí! A navíc se blíží termín, kdy se budou ve velkém stylu slavit narozeniny jeho milované Mavis a v hotelu se nečekaně objeví člověk…(oficiální text distributora)
*5/5
CSFD: 74%
Moje hodnocení:
Jsem milovníkem pohádek a animáků, ano, jsem! Tohle je jeden z filmů, který mě pobavil, byl vtipný a rozhodně vám zlepší náladu. Děsně se mi líbila scéna, kdy strašidla říkají, že lidé se schovávají pod postelemi a straší. Kéž by mi to řekl někdo dřív! :)

Jak se líbil film Vám?
E/N

Hory mají oči 1

14. února 2017 v 14:02 | Emily Nightmare
Související obrázek
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • V dějinách moderní hrůzy se najde jen pár filmů, které zapůsobily na publikum tak silně jako kultovní klasika Wese Cravena z roku 1977 Hory mají oči. Drsný, divoký a napínavý příběh o obyčejné rodinné dovolené, která se najednou změní v boj o holý život. Nyní se divokými vizemi mistra hororu Wese Cravena - který se spolu s Marianne Maddalenou a Peterem Lockem k projektu připojil jako producent - nechali inspirovat mladí nadějní filmaři Alexandre Aja a Gregory Levasseur. Filmaři přenesli tento mrazivý hororový příběh do 21. století a propůjčili mu novou, brutální a znepokojující vizuální podobu, která má potenciál vyděsit další generace filmových fanoušků.

  Všechno začíná typicky nepovedeným rodinným výletem. Clevelandskému policejnímu detektivovi "Big Bobovi" Carterovi (TED LEVINE) se blíží výročí svatby s jeho upovídanou ženou Ethel (na Oscara nominovaná KATHLEEN QUINLAN). V rámci oslavy tohoto jubilea se rozhodne vzít svou rozvětvenou rodinu na výlet do Kalifornie a doufá, že společné chvíle trochu napraví vztahy mezi jejími členy. Jeho nadšení však nikdo nesdílí. Nejstarší dcera Lynn (VINESSA SHAW) má obavy o bezpečí a pohodlí svého dítěte a její manžel, přívětivý Doug (AARON STANFORD) se děsí setkání se svým tchánem, která obvykle vyústí v nepříjemný konflikt. Dospívající dcera Brenda (EMILIE DE RAVIN) není příliš nadšena z představy, že by měla kvůli utužování rodinných vztahů opustit své přátele, a největší starostí jejího bratra Bobbyho (DAN BYRD) je, aby si mohl hrát s jejich dvěma psy. Nakonec se ale celá tahle rozklížená skupina úspěšně vydá na cestu, jenže pak ale otec Bob učiní nejhorší rozhodnutí ve svém životě - vezme to zkratkou. Celá Carterova rodina se najednou ocitá uprostřed rozlehlé pouště, kde není ani stopy po jakékoliv formě života. Když se navíc jejich vozidlo nečekaně porouchá, zůstanou v kritické situaci. Během jejich boje o přežití ve vyprahlé pustině se však objeví daleko větší nebezpečí - Carterovi si uvědomí, že nejsou tak sami, jak se ze začátku zdálo. V kopcích obklopujících poušť se nachází další skupina přeživších: zmutovaní, vyhládlí a krvežízniví potomci horníků, kteří zůstali v oblasti v době, kdy byla vystavena radioaktivitě v důsledku jaderných testů. Pokud chtějí mít aspoň naději, že přežijí, musí se Carterovi semknout a pokusit se divokým zrůdám, které se při lovu své kořisti nezastaví před ničím, postavit.(oficiální text distributora)
*4/5
CSFD: 65%
Moje hodnocení:
Ačkoli jsem přívržencem zmutovanců, podle mě je tohle jeden z hororů, který je povedený. Podle mě má něco do sebe a nikdo z nás ani pořádně neví, jestli se tyto pokusy v pouštích neprovádějí - kdo ví. Za mě je to velmi dobrý film (na rozdíl od dvojky, která mi nepřijde tak sympatická), na který se rozhodně stojí kouknout! :))

Jak se líbil film Vám?
E/N

Hon na čarodejnice

12. února 2017 v 6:20 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Hon na čarodejnice
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
Zezačátku mě napadlo, že to bude naprosto dokonalý film. Ovšem, nebyla to tak naprosto pravda. Musím říct, že film byl zezačátku dokonalý. Bavil mě, chytl mě a nepustil. Ale ve spojení s fantasy (na rozdíl od Dcera čarodějky) se mi to spojení s efekty moc nelíbilo. Přišlo mi, že to zbytečně kazilo dojem. Začátek velmi dobrý, konec menší zklamání.
*4/5
CSFD: 58%
Moje hodnocení:
Zezačátku mě napadlo, že to bude naprosto dokonalý film. Ovšem, nebyla to tak naprosto pravda. Musím říct, že film byl zezačátku dokonalý. Bavil mě, chytl mě a nepustil. Ale ve spojení s fantasy (na rozdíl od Dcera čarodějky) se mi to spojení s efekty moc nelíbilo. Přišlo mi, že to zbytečně kazilo dojem. Začátek velmi dobrý, konec menší zklamání.


Jak se líbil film Vám?
E/N

Vekslák aneb Staré zlaté časy

10. února 2017 v 10:08 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Vekslák aneb Staré zlaté časy
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)

 • Ani studium vysoké školy nechrání před pokušením - mladistvý hrdina přestane rozlišovat hranici zákona, ale kupodivu mu ani vzdělání nepomůže, aby včas odhalil podvod na něm spáchaný.
  Student vysoké školy ekonomické Michal Najman si přivydělává jako deratizátor. Poté, co je obviněn z vyhubení drahých nutrií, podepisuje dluhopis na značnou částku. Důvěřivé se upíše ke splácení vysoké dlužné částky, aniž si ověří její opodstatněnost. Peníze nemá a rozhodne se je získat vekslováním a později i krádežemi. A tak se zpočátku bezúhonný mladík propadá stále hlouběji a hlouběji...(oficiální text distributora)

*2/5
CSFD: 26%
Moje hodnocení:
Asi jsem dnes moc velký kritik, ale tento film mě nenadchnul. Jsem milovníkem starších českých filmů a dá se říct, že pro ně žiju, ale tohle byla nuda. Film mě nudil a stejně jako u Snílků jsem čekala, až konečně skončí. Pro mě film, na který se asi nekouknu znovu.


Jak se líbil film Vám?
E/N

Snílci

8. února 2017 v 14:56 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Snílci
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • Autor završuje snímkem SNÍLCI pomyslnou trilogii pařížských filmů, kterou zahájil KONFORMISTOU a v níž pokračoval POSLEDNÍM TANGEM V PAŘÍŽI. Tři postavy příběhu se na pozadí studentských nepokojů kolem roku 1968 v Paříži oddávají podobným hrám jako kdysi Marlon Brando a Maria Schneiderová v nejproslulejším Bertolucciho díle. Mezi experimentováním, kam až lze dojít ve svobodném sexu, si dvojice sourozenců a její náhodný host z Ameriky libují v neustálých citacích z kultovních filmů. Ventilují svou zlobu vůči nepřítomným rodičům, jejichž peníze vesele projídají. Film je Berolucciho nostalgickým ohlédnutím za vlastní minulostí. Na rozdíl od svých tehdejších radikálních postojů, dokáže dnes vidět své hrdiny s ironickým odstupem a něhou.(oficiální text distributora)
*2/5
CSFD: 68%
Moje hodnocení:
Tento film jsem viděla už podruhé, poprvé někdy před pěti lety? Film se mi až tolik nelíbil, ačkoli herecké výkony a podobně, to všechno bylo důvěryhodné, ale nějak jsem tam neviděla tu sílu filmu a začalo mě to nudit. Byla jsem ráda, když film končil. Ani nucená nhota ve filmu vám nezvedne den. Za mě slabší průměr.


Jak se líbil film Vám?
E/N

Veřejný dům hrůzy

6. února 2017 v 11:00 | Emily Nightmare
Výsledek obrázku pro Veřejný dům hrůzy
(Kliknutím na obrázek otevřete CSFD.)
 • Příběh se odehrává během zničující občanské války na Balkáně v polovině devadesátých let. Hlavní hrdinkou je mladá dívka zvaná Angel, která je nucena pracovat v jednom z tamních nevěstinců, jež vojákům dohazují mladé prostitutky. Angel, která se původně měla stát jednou z nich, však namísto toho začne pracovat jako asistentka Viktora, majitele onoho vykřičeného domu. Během dne má Angel za úkol dbát na čistotu prostitutek, které jsou při výkonu své práce často brutálně napadány. V noci pak jenom bloudí po chodbách a zákoutích tohoto smutného místa. Na jedné ze svých nočních pochůzek se spřátelí s nově příchozí dívkou Vanyou, která má právě za sebou jedno z pravidelných brutálních znásilnění. Angel tak začíná plánovat pomstu, k níž ji přiměje i příjezd vojenské skvadry odpovědné za její únos a vyvraždění její rodiny.(oficiální text distributora)
*4/5
CSFD: 63%
Moje hodnocení:
Čekala jsem nějaké vzrůšo, když jsem si četla recenze na film. A nakonec to nebylo od recenzí daleko. Film se mi líbil, ačkoli tématika je v něm velmi pochmurná, myslím si, že je to velmi dobře provedené. Herecké výkony jsou velmi dobré, takže za mě tento film rohodně ano :)Jak se líbil film Vám?
E/N
 
 

Reklama